XXV edycja Przeglądu Pieśni Maryjnej. Rusza przyjmowanie zgłoszeń

Centrum Kultury w Wielkich Oczach  zaprasza do udziału w XXV edycji Przeglądu Pieśni Maryjnej, która odbędzie się 28 maja 2023 r. na placu przy kościele pw. Trzech Króli w Łukawcu. Przeglądowi – jak co roku przyświecać będzie hasło „Z pieśnią na ustach do serca Matki”.

Przegląd rozpocznie się Mszą Świętą (po mszy nabożeństwo majowe) w kościele NMP Królowej Polski w Łukawcu o godzinie 14:00. O godzinie 15:00 – na placu przy kościele pw. Trzech Króli - rozpoczną się prezentacje uczestników (w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych przegląd odbędzie się w sanktuarium).

W przeglądzie mogą uczestniczyć młodzieżowe oraz dziecięce chóry, zespoły wokalno-muzyczne, soliści, reprezentujący szkoły podstawowe i szkoły ponadgimnazjalne, osoby dorosłe, parafie i ośrodki kultury. Wystarczy jedynie wypełnić kartę zgłoszenia i wysłać ją na adres Parafii pw. Objawienia Pańskiego w Łukawcu lub mailowo na adres: ck@wielkieoczy.info.pl lub dominik.samulak@gmail.comKartę można też dostarczyć osobiście do kancelarii parafialnej lub Centrum Kultury w Wielkich Oczach (ul. Leśna 2, Wielkie Oczy).

Zgłoszenia przyjmowane są do 22 maja 2023 r. (o kolejności występów decyduje kolejność zgłoszeń, z tym że zespoły spoza gminy Wielkie Oczy występują jako pierwsze).

Szczegóły znajdziecie pod tym linkiem.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.