W sobotę „Spotkanie z Portugalią” w Kresowej Osadzie

W najbliższą sobotę (19.11) w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej odbędzie się "Spotkanie z Portugalią". Gościem będzie Janusz Stanisław Andrasz – zakochany w tym kraju podróżnik i miłośnik dobrej portugalskiej kuchni.

Spędził 10 lat swojego życia w Portugalii. Po powrocie do Polski napisał dla wydawnictwa Express Map dwa przewodniki: Po Lizbonie i po całej Portugalii. Prowadzi najstarszy w polskiej blogosferze blog poświęcony Portugalii – luzomania.pl, gdzie omawia najciekawsze informacje dotyczące tego kraju. Opowiada ciekawie i z pasją o niezwykłych miejscach, restauracjach, daniach.

Popularyzuje Portugalię, jej historię, kulturę, kuchnię i wina, zarówno pisząc o tym (m.in. w Magazynie Smak, w Magazynie Podróże, czy na internetowym portalu ugotuj.to), jak również organizując warsztaty kulinarne, czy urządzając portugalskie kolacje (jak np. dla polskich blogerów w rezydencji ambasador Portugalii w RP).

Uczestnikom sobotniego wydarzenia w Kresowej Osadzie opowie co warto zobaczyć w Portugalii, co warto zjeść i czego się napić.

Spotkanie ma charakter otwarty.

Po nim Kresowa Osada zaprasza na kolację w portugalskim klimacie i smakach. Obowiązują rezerwacje pod numerem telefonu: 500 738 500.

SPOTKANIE ZOSTAŁO ODWOŁANE

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane