ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

     

Sprawdź wyniki, tabele oraz informacje

       

Zgłoś swoją drużynę do amatorskiej ligi siatkówki i piłki nożnej

Miejski Ośrodek Sportu w Lubaczowie zaprasza do zgłaszania drużyn do Amatorskiej Ligii Piłki Siatkowej i Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. 

W piątek 11 października o godzinie 17:00 w biurze MOS na ulicy Sportowej (stadion miejski) odbędzie się pierwsze, organizacyjne spotkanie Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Organizatorzy zapraszają przedstawicieli wszystkich zainteresowanych drużyn. Tematem spotkania będą ustalenia dotyczące udziału w lidze 2013/2014. Regulamin rozgrywek (kliknij).

Biorąc pod uwagę lokalną potrzebę spotkania się oraz rywalizacji na parkiecie Miejski Ośrodek Sportu wychodzi z ofertą zorganizowania: Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej ?+35?.
Już dziś zapraszamy do udanej i czynnej zabawy podczas piłkarskich zmagań. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są telefonicznie i e-mailowo:

16 632 93 58, 691 788 892 w godz. od 730 do 1400
lub adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 31.10.2013 r.

Przypomnijmy, że w sezonie 2012/2013 mistrzem ALPS został Auto Ekspert Dachnów, II miejsce zajęła drużyna PBS Delicja, a trzecie miejsce na podium należało do młodych zawodników Czarnych Oleszyc.

Źrodło: zlubaczowa.pl, MOS Lubaczów

{fcomment}{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.