ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

     

Sprawdź wyniki, tabele oraz informacje

       

W piątek na hali ZS Lubaczów turniej siatkówki strażaków

W dniu 06.12.2013 r. (piątek) w Zespole Szkół im. gen. Józefa Kustronia odbędą się mecze eliminacyjne grupy "A" XV Mistrzostw Strażaków PSP Województwa Podkarpackiego w Piłce Siatkowej. Początek o godzinie 10:00.

Komenda Powiatowa PSP w Lubaczowie znalazła się w grupie eliminacyjnej wraz ze strażakami z komend powiatowych w Przeworsku i Jaśle oraz funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej PSP w Rzeszowie. W czasie rozgrywek fazy grupowej wyłonieni zostaną czterej finaliści, którzy pod koniec grudnia będą walczyć w Łańcucie o puchar Komendanta Wojewódzkiego.

Od wielu lat strażacy Państwowej Straży Pożarnej zajmują czołowe miejsca w turniejach piłki siatkowej. Przypomnijmy, że w 2012 roku w 14 edycji tych zawodów, których finał obył się w Leżajsku drużyna KP PSP Lubaczów zajęła 3 miejsce. Pierwsze miejsce zajęli strażacy z KM PSP Rzeszów, a drugie strażacy ze Stalowej Woli.

Miejmy, że tym razem nasi wygrają ten turniej! Przewidywana godzina rozpoczęcia rozgrywek to 10.00. Zapraszamy serdecznie do kibicowania!

Źródło: zlubaczowa.pl, KP PSP Lubaczów

{fcomment}{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.