Portal ZLUBACZOWA.PL wystartował!

Nowy, innowacyjny, przyjazny portal dla użytkownika ZLUBACZOWA.PL WYSTARTOWAŁ! Zapraszamy do lektury, aby dowiedzieć się więcej na temat tego jak serwis ten funkcjonuje!

Na wstępie pragniemy powitać wszystkich użytkowników którzy ten portal zaczęli odwiedzać - mamy nadzięję, że będą to państwo robić częściej.

Przygotowaliśmy dla mieszkańców powiatu Lubaczowskiego coś nowego. Chcemy, aby każdy z nas był dobrze informowany o tym co się dzieje na naszych terenach. Jest to ważne, aby być na bieżąco ze sprawami ważnymi dla nas. Dlatego też będziecie państwo informowani na temat:
- Wydarzeń
- Sportu
- Polityki
- Kultury
- Edukacji
- Imprez
- Plotek

W razie ważnego zdarzenia (wypadek, blokada drogi) będziecie państwo mogli się dowiedzieć ze słynnego "żółtego paska".
Każdy z państwa może dodać własną informacje korzystając z opcji "ZLUBACZOWA24".

Co tydzień najlepiej oceniany komentarz będzie zacytowany oraz znajdzie się na stronie głównej portalu.

Przygotowaliśmy dla was również BLOG ZLUBACZOWA.PL. Jeżeli ktoś z was chciałby zostać etatowym feiletonistą lub bloggerem serwisu niech odwiedzi menu "BLOG".

Warto dodać, że na ZLUBACZOWA.PL komentujący mogą być oceniani poprzez głosy innych użytkowników. To Wy drodzy czytelnicy macie wpływ na komentarze. Mądre, ciekawe opinie będą przez was nagradzane "pluskiem" - te negatywne "minusem".

Zapraszamy również do zapisywania się w KATALOGU FIRM. W tymże miejscu będą informacje dotyczące firm, które znajdują się na terenie naszego powiatu.

Na ZLUBACZOWA.PL znajdują się również OGŁOSZENIA. Z tej opcji może skorzystać każdy kto chce coś sprzedać, bądź kupić. Zachęcamy także do składania ofert pracy przez pracodawców. Ci szukający pracy mogą również korzystać z ogłoszeń.

Co tydzień będziecie mogli państwo zobaczyć tzw. "Video Tygodnia" czy "Zdjęcie Tygodnia". Oczywiście materiały te będą nadsyłane przez was drodzy czytelnicy!
Zachęcamy również skorzystania z miejsc reklamowych na portalu!

A WIĘCEJ MIESZKAŃCY LUBACZOWA MOŻECIE ZOBACZYĆ OGLĄDAJĄC REGULARNIE TWÓJ PORTAL INFORMACYJNY - ZLUBACZOWA.PL!

GORĄCO POZDRAWIAMY I ŻYCZYMY MIŁEJ LEKTURY!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: