ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

     

Sprawdź wyniki, tabele oraz informacje

       

Siatkarze SSPS PBS Czarni Oleszyce wygrali po tie-breaku

Siatkarze SSPS PBS Czarni Oleszyce wygrali inauguracyjne spotkanie w III lidze. Przeciwnikiem był MKS MOSiR Jasło, a mecz rozstrzygnął się dopiero w tie-breaku.

Sobotnie spotkanie z siatkarzami z Jasła rozpoczęło się po myśli miejscowych. Miejscowa drużyna szybko objęła prowadzenie i spokojnie kontrolowała grę. Choć wynik nie wskazywał na dominację Czarnych, to optycznie wydawali się mocniejszą drużyną. Sytuacja zmieniła się w końcówce, goście zaczęli seriami zdobywać punkty, a gospodarze nie byli w stanie im się skutecznie przeciwstawić. Ostatecznie przyjezdni wygrali w tym secie 25-22. Drugi set był jakby kontynuacją pierwszego ? gospodarze próbowali się mobilizować, robili zmiany, ale wygrać znowu nie zdołali.

Przełomowy okazał się trzeci set. Tym razem, to gospodarze od samego początku wypracowali sobie sporą przewagę (9-5, 16-6) i kontrolowali sytuację. W tej partii grą w ataku popisywał się młody Tomasz Sałek, a zagrywką męczył przeciwnika Adrian Ozga. Jaślanie w samej końcówce jeszcze nieco doszli miejscowych (21-18), ale i tak przegrali 25-19. Czwarty set przyniósł najwięcej emocji i był bardzo wyrównany. Ze strony gości, praktycznie nie do zatrzymania, był Procanin, wśród gospodarzy nadal brylował Sałek. O zwycięstwie w tym secie zdecydowały detale w samej końcówce, w której więcej spokoju wykazali gospodarze. Piąty set potwierdził stare siatkarskie porzekadło, że kto nie wygrywa 3-0, ten przegrywa 3-2. Tak było i tym razem, gospodarze w piątym secie byli dużo lepsi, i ostatecznie wygrali 15-7.

SSPS PBS Czarni Oleszyce ? MKS MOSiR Jasło 3-2 (22-25, 16-25, 25-19, 25-23, 15-7)

SSPS PBS: Mazur, T. Sałek, Nieckarz, Harasymowicz, Ozga, Wnęk i Pracało (libero) oraz Gontarz, D. Sałek.

MKS MOSiR: Michalec, Procanin, Gliwa, Ryzner, Hołodniak, Kmiecik.

Widzów: 250

czarnioleszyce.pl

{fcomment}{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.