Przed nami jubileuszowy Wieczór Kobiet w Oleszycach

W niedzielę 5 marca o godz. 17:00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Oleszycach odbędzie się Jubileuszowa, X edycja Wieczoru Kobiet.

Podczas wydarzenia publiczność będzie mogła wysłuchać prelekcji zaproszonych specjalistów. W tym roku są nimi: Magdalena Bądek , która opowie o koncepcie "Studio Figura", Diana Samagalska przedstawi wykład "Szkodliwość światła niebieskiego i promieniowania UV oraz sposoby ochrony wzroku przed ich nadmiarem", Izabela Andruszewska zaprezentuje "Małe ABC detoksykacji organizmu", a Kinga Wojtas-Bończak opowie o chustonoszeniu. W części rozrywkowej wystąpi zamojskie trio "Gdzie diabeł nie może".

W trakcie wydarzenia przygotowane będą także stoiska eksperckie, gdzie każda z zainteresowanych Pań będzie mogła skorzystać z konsultacji i drobnych zabiegów. Wieczór zakończy losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów wydarzenia.

Organizatorami wydarzenia są: Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.