ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Młodzieżowa Orkiestra Serc i Filip Mettler zagrają już dziś!

Już dziś (27.09) o godzinie 17:30 w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie wystartuje koncert charytatywny ?MŁODZIEŻOWA ORKIESTRA SERC ?. Gwiazdą wieczoru będzie Filip Metller, uczestnik programu X-factor.

W zeszłym roku MRM organizując koncert ?Muzyka serc?, z gwiazdą wieczoru ? ?Haratacze?, pomogła Julii Kłaczko z Lubaczowa. Tegoroczny koncert charytatywny zorganizowany jest dla Karolinki Wolanin ? pięcioletniej mieszkanki powiatu lubaczowskiego, która urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową i wymaga stałej rehabilitacji. Dziewczynka zmaga się z wieloma niezwykle ciężkimi schorzeniami utrudniającymi jej wykonywanie codziennych czynności. Specjalnie dla Karolinki ok. godz. 20:00 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru ? finalista programu ?X FACTOR?, FILIP METTLER! Ponadto na estradzie zagoszczą takie zespoły, jak Faktura czy Backstage.

Podczas koncertów wolontariusze będą do puszek zbierać pieniądze potrzebne na leczenie Karolinki. Zachęcamy do wsparcia, gdyż między darczyńcami zostaną rozlosowane wyjątkowe nagrody. Będzie można zdobyć m.in. płyty znanych i cenionych zespołów, jak LemON czy Enej (płyta ta została podarowana specjalnie od grupy i posiada autografy jej wszystkich członków) oraz nietuzinkowe książki sponsorowane przez księgarnię ?Nova?.

Źródło: lubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.