ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Jest teledysk do singla zespołu Kult, który był kręcony w Cieszanowie

Dzisiaj po 21 na YouTube pojawił się oczekiwany od kilku miesięcy teledysk zespołu Kult do singla "Prosto", który był kręcony podczas tegorocznego Cieszanów Rock Festiwal. Zobaczcie sami!

Cieszanów Rock Festiwal na kilka godzin zamienił się w plan teledysku. Dowodzony przez Kazika Staszewskiego Kult nakręcił podczas festiwalowego koncertu klip do swojego najnowszego singla ?Prosto?. Premiera teledysku zapowiadana była na wrzesień, ale dopiero dziś możemy pooglądać ten teledysk.

To co? Pooglądajmy!

Jest to niezwykłe wydarzenie, bo po raz pierwszy tak popularny zespół postanowił nakręcić teledysk w naszym powiecie. Dzięki temu mamy okazję pooglądać się w internecie czy w telewizji. To video to również świetna promocja CRF, która na pewno sprawi że w przyszłym roku będzie jeszcze więcej fanów rockowej muzyki na tym popularnym w Polsce festiwalu.

Popularny muzyk Sławek Pietrzak tak mówi o singlu "Prosto":

Rewelacyjny utwór "Prosto" z najnowszej płyty KULTU - absolutny mistrz świata. Takiego utworu, tak mądrego i dobrego dawno nie słyszałem, nawet w wykonaniu zespołu KULT. To totalna petarda, zarówno energetycznie jak i w warstwie tekstowej.
Całkowicie podpisuję się pod tym co Kazik śpiewa. Polityczne szaleństwo, które ogarnęło całą Polskę jest nie do wytrzymania - "czas na zacier".
Jako wieloletni przyjaciel i wydawca Kazika zostałem przez niego po raz kolejny totalnie zaskoczony siłą, energią, witalnością i świadomością.
Uważam, że jest to najlepszy utwór jaki od dłuższego czasu słyszałem. W dodatku Kazik napisał ten genialny tekst w momencie wejścia do studia i trwało to zaledwie kilkanaście, może kilkadziesiąt minut.Niniejszy utwór muzycy zrobili w 10 różnych wersjach wraz ze znakomitymi gośćmi takimi jak Sobota, Michał Głuchowski i Michał Wiraszko. Połączyliśmy to w jedno wydawnictwo, które ukaże się nakładem S.P. Records 20 listopada 2013 roku, w limitowanej numerowanej edycji. Będzie to absolutnie wyjątkowe wydawnictwo!

Podoba się wam? Napiszcie w komentarzach!

{fcomment}{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.