Narkotyki i amunicja w domu 47-latka z Lubaczowa

fot. archiwum KPP Jasło

Lubaczowscy policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę około 140 krzewów marihuany i zabezpieczyli przeszło 60 sztuk amunicji. Wszystkie te rzeczy funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu 47-letniego lubaczowianina. Mężczyzna przyznał, że nielegalna uprawa i amunicja były jego własnością.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego lubaczowskiej komendy Policji ustalili, że 47-letni mieszkaniec jednego z osiedli w swym mieszkaniu uprawia i przechowuje marihuanę. Wczoraj funkcjonariusze postanowili sprawdzić tę informację i odwiedzili mężczyznę. Policyjne podejrzenia potwierdziły się, gdyż okazało się, że 47-latek nielegalnie uprawia w mieszkaniu ponad 140 krzewów konopi indyjskich.

Ponadto policjanci znaleźli w jednym z pokoi ponad 60 sztuk amunicji różnego kalibru, na którą nie miał pozwolenia. Mężczyzna przyznał się, że narkotyki i amunicja są jego własnością. Teraz funkcjonariusze wyjaśniają, w jaki sposób 47-latek wszedł w posiadanie nielegalnej amunicji.

Zabezpieczone przedmioty trafiły do policyjnego depozytu, a 47-latek niebawem odpowie za swoje czyny przed lubaczowskim sądem. 

http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/gfx/policjarzeszow/pl/policjarzeszowaktualnosci/171/739/1/1200254784.jpg

http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/gfx/policjarzeszow/pl/policjarzeszowaktualnosci/171/739/1/1105206200.jpg

 

Źródło: KPP Lubaczów

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: