Vitoria Stary Dzików zajęła 7 miejsce na międzynarodowym turnieju

W dniach  23-26 sierpnia 20-osobowa grupa z Klubu Sportowego ?Victoria? Stary Dzików wzięła udział w VI Międzynarodowym Młodzieżowym Turnieju Piłki Nożnej im. Wasyla Kowcuna na stadionie ?Roztocza? Żółkiew.

 W turniej wzięło udział 10 drużyn: z Ukrainy, Polski, Rosji i Mołdawii. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, KS ?Victoria? Stary Dzików został wylosowany do grupy B. Po wyjściu z grupy w walce o 7 miejsce drużyna ?Victorii? pokonała Klub Sportowy ?Zimbru? z miejscowości Kiszynów  (Mołdawia) wynikiem 2:0.
Turniej wygrała drużyna ?Karpaty? Lwów, drugie miejsce zajęła drużyna ?Żowkwa? z Żółkwi (Ukraina) oraz trzecie drużyna ?Wołyń? Łuck (Ukraina).
W czasie wolnym sportowcy mogli się zapoznać z kulturą i obyczajami miasta Żółkiew (Ukraina) podczas obchodów Dnia Niepodległości Ukrainy, które odbywały się w sobotę i w niedzielę na rynku miasta.

Wasyl Kowcun (?????? ??????)  - młody, zasłużony sportowiec z Żółkwi, członek reprezentacji Ukrainy w piłce nożnej. Zmarł niespodziewanie dnia 01.07.2007r.  w wyniku komplikacji po operacji.

Drużyna ?Victoria? wyjechała pod kierownictwem:
Ozimek Józef ? kierownik          
Król Leszek - trener
Ozimek Bogumiła - zabezpieczenie medyczne
Syryło Maciej - opiekun

Galeria zdjęć (kliknij)

Źródło/foto: starydzikow.naszgok.pl

{fcomment}{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: