Świetna zabawa i piękna pogoda. Za nami Dzień Dziecka w Oleszycach [FOTORELACJA]

W Oleszycach odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka fot. ZLUBACZOWA.PLW Oleszycach odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka fot. ZLUBACZOWA.PL

W niedzielę (04.06) na stadionie sportowym w Oleszycach odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka. Dziecom dopisywała piękna pogoda. Zobaczcie naszą fotorelację.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, które zapewniły dzieciom mnóstwo radości i zabawy. Najmłodsi mogli skorzystać z dmuchańców, wziąć udział w animacjach i zabawach, a także spróbować watę cukrową i popcorn. Było też malowanie buziek. Na imprezę zawitali strażacy, którzy wytworzyli dzieciom sztuczną pianę oraz ratownicy medyczni ze swoją nową karetką.

Organizatorami imprezy byli: Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach oraz Miejsko-Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Oleszycach.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.