Uczniowie ZS w Lubaczowie mają własną audycje w Katolickim Radiu Zamość

Uczniowie Zespołu Szkół w Lubaczowie rozpoczęli cykl audycji zatytułowanych "MŁODZI..., O MŁODYCH..., DLA MŁODYCH!" w Katolickim Radiu Zamość.

Dzięki uprzejmości Dyrektora KRZ ? ks. Krystiana Bordzania byłego katechety Zespołu Szkół w Lubaczowie, uczniowie mogę doskonalić warsztat dziennikarski i próbować swoich sił w profesjonalnym studiu radiowym.

?Chcieliśmy mówić głośno o naszych problemach? Wchodzenie w dorosłość to częste dylematy, z którymi borykamy się na co dzień. To audycja o nas i z naszym udziałem? ?  mówi jedna z uczestniczek audycji.

Młodzi radiowcy jednogłośnie zaznaczają, że dla każdego z nich wizyta w KRZ i możliwość prowadzenia tam audycji jest niesamowitym przeżyciem.

Audycje będą odbywały się cyklicznie ? w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godzinie 17:35 na antenie KRZ (www.krz.pl). Pierwsza odbyła się 7 października.

Dopingujmy młodych uczniów, a w przyszłości być może usłyszymy ich w takich rozgłośniach jak RMF FM, czy Radio ESKA!

                  

Źródło: zlubaczowa.pl, zs-lubaczow.com

{fcomment}{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane