Uczniowie ZSP w Łukawcu biorą udział w konkursie, możemy im pomóc!

Uczniowie klasy II gimnazjum Zespołu Szkół Publicznych w Łukawcu rywalizują w konkursie na najlepszy film, organizowanym przez TESCO. Młodzi uczniowie w swoim filmie mają pokazać jak nie tracić żywności. Głosowanie odbywa się za pomocą internetu, więc my możemy pomóc im wygrać!

Głównym zadaniem zespołów jest nakręcenie 2-minutowego filmiku, który w najlepszy, najciekawszy i najbardziej kreatywny sposób będzie promował główną ideę konkursu, którą jest niemarnowanie żywności. Podobnie jak w latach ubiegłych o wyborze zwycięzców będą decydowały zarówno wyniki głosowania, jak i głosy jurorów. Również użytkownicy będą mogli zdobywać dodatkowe głosy na swoje filmy, biorąc udział w konkursach dodatkowych i grając regularnie w grę na stronie.

Oprócz zwycięzców w klasyfikacji generalnej organizatorzy nagradzają również 16 zwycięzców głosowania z poszczególnych województw. Do wygrania cenne nagrody, np.: wyposażenie nowoczesnej szkolnej sali kinowej, pracownia multimedialna, laptop i inne nagrody rzeczowe.

Młodzi uczniowie ZSP w Łukawcu nakręcili, który film w którym pokazują jak jest wykorzystywana żywność przez księdza, sprzedawcę w sklepie czy rolnika. Zobaczcie sami i oceńcie - czy mają szanse wygrać?

Aby zagłosować należy kliknąć tutaj!

POKAŻMY SIŁĘ LUBACZOWSKICH INTERNAUTÓW!

{fcomment}{flike}

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

zaniepokojony
# zaniepokojony 2013-12-05 12:21
Czy wiadomo coś z jaką siłą uderzy u nas ten huragan co idzie?

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane