ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

"Niech Powiat Lubaczowski będzie wolny od ideologii LGBT". Rada Powiatu przyjęła deklarację


Rada Powiatu Lubaczowskiego przyjęła deklarację przeciw wdrażaniu ideologii LGBT w życiu społecznym.

Deklarację przeciwko ideologii LGBT radni przyjęli na czwartkowej sesji Rady Powiatu. Za było 13 radnych, od głosu wstrzymali się: Paweł Głaz, Kazimierz Rymarowicz oraz Dorota Wróbel. Przeciwko deklaracji był Marcin Piotrowski.

Uchwała ma być z założenia wyrażeniem sprzeciwu przeciwko rozwiązaniom znanym z warszawskiej “Karty LGBT+” i innych, podążających w tym kierunku projektów.

Oto treść deklaracji:

„Rada Powiatu Lubaczowskiego wyraża zdecydowany sprzeciw wobec pojawiających się w sferze publicznej działań promujących ideologię LGBT, której cele naruszają podstawowe prawa i wolności zagwarantowane w aktach prawa międzynarodowego, podważają wartości chronione w polskiej konstytucji, a także ingerują w porządek społeczny,prowadzący do niszczenia rodziny jak i podważania prawa rodziców do wychowania dzieci zgodnie ze swoim systemem wartości.

Podejmowane w ostatnim czasie działania przez niektórych przedstawicieli samorządowu, jak i przez polityków na szczeblu krajowym,  ukierunkowane są na wywoływanie fundamentalnych zmian w życiu społecznym. Działania te zorientowane są na niszczenie wartości naszej cywilizacji ukształtowanych przez wielowiekowe dziedzictwo chrześcijaństwa,filozofii greckiej i prawa rzymskiego, ważnych szczególnie dla mieszkańców naszej dużej i małej Ojczyzny.

Jako Radni Powiatu Lubaczowskiego deklarujemy wsparcie dla rodziny opartej na tradycyjnych wartościach oraz obronę systemu oświaty i wychowania przed propagandą LGBT zagrażającą prawidłowemu rozwojowi młodego pokolenia.

Deklarujemy,że w realizacji swoich publicznych zadań będziemy wierni tradycji narodowej i państwowej, mając w pamięci fundamenty naszej cywilizacji oraz wielowiekowe przywiązanie Polaków do idei wolności.

Niech Powiat Lubaczowski będzie wolny od ideologii LGBT”

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

mocna
+11 # mocna 2019-06-06 20:55
Zajmują się tym co chcą usłyszeć PISOWSKIE rodziny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
0 # polak2010 2019-06-06 22:13
Nie wiedziałem że jest taka instytucja jak pisowskie rodziny he he
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
cc
-1 # cc 2019-06-07 06:28
Cytuję polak2010:
Nie wiedziałem że jest taka instytucja jak pisowskie rodziny he he


Nie rodziny a sekta! ha ha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
antywozny
+56 # antywozny 2019-06-06 21:11
Powiat wolny od dobrych dróg, powiat wolny od miesc pracy, powiat wolny od mozliwości rozwoju i sprzyjaniu rozwoju firmom, a teraz jeszcze wolny i to zadekalrowaniem od LGBT . cze naprawde w powiecie lubaczowskim nie ma wiekszych problemów niz jakies LGBT. chociażby znikniecie ponad milionowej dotacji dla zespołu szkól opiekuńczo wychowawczych, czy napewno osoby odpowiedzialne poniosly konsekwencje czy tylko znaleziono kozla ofiarnego, czy nie mozna pomóc miastu w budowie basenu, czy nie mozna pomóc osobom niepelnosprawny ch chociażby organizując komisje związaną z ich sprawami bo teraz musza jeździc do jarosławia. czy w starostwie lubaczowskim mozna cokolwiek zalatwic? pozbyto sie nawet biura paszportowego, po zaswiadczenia o niekaralności trzeba jezdzic do rzeszowa. po co nam to starostwo skoro nie dziala na rzecz obywateli lubaczowa a tylko dla struktur partyjnych - tak bylo za PSL i tak jest za PISU. a teraz jakies glupie LGBT sprawa najważniejsza dla obywateli powiatu lubaczowskiego. . nic tylko Smiać sie pozostało i nic dziwnego ze każdy kto może stąd wyjeżdża
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-10 # polak2010 2019-06-06 22:04
Co ma wspólnego gospodarka z Ideologią hehe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kamil
-7 # Kamil 2019-06-07 12:31
Ma bardzo wiele wspólnego.
LGBT to skrajna lewica, to socjalizm.
A socjalizm to zaraza zabijająca gospodarkę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Liberał
+9 # Liberał 2019-06-07 13:16
Bardziej zabija gospodarkę socjalizm w postaci rozdawnictwa socjalnego niż socjalizm obyczajowy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mirro
0 # mirro 2019-06-07 16:36
[quote name="Kamil"]Ma bardzo wiele wspólnego.
LGBT to skrajna lewica, to socjalizm.
A socjalizm to zaraza zabijająca gospodarkę.

Takie mądrości ekonomiczne to tylko na tym forum;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-11 # polak2010 2019-06-06 22:09
A biuro paszportowe było w budynku Policji a nie w starostwie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Bingo
+7 # Bingo 2019-06-07 06:57
Bardzo stare czasy. Jak likwidowali to było w Starostwie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Antywozny
-6 # Antywozny 2019-06-07 08:03
Polak żyje jeszcze w czasach starej komuny. Biuro było w budynku policji ale to było nim powstał powiat lubaczowski. Potem było w starostwie na drugim piętrze . Więc już chyba wiadomo kim jest Polak. Jakiś gość koło 70 pamiętający czasy głębokiej komuny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Z igły widły
+11 # Z igły widły 2019-06-06 22:36
Na początku lat 90-tych wicepremier w rządzie H. Suchockiej powiedział: "Nie jest ważne czy w Polsce będzie kapitalizm, wolność słowa, czy w Polsce będzie dobrobyt. Najważniejsze, żeby Polska była katolicka." Może dzisiaj nadal podobnie uważają niektóre środowiska konserwatywno-k ościelne. Dlatego chcą wszelkie lewackie fanaberie odciągające ludzi od tradycji zdusić w zarodku. Boją się żeby Polska nie stała się drugą Irlandią. To był kilkadziesiąt lat temu tak samo katolicki kraj jak Polska. I jeszcze bardziej dbał o tradycyjną rodzinę, do tego stopnia, że aż do 1995 roku nie istniały tam rozwody. A potem Irlandczycy tak się zliberalizowali , że w 2015 roku wprowadzili małżeństwa jednopłciowe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-4 # polak2010 2019-06-06 22:52
Donald Nikodem dyzma Tusk chciał z Polski zrobić zielona wyspę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
0 # polak2010 2019-06-06 21:20
I bardzo dobrze że dewiacja i zboczenie nie będzie dotyczyć naszych dzieci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
soncija
-1 # soncija 2019-06-07 23:48
Cytuję polak2010:
I bardzo dobrze że dewiacja i zboczenie nie będzie dotyczyć naszych dzieci.

wszystkich księży wygonią z powiatu?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Zielony
+16 # Zielony 2019-06-06 21:43
I co jeszcze zrobicie by zadowolić kler?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
+1 # polak2010 2019-06-06 21:51
Co ma do tego kler człowieku opamiętaj się, myślisz że seksualizacja dzieci jest przyszłością wartości rodzinnych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Paweł
+1 # Paweł 2019-06-06 21:46
BURACTWO!!! Zajmijcie sie "swojskimi" patologiami! Czym macie oczy zarosniete (p...?)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Otwarty na świat
+12 # Otwarty na świat 2019-06-06 21:50
LGBT to nie nasze klimaty komu to potrzebne
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Gal anonim
-6 # Gal anonim 2019-06-06 21:56
To nieźle otwarty na świat jesteś
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ble
-12 # ble 2019-06-06 21:54
Polska B.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ble
-8 # ble 2019-06-06 21:54
Polska B.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ada
-1 # Ada 2019-06-06 22:03
Ludzie co jeszcze PiS wymyśli...!!!
W całej Polsce uczą tolerancji ,a u nas co? Czy będziemy pierwszymi którzy nie tolerują odmienność ,mamy cofnąć się w czasie ,,,bo to tego idzie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
PW
+20 # PW 2019-06-06 22:17
Ta cała "tolerancja" działa tylko w jedną stronę. Nie wolno urazić czy obrazić geja, murzyna etc. ale uczestnicy parad tzw. równości z kolei mogą szkalować katolicyzm jak miało to miejsce w Gdańsku czy profanować polską flagę jak np. w Warszawie czy na wczorajszej pikiecie na rzeszowskim rynku... I nikt z tym nic nie robi, bo to jest takie fajne, postępowe...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ppp
+5 # Ppp 2019-06-08 08:16
No właśnie. Dziś nie przeszedłby wierszyk Murzynek Bambo albo tekst z filmu Vabank-czy zastałem pana tego...no.. murzyna? -jakiego murzyna? No tego który mieszka u pani -a niech mnie Matka Boska broni! Pod jednym dachem? Z Antychrystem? -panie komisarzu,jak Boga Kocham widziałem jak tu wczoraj wychodził pies z murzynem! Haha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
nony
0 # nony 2019-06-08 23:39
Cytuję PW:
Ta cała "tolerancja" działa tylko w jedną stronę. Nie wolno urazić czy obrazić geja, murzyna etc. ale uczestnicy parad tzw. równości z kolei mogą szkalować katolicyzm jak miało to miejsce w Gdańsku czy profanować polską flagę jak np. w Warszawie czy na wczorajszej pikiecie na rzeszowskim rynku... I nikt z tym nic nie robi, bo to jest takie fajne, postępowe...

dokładnie bylo o tak dopóki nie przestali palic ludzii przeprowadzac inkwizycje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
+17 # polak2010 2019-06-06 22:21
Podstawowymi wartościami społeczeństwa jest RODZINA co ma wspólnego z tym Pis ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ada
-13 # Ada 2019-06-06 22:05
No i znowu zrobi się zacofanie...a przecież mamy się rozwijać i iść do przodu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
+16 # polak2010 2019-06-06 22:29
Według pani ADY Normalność To niby zacofanie to ja wybieram to zacofanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ew
-2 # ew 2019-06-08 17:29
lgbt+ na pewno pomogą się wam rozwijać...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-5 # polak2010 2019-06-06 22:31
W Końcu widzę Polskę w Lubaczowie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Z igły widły
+14 # Z igły widły 2019-06-06 22:50
A przed przyjęciem tej deklaracji było jakoś inaczej? Na ulicach siali terror aktywiści LGBT, zmuszali Lubaczowian do zmiany orientacji seksualnej, a w szkołach nauczyciele seksualizowali dzieci?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
-4 # polak2010 2019-06-06 23:02
To chyba nie widzisz tego jak na siłę chce sie nam tą ideologię Dewiacji wcisnąć na siłę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Z igły widły
+8 # Z igły widły 2019-06-06 23:18
Nie widzę. Widzę, że prawicowa propaganda na siłę robi z tego jakąś straszliwie wrogą ideologię, zagrażającą społeczeństwu, wroga bo nic tak nie jednoczy jak wróg, no i znakomicie to się nadaje do zohydzania konserwatywnemu społeczeństwu przeciwników politycznych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
sio
+8 # sio 2019-06-07 06:39
[quote name="polak2010 "]To chyba nie widzisz tego jak na siłę chce sie nam tą ideologię Dewiacji wcisnąć na siłę.

Podobno w Krowicy są araby ze swoimi chorobami/zaraz kami! Kiedy nastepna uchwała?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Aleksandra Bek
-16 # Aleksandra Bek 2019-06-06 23:55
Przepraszam za omyłkowy znaczekk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
www
+4 # www 2019-06-07 06:36
Cytuję polak2010:
W Końcu widzę Polskę w Lubaczowie


Masz racje Polska w lubaczowskiej pigułce i chodzi nie tylko w lgbt a o całokształt przciez wstalismy z kolan
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Stachu
-12 # Stachu 2019-06-06 22:51
Pan Głaz uczył mnie geografi a teraz się wstrzymuje wstyd mi za niego. Mojego głosu na pewno już mieć nie będzie. Wstyd za niego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ave
+16 # ave 2019-06-06 22:54
niech powiat lubaczowski będzie wolny od debili i kretynów wykazujących się ideologią a nie intelektem, banda idiotów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Aleksandra Bek
+4 # Aleksandra Bek 2019-06-06 23:16
Rada Powiatu podjęła uchwałę, Która, jak sądzę, "narusza podstawowe prawa i wolności zagwarantowane w aktach prawa międzynarodoweg o"
"Podręcznik europejskiego prawa o niedyskryminacj i", zwłaszcza str. 94 (proste i jasne opracowanie) fra.europa.eu/.../... i Art. 32 Konstytucji Rzeczypospolite j Polskiej - Równość i zakaz dyskryminacji - dobre omówienie artykułu rpo.gov.pl/.../.... Nie przypuszczałam, że ktoś w naszym powiecie zachowa się tak niestosownie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ktoś
+6 # ktoś 2019-06-08 13:30
A gdzie jest prawo rodziców do wychowania swoich dzieci? To oni jako pierwsi powinni dziecko uświadamiać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
jarek
+3 # jarek 2019-06-08 18:11
... i wychowywać....i to widac jak POLSKA RODZINA uswiadamia i wychowuje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
eunuch
-3 # eunuch 2019-06-06 23:31
kiedyś tego nie było...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Imię
+10 # Imię 2019-06-07 08:49
Kiedyś to książe Jarema by Marcinkowi pokazał do czego pupa służy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Azja
+3 # Azja 2019-06-07 13:23
A Chmielnicki wyrżnąłby pół Lubaczowa a resztę dał Tatarom w jasyr. Nie ma do czego tęsknić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ppp
-1 # Ppp 2019-06-08 08:20
Jarema był dobry! -a gdzie Was szukać? -bedzie o nas głośno na Ukrainie! Albo-nabijajcie na pal ale długo aby czuł że umiera! Tylko syna króla późniejszego miał do d...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Xd
+2 # Xd 2019-06-07 00:16
ciekawie brzmi ta deklaracja kiedy zamiast „lgbt” wstawi się „PiS”
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Orion
-10 # Orion 2019-06-07 07:22
Brawo dla Rady Powiatu! tak trzymać lewactwo za mordę!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ama
+9 # Ama 2019-06-07 09:00
Radni zajmują się LGNT a gospodarka leży, kończą się projekty jeszcze poprzedniej rady i nic nie słychać o nowych, a państwo radni szaleją , do roboty , myśleć skąd wziąć pieniądze, bo za chwile powiat tomaszowski nas wchłonie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
n
-6 # n 2019-06-07 11:00
Cytuję Ama:
Radni zajmują się LGNT a gospodarka leży, kończą się projekty jeszcze poprzedniej rady i nic nie słychać o nowych, a państwo radni szaleją , do roboty , myśleć skąd wziąć pieniądze, bo za chwile powiat tomaszowski nas wchłonie.

Ama ty chyba jesteś z kosmosu.Brawo dla Rady Powiatu.Stop sodomizacji życia publicznego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Z igły widły
+8 # Z igły widły 2019-06-07 13:45
Gdzie ta sodomizacja? Ja ją widzę tylko w straszliwych wizjach zagłady społeczeństwa, którą ma spowodować ideologia LGBT. I w deklaracjach sejmików województw i rad powiatów. Pewnie za niedługo też rady gmin będą walczyć z "sodomizacją", nawet tak małych gmin, że może tam nie ma nikogo LGBT, a jak jest to się nigdy nie przyzna. Sztuczny wydumany problem i dobry argument w walce o wyborców.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
NANA
+14 # NANA 2019-06-07 16:40
Ciekawe ile procent powiatu łącznie z samymi radnymi potrafi zdefiniowac LGBT?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Telewidz
-6 # Telewidz 2019-06-07 20:43
Może kiedyś dzięki dzięki m.in. misyjnej telewizji publicznej będą potrafili - planeta.pl/.../...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
NANA
+8 # NANA 2019-06-07 21:40
misyjna telewizja publiczna! kpisz? TVPIS dobry zart tynfa wart;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
LGBT+
+10 # LGBT+ 2019-06-07 10:00
Czy WY mędrcy nie macie się czym zajmować tylko takimi bzdetami, wszystko musicie robić pod publikę i na polecenie odgórne. Wstyd,wstyd!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Hist
+6 # Hist 2019-06-07 12:34
kiedy przyszywania różowych trójkątów ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Z igły widły
+8 # Z igły widły 2019-06-07 13:49
W tej całej rzekomej ideologii LGBT właśnie o to chodzi żeby nie było żadnego przyszywania trójkątów, a nie o "sodomizację".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Niko
-2 # Niko 2019-06-07 14:21
Brawo Radni.
Chłopak i dziewczyna, normalna rodzina!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
nn
+1 # nn 2019-06-07 16:41
Podobnie jak k..... i pijaczyna
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
wyborca bez pińcet +
+2 # wyborca bez pińcet + 2019-06-07 14:25
i po co lansujecie się z tymi populistycznymi hasłami chłonnymi szczególnie tu na kresach, zajmijcie się lepiej bałaganem w swoich głowach :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
n
-5 # n 2019-06-07 15:08
Cytuję wyborca bez pińcet +:
i po co lansujecie się z tymi populistycznymi hasłami chłonnymi szczególnie tu na kresach, zajmijcie się lepiej bałaganem w swoich głowach :)

Najpierw posprzątaj u siebie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
brzydzę się  radą
+20 # brzydzę się radą 2019-06-07 16:34
Treść tej deklaracji to moim zdaniem faszyzm i jego promowanie, powinna to zbadać prokuratura z urzędu , jak tak można, kto dał wam prawo bycia lepszym od innych , pytam jakim prawem ??????????????? a może znajdziecie cywilną odwagę by kolejną deklaracją ,była deklaracja potępiająca perfidne, ohydne, obrzydliwe czyny pedofilii w kościele??????? ? Czy to wam nie przeszkadza???? ?? brzydzę się wami !!!!!!!! Nie macie żadnego moralnego prawa oceniać nikogo innego publicznie patrząc przez pryzmat ideologi a nie przez pryzmat intelektualny!! !!!!! Uznanie dla Paweł Głaz, Kazimierz Rymarowicz oraz Dorota Wróbel !!!!!!!!

pl.wikipedia.org/wiki/Faszyzm
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Telewidz
+9 # Telewidz 2019-06-07 20:50
Jeszcze większe uznanie dla Marcina Piotrowskiego, który jako jedyny był przeciw.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Lubacz
+19 # Lubacz 2019-06-07 19:28
Proponuję deklarację nacisku na Pana Ortyla w sprawie remontu drogi wojewódzkiej 865 Bełżec-Jaroslaw . Umożliwienia kontaktu z Zachodnia cywilizacja .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
xx
+6 # xx 2019-06-07 20:36
[quote name="Lubacz"]P roponuję deklarację nacisku na Pana Ortyla w sprawie remontu drogi wojewódzkiej 865 Bełżec-Jaroslaw . Umożliwienia kontaktu z Zachodnia cywilizacja

PO co zapraszać LGBT? Lepiej zburzyć most na Sanie i bedziemy wolni i jeszcze deklaracje radnych powiatowych uczyni nas prawdziwymi LUDZIAMI POLAKAMI
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Lgbt
+11 # Lgbt 2019-06-08 11:11
A może Starosta i Rada Powiatu zajmą się naprawdę prawdziwymi problemami a nie głupotami, mało jest rzeczy konkretnych w powiecie do zrobienia??? Jeżeli nie wiedzą to niech wysłuchają mieszkańców.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
jarek
+5 # jarek 2019-06-08 18:13
Wybrani nie muszą sluchac suwerena (taka jest teraz prawidlowość)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ktoś
+7 # ktoś 2019-06-08 19:04
mobile.twitter.com/.../...


Tego chcecie wszyscy nowocześni??
A gdzie prawo katolików do szacunku? Obłudnicy!
Czemu nie drwią sobie z liturgii żydowskich czy modlitw muzułmanów????? ????????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
:,
+1 # :, 2019-06-09 10:17
Cytuję ktoś:
mobile.twitter.com/.../...


Tego chcecie wszyscy nowocześni??
A gdzie prawo katolików do szacunku? Obłudnicy!
Czemu nie drwią sobie z liturgii żydowskich czy modlitw muzułmanów?????????????


w tym linku poniżej masz prawo katolików do szacunku, obłudniku

www.youtube.com/.../
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
R
+1 # R 2019-06-09 11:33
A co ma zboczona ideologia "lgbt" do zboczonych przedstawicieli kleru? Już wiem - chodziło ci o zrównanie prawa do zboczeń :))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Maria
+8 # Maria 2019-06-09 14:53
W momencie gdy caly swiat mowi o tolerancji i poszanowaniu drugiego czlowieka, w Polsce tak bardzo dajacej pokaz swojej wiary, katolicyzmu ( ktorego jedno z glownych przykazan glosi o milowaniu blizniego ), ze nawet zaden most nie jest otwarty bez udialu kleru, dzieja sie takie rzeczy. Co ma wychowanie dzieci do ideologi LGBT ? Jesli ktos wyrasta w innych wartosciach moze przeciez te wartosci przekazywac swoim dzieciom, nikt mu tego nie zabrania. Dlaczego nikt nie kieruje sie empatia w stosunku do dyskryminowanyc h ludzi ?Dlaczego ludzie udaja ze osob o odmiennej orientacji seksulanej nie ma ? Co by zrobila pani radna gdyby ktos w jej rodzinie okazal sie osoba o innej orientacji seksualnej ? Zlinczowalaby go ? Czy uznalaby, ze jest tak samo wartosciowym czlowiekiem jak przed ujawnieniem sie ? I jeszcze jedno; zaczyna się od podskakiwania z symbolami pseudopatriotyc znymi, a kończy na mordowaniu w obozach koncentracyjnyc h wszystkich myślących inaczej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mądry
+5 # Mądry 2019-06-09 23:45
Brawo Panie Piotrowski...
Głaz szkoda gadać....niby podróżnik....ni by świat rozumie a tu takie tchórzostwo....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ewa
0 # Ewa 2019-06-10 17:58
Piotrowski ma klasę. Swoje zdanie. człowiek z pasją , który ma otwartą głowę i nie boi się swojego zdania.
Niestety , ale większość włączyła prowincjonalne myślenie ..."jak będę to popierał to jeszcze pomyślą, ze ja jakiś gej czy co.." Ci co się wstrzymali to zapewne nie maja z tym problemu, ale bali się oceny...prowinc ja, prowincja...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ema
+3 # ema 2019-06-10 23:05
Myślę raczej, że jasno sprzeciwiliby się takiej deklaracji, gdyby nie fakt, że szyderstwa, jakie "tęczowi" kierują już nawet nie na kościół, ale na sakramenty i to, co święte, jest rzeczywiście nie ok.

ps. "Mądry", przedstaw się z imienia i nazwiska, to można będzie rozmawiać o tchórzostwie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ewa
-5 # Ewa 2019-06-11 07:40
...to nie ja skarbie pchałem się na salony, to nie mi wmówiono , ze nadaję się do rządzenia, to nie mi wydawało się , że to proste...więc to nie ode mnie należy oczekiwać pisania z podniesioną przyłbicą, choć nie mam z tym generalnie problemów..
A Ciebie w domu nie nauczyli , by od innych nie wymagać więcej niż samemu się daje?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ema
+3 # ema 2019-06-11 16:35
???? To do mnie było?? Możesz skarbie pisać do mnie prościej, bo nie bardzo zrozumiałam przesłanie??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ema
+3 # ema 2019-06-11 17:09
Ja tu do Ciebie grzecznie i miło, wyraziłam swoją opinię licząc na konstruktywną dyskusję, a poziom dyskusji na tym forum jak zwykle - byle tylko znaleźć powód do zwady. Sory "skarbie", ale ostatnie zdanie skierowane było do "Mądrego", który nazywa innych tchórzem samemu pozostając anonimowym. Swoje uwagi o wymaganiach od innych kieruj więc w pierwszej kolejności do niego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
n
-3 # n 2019-06-10 08:42
Rozumiem ,że odprawianie pseudo mszy św. z durszlakiem na głowie to przejaw miłości,toleran cji i otwarcia się na współczesny świat?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Amen
+2 # Amen 2019-06-10 10:40
Konstytucja RP, Art. 25. pkt 2. "Władze publiczne w Rzeczypospolite j Polskiej zachowują bezstronność w sprawach przekonań religijnych, światopoglądowy ch i filozoficznych, zapewniając swobodę ich wyrażania w życiu publicznym."

Konstytucja RP, Art. 30. "Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona jest obowiązkiem władz publicznych."

Konstytucja RP, Art. 31. pkt 1. "Wolność człowieka podlega ochronie prawnej." pkt 2. "Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje."
pkt 3. " Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw."


Konstytucja RP, Art. 32. pkt 1. "Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne."


A na walkę z LGBT nie ma żadnego przepisu czy ustawy, skąd ta deklaracja samorządu ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
słońce
+6 # słońce 2019-06-10 11:05
Ech...żeby to niektórzy wiedzieli co to jest a nie tak w ślepo te rękę w górę:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi