W Narolu odbędzie się II Roztoczańska Gala Boksu

fot. archiwum ZLUBACZOWA.PLfot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

Już 10 grudnia w hotelu Dębowy Dwór w Rudzie Różanieckiej odbędzie się II Roztoczańska Gala Boksu. Tego dnia rozegranych zostanie 20 walk, w których zmierzą się zawodnicy z Polski oraz z zagranicy.

W sali Glamour stanie specjalny ring, na którym w 20 walkach zmierzą się bokserscy medaliści z Polski vs. zagraniczni goście. O wysoki poziom wydarzenia zadbał Podkarpacki Okręgowy Związek Bokserski. Walki odbywać się będą pod okiem licencjonowanych sędziów, a tajniki bokserskiego sportu przybliży zawodowy spiker.

II Roztoczańska Gala Boksu wystartuje 10 grudnia o godz. 16:00 w hotelu Dębowy Dwór w Rudzie Różanieckiej.

Rezerwacja wejściówek odbywa się telefonicznie pod nr 662 118 799 (w godzinach pracy GOK Narol). Wstęp na galę - 100 pln/os. Szczegóły znajdziecie pod tym linkiem.

Na galę zapraszają: Burmistrza Miasta i Gminy Narol Grzegorz Dominik, Gminny Ośrodek Kultury w Narolu, Podkarpacki Okręgowy Związek Bokserski, hotel Dębowy Dwór w Rudzie Różanieckiej.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia