Koncert karnawałowo-walentynkowy w Oleszycach [ZDJĘCIA]

fot. oleszyce.plfot. oleszyce.pl

W niedzielę, 12 lutego w sali widowiskowej MGOK w Oleszycach odbył się koncert karnawałowo-walentynkowy. 

Poszczególne punkty programu zostały wplecione w karnawałowo - walentynkowy klimat, większość z nich w kabaretowej odsłonie. Dobrego odbioru miały dopełnić barwne stroje wykonawców i żywiołowa muzyka. Tytułową piosenką zaproszono publiczność do wspólnej zabawy- z życzeniami dobrego samopoczucia i miłych wrażeń. Tych wrażeń miały dostarczyć wybrane wśród wielu innych- utwory Kabaretu Starszych Panów.

Jak karnawał, to także taniec. W rytmach walca angielskiego i cza-czy zaprezentowały się grupy taneczne Dzieci Oleszyc i Perełki z SP Oleszyce, które jak zawsze profesjonalnie przygotowała Pani Monika Jezuit. Ciekawym punktem programu było solo na gitarę w wykonaniu Dawida Króla. W jego interpretacji pięknie zabrzmiały takie utwory jak "Kołysanka" K.I. Gałczyńskiego i " Hallelujah" L. Cohena.

Między piosenki włączono kabaretonik z udziałem Pani Krystyny Czerwiec- w jej wykonaniu satyryczny utwór " Sanatorium". Natomiast Pan Marian Kowalski wystąpił z fragmentem kabaretu "Jak w niebie, tak i na ziemi" oraz wybranymi fraszkami Jana Sztaudyngera, a także w utworach Krzysztofa Jerzego Drozda.

- W czasie koncertu publiczność nagradzała dużymi brawami wszystkich wykonawców, śpiewała i bawiła się w takt piosenek. Uśmiech, wesołość, dobry nastrój- na tym najbardziej zależało organizatorom koncertu- Zespołowi Cztery Pory Roku. - czytamy na stronie Urzędu Miasta i Gminy Oleszyce

Zdjęcia: oleszyce.pl

Źródło: oleszyce.pl

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.