ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Zderzenie motocykla z osobówką w Oleszycach [ZDJĘCIA]


Dzisiaj przed godziną 15:00 na ulicy Sapiehy w Oleszycach doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Do szpitala trafił kierowca jednośladu.

Wkrótce więcej informacji.





 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Ja
+19 # Ja 2018-03-10 15:53
Oby nic poważnego się nie stało ;/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
cnc
-3 # cnc 2018-03-10 16:04
poczuł wiosnę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
traktorzysta
+1 # traktorzysta 2018-03-11 00:12
motocyklista czy kierowca audi ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
motocyklista
-8 # motocyklista 2018-03-11 18:35
motocyklista spowodowal wypadek!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Sapiehy
+15 # Sapiehy 2018-03-10 16:14
Doddodarkowo jeden kierowca uciekał przed policją na osiedlu sapiehy. Macie na ten temat jakies wiesci ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ja
+20 # Ja 2018-03-10 16:49
Pijany policjant
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Sapieszka
+1 # Sapieszka 2018-03-10 16:54
Ha,ha,fajne to było....Kierowc a przerył trawnik i wyjechał pod klatką chodnikiem z wielkim impetem a najśmieszniejsz e było jak policjant gonił go kawał drogi na piechotę... Nie wiem na co liczył,no ale podjechał radiowóz i popędzili za gostkiem na sygnałach.Nie wiem też skąd się to zaczęło ... ale było fajne...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
SPRAWIEDLIWY
+14 # SPRAWIEDLIWY 2018-03-10 19:37
policjant z K.P.Oleszyce ale w Luba został zatrzymany po pościgu 4 radiowozów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Chamisko
-3 # Chamisko 2018-03-10 16:52
I načpiany mefedronem z kiosku ruchu #potwierdzonein fo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ole
-5 # ole 2018-03-10 17:04
Słuzby; straz i policja przy wypadku a prawie przez godzinę a ruchem koło groszka kieruje cywilny gościu!;-) bez zadnych oznaczeń. Dopiero po godzinie zostal wymieniony przez umundurowanego z lizakiem i odblaskami strazaka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Cywil
+7 # Cywil 2018-03-10 21:07
W takiej sytuacji każda pomoc potrzebna jest! !!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mieszkaniec
+6 # mieszkaniec 2018-03-10 17:05
co do uciekającego kierowcy - może to kierowca czarnego audi a6, widziałem takiego około 15, jechał totalnie pijany przez Oleszyce
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Sapieszka
+10 # Sapieszka 2018-03-10 17:25
Tak pędził!!! zza bloku wyskoczył,międz y autami,drzewami a ławką ,że z zaskoczenia nie zwróciliśmy uwagi na markę auta ale mogła to być Audi A6,Sto % czarna i wyryte ślady są szersze nieco od zwyczajnej osobówki.Pewnie on.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Waldi
+7 # Waldi 2018-03-10 17:28
Cytuję mieszkaniec:
co do uciekającego kierowcy - może to kierowca czarnego audi a6, widziałem takiego około 15, jechał totalnie pijany przez Oleszyce

A zadzwoniłeś na policję?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ewa
+10 # ewa 2018-03-10 17:13
Drogi mieszkancu, mam nadzieje, ze widzac pijanego kierowce jadacego czarnym audi a6 powiadomiles odpowiednie sluzby.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kierowca.
+3 # Kierowca. 2018-03-10 21:48
Zadzwonić można zgłosić. Ale ręką rękę myje niestety.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
123
+4 # 123 2018-03-10 17:14
Mieszkaniec jak widziałeś to dlaczego nie zadzwoniłeś po policję ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mieszkaniec
+9 # mieszkaniec 2018-03-10 17:16
zadzwoniłem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aa
+8 # aa 2018-03-10 17:31
Licznik bije! Koles jest numero uno na liście 2018 r. Z jakim numerem sie zakończy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
DAS
-2 # DAS 2018-03-10 17:53
Dopiero co słoneczko wyszło, a dawcy już wciry dostają. No sorka, ale taka prawda
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
DAWCA
+9 # DAWCA 2018-03-10 18:56
Cytuję DAS:
Dopiero co słoneczko wyszło, a dawcy już wciry dostają. No sorka, ale taka prawda

Najprościej obwinić motocyklistę , a z doświadczenia wiem że kierowcy czterech kółek jeżdżą brawurowo , i często zachowują się na drodze jak by to do nich należała cala jezdnia , bo mu się należy bo on ma FURĘ a ten na motocyklu To on ma uważać na palanta który ma w dupie przepisy ,. Oglądajcie sie częściej za siebie , patrzcie częściej w lusterka , odłóżcie telefony w czasie jazdy , a na pewno dawców będzie mniej
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Andi89
+10 # Andi89 2018-03-10 19:35
Akurat w tej sytuacji ewidentne wymuszenie pierwszeństwa przez kierowcę osobówki .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
DAWCA
0 # DAWCA 2018-03-10 20:01
Cytuję Andi89:
Akurat w tej sytuacji ewidentne wymuszenie pierwszeństwa przez kierowcę osobówki .

i DLA CZEGO SIĘ NIE DZIWIE I TAK REAGUJĘ CORAZ WIĘCEJ TAKICH NIESTETY PRZYKRYCH WYPADKÓW!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Znam.
+10 # Znam. 2018-03-10 21:05
Oby kierowcy motocykla nie stało się nic poważnego!
Bo to nie jego wina była. Tylko wina pijanego policjanta z Audi! !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ula
-2 # Ula 2018-03-11 15:50
Uuu... Ktoś tutaj mija się z prawdą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Xyf
+3 # Xyf 2018-03-13 12:28
Cytuję Znam.:
Oby kierowcy motocykla nie stało się nic poważnego!
Bo to nie jego wina była. Tylko wina pijanego policjanta z Audi! !

Akurat jedno z drugim nie ma nic wspólnego, bo to nie pijany policjant zderzył się z motocyklem...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Smutny.
-6 # Smutny. 2018-03-10 21:46
Policjant z oleszyce? ? Chyba nie za dużo posiada audi6A6 . Jakieś propozycje właściciela auta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Karo
+5 # Karo 2018-03-10 22:10
Daro wracaj do zdrowia mam nadzieje ze odpowie ten co Ci wyjechał . A wy nie obwiniajcie motocyklistów bo ten akurat ma doświadczenie w jeździe motorem trzymaj sie Daro
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
nn
+4 # nn 2018-03-10 22:19
Cytuję Karo:
Daro wracaj do zdrowia mam nadzieje ze odpowie ten co Ci wyjechał . A wy nie obwiniajcie motocyklistów bo ten akurat ma doświadczenie w jeździe motorem trzymaj sie Daro


Dziasiaj pokazywal to w Oleszycach! Wg bylo zera doswiadczenia a multum szczeniackiej głupoty
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kryk
+6 # Kryk 2018-03-10 22:48
szkoda tylko że tak zapierdzielal że było słychać na pol oleszyc. Pewnie zwalcie winę na kierowcę :/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ekhem
-1 # Ekhem 2018-03-10 23:11
Cytuję Kryk:
szkoda tylko że tak zapierdzielal że było słychać na pol oleszyc. Pewnie zwalcie winę na kierowcę :/

Pół Oleszyc go słyszało a kierowca który był kilkadziesiąt metrów obok już nie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
x
+6 # x 2018-03-11 07:50
tak się składa, że 15 sekund przed wypadkiem gość na motorze zapier*alał obok groszka grubo ponad 50, więc polecam się nie wypowiadać
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Obszar.
+4 # Obszar. 2018-03-11 20:39
Czyli jechał zgodnie. 50 km na godzinę w obszarze zabudowanym!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kazek234
+5 # Kazek234 2018-03-11 10:28
TAK MA DOŚWIADCZENIE W JEŹDZIE NA TRASIE FUTORY-OLESZYCE , JEŹDZI JAK IDIOTA! MAM NADZIEJE ŻE W KOŃCU STRACI PRAWO JAZDY
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Motocyklista
+6 # Motocyklista 2018-03-10 23:10
Zarówno wśród motocyklistów jak i kierowców samochodów osobowych zdarza się margines czyli osoby które nie powinny znajdowac się za kierownicą więc proszę nie wszystkich motocyklistów traktowac jak dawców choc dużo mniej chroni nas w kontakcie z przeszkodą...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
miister
+8 # miister 2018-03-11 05:07
Wina tutaj była motocyklisty który rozpędził sie i liczył na to że osobówka wyrobi ;) a co do pijanego policjanta który został złapany na swiatłach w Lubaczowie to jego kariera jest skonczona definitywnie pan "M" srogo zapłaci za swój wyczyn :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Redakcja usuwa
+8 # Redakcja usuwa 2018-03-11 07:48
Jak zwykle redakcja usuwa komentarze
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Droga Redkcjo
+24 # Droga Redkcjo 2018-03-11 14:12
Droga Redkcjo
Czemu kasujecie wpisy dotyczące pijanego policjanta?! zamiast to nagłaśniać i opisywać tę patologię. Waszym obowiązkiem jest opisywanie takich sytuacji i obywatelskich postaw Pana S. który wyeliminował potencjalnego zabójcę z naszego otoczenia a tym bardziej ,że jest to policjant ,osoba zaufania publicznego !!!!!Wstyd redakcjo, że kasujesz wpisy piętnujące łamanie prawa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Sapieszka
+21 # Sapieszka 2018-03-11 14:34
Brawo dla Pana !!! Nie pierwszy wpis od wczoraj skasowany a to jest podłość i robienie z nas durni ale większość z nas i tak zna prawdę bo widzieliśmy na własne oczy jak pijany kierowca nie zważając na wzmożony ruch na osiedlu ucieka po trawnikach,po chodnikach pod blokami.... i aż strach pomyśleć ile osób mogło zginąć zanim TEN dotarł do Lubaczowa gdzie wreszcie został zatrzymany... I to należy ukrywać przed społecznością?? ??Wstyd!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Wolny
+12 # Wolny 2018-03-11 16:35
Mam nadzieję, że Pan S. będzie pilotował sprawę do końca i nie dopuści aby tego bandytę w policyjnym mundurze po kryjomu uniewinniono i przyznano mundurową emeryturę. Trzymam za Ciebie kciuki Janciu, oby tak dalej a przestępcy w mundurach będą czuć presję a jest ich wielu ,którzy nadużywają swojej pozycji do jeżdżenia pod wpływem!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
sas
+4 # sas 2018-03-11 18:57
Cytuję Wolny:
Mam nadzieję, że Pan S. będzie pilotował sprawę do końca i nie dopuści aby tego bandytę w policyjnym mundurze po kryjomu uniewinniono i przyznano mundurową emeryturę. Trzymam za Ciebie kciuki Janciu, oby tak dalej a przestępcy w mundurach będą czuć presję a jest ich wielu ,którzy nadużywają swojej pozycji do jeżdżenia pod wpływem!!!!!!


Można gdzieś zobaczyć filmik zrobiony przez S.J. ? z "akcji" demaskowania bandyty w mundurze policjanta?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
MILI
+9 # MILI 2018-03-12 22:11
PAN ST. TO BARDZO ZŁY CZŁOWIEK
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ewa
-2 # ewa 2018-03-13 23:15
no a ty idiota bo osądzasz!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ewa
0 # ewa 2018-03-13 23:19
Cytuję MILI:
PAN ST. TO BARDZO ZŁY CZŁOWIEK
a skad wiesz jaki to czlowiek?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
janko
-2 # janko 2018-03-11 17:11
Trza;-) prezentowac jedynie słuszna obcję
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Do pana Stad
0 # Do pana Stad 2018-03-11 15:14
Karma wraca
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
SPRAWIEDLIWY
-10 # SPRAWIEDLIWY 2018-03-11 18:20
sprzedawczyki i patologia z oleszyckiego zakrętu.Fuck You !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Olek
+11 # Olek 2018-03-11 17:28
Pan Wojtuś się popisał tym wystepkiem. Wstyd ze tacy pracują w Policji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
obywatel.ka.
+1 # obywatel.ka. 2018-03-14 20:01
14 sierpień 2017.
Wiesław M. kierował, a nie powinien, samochodem osobowym marki Ford. Zatrzymali go policjanci na jednej z ulic w Lubaczowie. Jak się okazało, wcześniej spożywał alkohol.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Stefan
-2 # Stefan 2018-03-11 17:32
Ojtam policji wolno wszystko
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Stefan
0 # Stefan 2018-03-11 18:04
A pijany policjant ,zostanie przeniesiony do innej parafii ,sprawa ucichnie i doczeka emeretury
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
obserwator
+7 # obserwator 2018-03-11 18:25
Pan W.M już nie jest ponoć policjantem po wczorejszym występie i wieczornej wizycie Panów z BSW KWP RZe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
dd
+12 # dd 2018-03-11 18:56
]Cytuję obserwator:
Pan W.M już nie jest ponoć policjantem po wczorejszym występie i wieczornej wizycie Panów z BSW KWP RZe.

Nareszcie a to nie jego pierwszy raz kiedy jedzie pijany samochodem i tak samo powinno się postąpić z jego kolegami, którzy tak samo jak on piją i jeżdżą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ulala
-3 # Ulala 2018-03-11 20:08
Cytuję sas:
Cytuję Wolny:
Mam nadzieję, że Pan S. będzie pilotował sprawę do końca i nie dopuści aby tego bandytę w policyjnym mundurze po kryjomu uniewinniono i przyznano mundurową emeryturę. Trzymam za Ciebie kciuki Janciu, oby tak dalej a przestępcy w mundurach będą czuć presję a jest ich wielu ,którzy nadużywają swojej pozycji do jeżdżenia pod wpływem!!!!!!


Można gdzieś zobaczyć filmik zrobiony przez S.J. ? z "akcji" demaskowania bandyty w mundurze policjanta?

Cytuję Do pana Stad:
Karma Cytuję dd:
]Cytuję obserwator:
Pan W.M już nie jest ponoć policjantem po wczorejszym występie i wieczornej wizycie Panów z BSW KWP RZe.

Nareszcie a to nie jego pierwszy raz kiedy jedzie pijany samochodem i tak samo powinno się postąpić z jego kolegami, którzy tak samo jak on piją i jeżdżą

Chyba na jeżu ! wraca
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
marti
-3 # marti 2018-03-11 18:39
moj tato ma auto na swoim warsztacie to auto nazywa sie audi a4
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Stefan do miister
+4 # Stefan do miister 2018-03-11 19:05
To daleko pozwolili mu uciekac z oleszyc do swiatel w Lubaczowie jest dosc spory odcinek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Biegacz
+8 # Biegacz 2018-03-11 20:44
Dali mu szansę na ucieczkę. Hehe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Stefan do miister
+7 # Stefan do miister 2018-03-11 19:12
Gdzie byla policja ich precyzyjne unieruchomienie auta przez tak długi odcinek drogi ,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ORMO
+7 # ORMO 2018-03-12 08:50
Taki news dla dziennikarzy o pijanym policjancie uciekającym przez osiedle na pełnym gazie i gonionym przez policję oraz Pana S. przez pół powiatu a tu cisza na lokalnych portalach i kasowanie wpisów dotyczących tej sprawy na forum. Przypadek?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jan p.
+11 # Jan p. 2018-03-12 11:50
PYTANIE MOJE BRZMI Z JAKĄ PRĘDKOŚCIĄ JECHAŁ TEN CHŁOPAK NA MOTOCYKLU, BO JEŻELI Z DOZWOLONĄ NA TYM ODCINKU DROGI CZYLI 40 KM/H TO NA 100% WYCHAMOWAŁBY BEZ NAJMNIEJSZEGO PROBLEMU TYM MOTOCYKLEM, WIEM BO SAM SIĘ PORUSZAM TYM MODELEM , NAWET GDYBY KIEROWCA NISSANA WYMUSIŁ NA NIM PIERWSZENSTWO TO WYSTARCZY MAKSYMALNIE KILKANAŚCIE METRÓW HAMOWANIA I OCZYWIŚCIE TROCHĘ DOŚWIADCZENIA. SAM WIELOKROTNIE MIAŁEM TEGO TYPU SYTUACJE I DZIĘKI TEMU , ZE MIAŁEM ODPOWIEDNIĄ PRĘDKOŚĆ I WŁĄCZONĄ WYOBRAAŹNIĘ WYCHODZIŁEM Z TEGO BEZ SZWANKU. ZDAJE SOBIE SPRAWĘ, ŻE ŁATWO JEST OCENIAĆ I POUCZAĆ KOGOŚ PO FAKCIE I WSZYSCY TO POTRAFIMY NAJLEPIEJ, ALE WSIADAJĄC NA MOTOCYKL KAŻDY Z NAS MUSI MYŚLEC , PRZEWIDYWAĆ I NIE UFAĆ INNYM UŻYTKOWNIKOM DROGI, ALE TAKIEGO DOŚWIADCZENIA NABIERA SIĘ DOPIERO PO LATACH I TYSIĄCACH PRZEJECHANYCH KILOMETRÓW.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
duch
-3 # duch 2018-03-12 21:15
Panie Jan p. radził bym poczytać na temat Netykiety.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jan p.
0 # Jan p. 2018-03-13 09:19
Cytuję duch:
Panie Jan p. radził bym poczytać na temat Netykiety.

Nie wiem o co Ci chodziło ? Możesz jasniej. Podro
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Diabeł
+14 # Diabeł 2018-03-12 13:34
Teraz niech janeczek pasy juz na podworku zapina i ta jego czarownica
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Buka
+5 # Buka 2018-03-12 16:55
Widzę że Pan S. to sobie sam komentarze pisze przy wykorzystaniu kilku Nick-ów PS. Karma wraca powodzenia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Olek
+1 # Olek 2018-03-12 18:27
Do kogo macie pretensje??? Chyba dobrze ze pomógł w ujawnieniu poczynań pijanego policjanta jadącego autem!!! Postawa obywatelska.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
janko
-2 # janko 2018-03-12 20:04
Cytuję Olek:
Do kogo macie pretensje??? Chyba dobrze ze pomógł w ujawnieniu poczynań pijanego policjanta jadącego autem!!! Postawa obywatelska.


Nie chwal przed zachodem slońca i tyle w temacie resztę mozesz sobie sam dopowiedzieć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
obserwator
+5 # obserwator 2018-03-13 09:11
te dwa pozytywy to oczywiście wystawione sądzę przez pozostałych policjantów kolegów nadużywających alkohol i jeżdzących po spożyciu autem,l epiej uważajcie bo jak traficie na następnego prawego obywatela to będziecie następni.a w ole jest jeszcze 3 takich milicjantów nie wspomnę już o lubaczowie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ORMO
+1 # ORMO 2018-03-13 14:32
Wszystkich ich wyłapiemy ,to kwestia czasu :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Asia
+1 # Asia 2018-03-14 18:02
Cytuję obserwator:
te dwa pozytywy to oczywiście wystawione sądzę przez pozostałych policjantów kolegów nadużywających alkohol i jeżdzących po spożyciu autem,l epiej uważajcie bo jak traficie na następnego prawego obywatela to będziecie następni.a w ole jest jeszcze 3 takich milicjantów nie wspomnę już o lubaczowie

Podaj nazwiska
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Świadek
+6 # Świadek 2018-03-12 20:54
Jeżeli zaistniała sytuacja nie pojawi się w naszych lokalnych mediach, wypadek + incydent w trakcie, to skontraktuję się z mediami wyższych szablów. To co się działo to było przegięcie ale obawiam się, że wszystko pójdzie pod DYWAN! Jak zawsze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Świadek
0 # Świadek 2018-03-12 20:59
szczebli, mój błąd albo autokorekty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kler
+1 # kler 2018-03-13 11:18
Idź, idź i szybko nie wracaj.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kler
-1 # kler 2018-03-13 11:19
Idź, idź i szybko nie wracaj.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ORMO
+2 # ORMO 2018-03-13 14:30
A zastanawiał się ktoś, gdzie ten milicjant pił i z kim? Prawdopodobnie z innym milicjantem, tylko na emeryturze z którym często balował gdy tamten jeszcze był w czynnej służbie.Taki oto obraz Oleszyckiej Milicji
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Asia
+1 # Asia 2018-03-14 18:05
Cytuję ORMO:
A zastanawiał się ktoś, gdzie ten milicjant pił i z kim? Prawdopodobnie z innym milicjantem, tylko na emeryturze z którym często balował gdy tamten jeszcze był w czynnej służbie.Taki oto obraz Oleszyckiej Milicji

Ale z tego co piszą to nie był policjant z Oleszyc tylko z Lubaczowa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Janosik
+4 # Janosik 2018-03-13 16:33
Ludzie, miłosierdzia trochę, Wielki Post, a Wy tak oczerniacie człowieka i szukacie sensacji. Popatrzycie na swoje czyny, czyż jest Ktoś z Was bez winy? Czy nikomu z Was się nic w życiu nie przydarzyło? Panie J St. na pana też przyjdzie czas, nawet się pan nie będzie spodziewał, bo jaką miarą dajesz taką otrzymujesz. Dobrze było napisane - karma powraca, a do pana powróci ze zdwojoną siłą, a wtedy nikt panu ręki nie poda. Odczuje pan sprawiedliwość.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ffff
+4 # ffff 2018-03-13 17:33
BCytuję Janosik:
Ludzie, miłosierdzia trochę, Wielki Post, a Wy tak oczerniacie człowieka i szukacie sensacji. Popatrzycie na swoje czyny, czyż jest Ktoś z Was bez winy? Czy nikomu z Was się nic w życiu nie przydarzyło? Panie J St. na pana też przyjdzie czas, nawet się pan nie będzie spodziewał, bo jaką miarą dajesz taką otrzymujesz. Dobrze było napisane - karma powraca, a do pana powróci ze zdwojoną siłą, a wtedy nikt panu ręki nie poda. Odczuje pan sprawiedliwość.

Baranie ,czyli usprawiedliwias z pijanego policjanta, który łamiąc wszystkie przepisy uciekał po osiedlu pełnym ludzi !!!!Pewnie jesteś jednym z nich więc szkoda na ciebie słów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ewa
+2 # ewa 2018-03-13 23:00
Milosierdzie byś mial gdyby zabil ten idiota pijany Twoje dziecko, żone, matke? Akurat widzialam wyczyn tego pijanego idioty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Yol
+2 # Yol 2018-03-14 12:17
...i co było na co popatrzeć??? Dlaczego nie zwiewałaś do domu, nie bałaś się o swoje życie? Taka zastraszona byłaś, a ciekawska!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
#.
0 # #. 2018-03-15 16:49
katoliczka , musi wiedzieć co się dzieje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
#.
0 # #. 2018-03-15 16:49
katoliczka , musi wiedzieć co się dzieje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ona
+3 # Ona 2018-03-13 19:05
Czemu usunięto mój komentarz.Co za chora redakcja bez sensu zbierają tylko lajki które im się podobają
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
On
-2 # On 2018-03-13 21:07
jak nie piszecie na temat pianego potencjalnego bandyty który na osiedlu mało dzieci nie po przejeżdzał tylko czepiliście pana S no to nie dziwota a po za tym operujecie nazwiskami a administrator odpowiada za ochronę danych osobowych która się ostatnio zaostrzyła i pan admin. sądzę ze nie chce mieć prokuratora na karku i dlatego jest jak jest i jest OK
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ten
+1 # Ten 2018-03-13 22:28
Tu chyba bardziej chodzi o ochronę dobrego imienia i czci niż ochronę danych osobowych. I portal nie ponosi odpowiedzialnoś ci za treść komentarzy. Napisane to jest poniżej w żółtej ramce i w regulaminie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Sapieh
0 # Sapieh 2018-03-13 19:06
Jak zwykle takie rzeczy tylko ZLubaczowa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Zielona mila
+8 # Zielona mila 2018-03-13 19:13
Niech Pan S już tak nickow nie zmienia bo aż głupio się to czyta dajcie szansę innym niech coś napiszą bo większość komentarzy czyli jakieś 80 procent to operator kamery
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
janko
0 # janko 2018-03-13 22:09
Cytuję Zielona mila:
Niech Pan S już tak nickow nie zmienia bo aż głupio się to czyta dajcie szansę innym niech coś napiszą bo większość komentarzy czyli jakieś 80 procent to operator kamery



PAN S.? nie przesadzaj;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
XYZ
-3 # XYZ 2018-03-14 09:20
Dzieci powinny być pod opieką dorosłych, nic się przecież nie stało, a człowiek może był w szoku. Nikt nie wie jakby postąpił w takiej sytuacji, może jeszcze gorzej. Jeżeli chodzi o ochronę danych osobowych to obowiązuje wszystkich to dlaczego pana ,,uprzejmego donosiciela'' ma się chronić a ,,pirata"' nie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
On
0 # On 2018-03-18 11:35
Cytuję XYZ:
Dzieci powinny być pod opieką dorosłych, nic się przecież nie stało, a człowiek może był w szoku. Nikt nie wie jakby postąpił w takiej sytuacji, może jeszcze gorzej. Jeżeli chodzi o ochronę danych osobowych to obowiązuje wszystkich to dlaczego pana ,,uprzejmego donosiciela'' ma się chronić a ,,pirata"' nie.


Policjanci powinni dawać przykład a nie jezdzić nawalonym i stwżać zagrożenie dla mnie moich dzieci i innych!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi