ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Samorządowcy powierzą „Małą Ojczyznę” Matce Bożej Łaskawej

fot. podkarpackie.pl
fot. podkarpackie.pl

fot. podkarpackie.pl

We wtorek 7 maja  w parafii konkatedralnej w Lubaczowie odbędą się doroczne uroczystości odpustowe ku czci Najświętszej Maryi Panny Łaskawej Lwowskiej połączone z X Pielgrzymką Samorządów Terytorialnych oraz obchodami XX-lecia Starostwa Powiatowego w Lubaczowie.

Zainauguruje je nabożeństwo majowe oraz intronizacja relikwii św. Andrzeja Boboli. Następnie o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. koncelebrowana w intencji Ojczyzny i Samorządowców pod przewodnictwem J.E. Ks. Biskupa Artura Mizińskiego – sekretarza Konferencji Episkopatu Polski oraz J.E. ks. Biskupa Mariana Rojka – Ordynariusza Diecezji Zamojsko–lubaczowskiej.

Jak co roku podczas Eucharystii przedstawiciele samorządów dokonają aktu zawierzenia swoich małych ojczyzn Matce Bożej Łaskawej.

Oprawę muzyczną Mszy Św. zapewni Zespołu Pieśni i Tańca „Kresy”, który o godz. 18.30 wystąpi z koncertem.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

WANio
+13 # WANio 2019-05-07 07:25
Miziński będzie......... ...ten co jest tak obwieszony błyskotkami za które można by wykarmić w Afryce 100 dzieci przez pół roku...ech biskup
Zgłoś administratorowi
ktoś
-14 # ktoś 2019-05-07 09:29
Judasz podobne zarzuty Jezusowi stawiał i źle skończył. Nie idź tą drogą.
Zgłoś administratorowi
Ini
+13 # Ini 2019-05-07 11:03
Cytuję ktoś:
Judasz podobne zarzuty Jezusowi stawiał i źle skończył. Nie idź tą drogą.

Jeżeli według Ciebie są to zarzuty to jesteś dziwny. A w chciwość biskupów Pana Jezusa nie mieszaj.
Zgłoś administratorowi
Rober
+5 # Rober 2019-05-07 08:31
Modlitwa zawsze przynosi dobre owoc, to wiem. Prośmy Matkę Boską o jak najwięcej łask, dziękujemy za zmiany w Powiecie Lubaczowskim , prośmy, żeby Ci wszyscy zarzadzajacy nami od wojewody do wojta faktycznie sprawowali swój urząd dla dobra wszystkich nas . Jak jest ?,sami ocencie.
Zgłoś administratorowi
xx
+3 # xx 2019-05-07 12:40
Cytuję Rober:
Modlitwa zawsze przynosi dobre owoc, to wiem. Prośmy Matkę Boską o jak najwięcej łask, dziękujemy za zmiany w Powiecie Lubaczowskim , prośmy, żeby Ci wszyscy zarzadzajacy nami od wojewody do wojta faktycznie sprawowali swój urząd dla dobra wszystkich nas . Jak jest ?,sami ocencie.


... oby twoje modly zostaly wysłuchane bo ci co przy korycie mają inne plany...
Zgłoś administratorowi
my
+2 # my 2019-05-07 11:07
dzisiaj swięto i jutro Stanislaw z dziada pradziada byl przeniony na niedzielę
Zgłoś administratorowi
mieszczuch
+4 # mieszczuch 2019-05-07 11:09
gdzie nasz stary obraz św.Antoniego ze teraz jest nowy malalowany ,,,,,,,,/
Zgłoś administratorowi
666
+7 # 666 2019-05-07 14:27
Haha jebne. Niech samorządowcy wezmą się za robotę a nie trwoga to do Boga.
Zgłoś administratorowi
Adolf
+2 # Adolf 2019-05-07 15:52
Świat się śmieje.... Podczas gdy narody zastanawiają się, jak unowocześnić gospodarkę, jak poprawić los ludzi, jak dbać o matkę- Ziemię, nasze krajowe wydarzenia i priorytety są jakby z Kosmosu. Ale w sumie nie o przyszłość Polski chodzi, tylko tu i teraz.
Boszze - widzisz i nie grzmisz.
Zgłoś administratorowi
soltys
+2 # soltys 2019-05-08 07:39
do kościoła nie chodzili krzyze sciągali a teraz sa piersi
Zgłoś administratorowi
Lubacz
+8 # Lubacz 2019-05-08 08:55
Módlmy się się o remont drogi wojewódzkiej 865 ciebie prosimy:-)
Zgłoś administratorowi