Sukces recytatorów z Teatru "Lentylki"

W poniedziałek (20.03) w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu odbyła się XIV edycja konkursu recytatorskiego "Wiosna w sercu, wiosna wkoło". Wśród laureatów znaleźli się młodzi artyści reprezentujący MDK w Lubaczowie.

W konkursie, który odbył się 20 marca Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki wystąpiło w sumie 80 recytatorów reprezentujących 31 szkół podstawowych i placówek z terenu miasta i powiatu jarosławskiego, a także Lubaczowa, Przeworska i Przemyśla.

Wśród laureatów znaleźli się młodzi artyści reprezentujący Miejskim Dom Kultury w Lubaczowie: Jakub Kornaga (II miejsce w kategorii klas I-III), Michał Weber (III miejsce w kategorii klas IV-VI) oraz Jakub Wojciechowski (II miejsce w kategorii klas VII- VIII). Ponadto na scenie wystąpiły Maja Bentkowska i Weronika Zarosa.

Młodzież do konkursu została przygotowana przez instruktor Krystynę Czura.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.