ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Ograniczenia tonażu na drogach powiatowych


Powiatowy Zarząd Dróg w Lubaczowie wprowadza ograniczenia nośności do 10 ton na drogach powiatowych w celu ich ochrony przed nadmiernym zniszczeniem w związku z roztopami wiosennymi na okres około 3 miesięcy.

Ograniczenia będą wprowadzane sukcesywnie wg potrzeb w zależności od stanu nawierzchni dróg oraz warunków atmosferycznych i nie dotyczą pojazdów regularnej komunikacji autobusowej, dowozu dzieci do szkół oraz jednostek ratownictwa.

Informacje o ograniczeniach można uzyskać pod nr. tel. 16 632 99 90.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Adam W.
+20 # Adam W. 2019-02-18 10:44
TRZEBA BUDOWAĆ I REMONTOWAĆ DROGI TAK BY NIE TRZEBA BYŁO WSTAWIAĆ TAKICH ZNAKÓW! OGÓLNIE STAN DRÓG W NASZYM POWIECIE TO KATASTROFA!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
You
+12 # You 2019-02-18 12:08
Masz racje te drogi to masakra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
co ty pieprzysz?
-2 # co ty pieprzysz? 2019-02-18 20:36
skoro jeździsz tylko drogami wojewódzkimi i nie zjeżdżasz na boczne, to nie widzisz, ile dróg ostatnimi czasy wyremontowano. przejedź się sąsiednich powiatach i zobacz to dziadostwo, a potem porównaj do naszych dróg powiatowych, gminnych i leśnych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Obserwator
+1 # Obserwator 2019-02-19 09:55
Skoro je wyremontowano to dlaczego są ograniczenia tonażu? Rozumiem że to pozytywnie wpływa na rozwój powiatu. Napewno pojawiają się nowi inwestorzy w powiecie i z pokorą przyjmą że przez 3 miesiące nie mogą jeździć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
co ty pieprzysz?
+1 # co ty pieprzysz? 2019-02-19 20:05
bo drogi powiatowe nie są budowane na taki nacisk, jaki wywierają na nie pojazdy ciężarowe. myślisz, że stan mostów w Nowej Grobli czy w Opace byłby taki sam, gdyby jeździły tam tylko osobówki?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Obserwator
0 # Obserwator 2019-02-21 17:15
Napewno nie były by w takim stanie, ale jak przeczytasz projekt który został zrealizowany na przebudowę akurat tej drogi to wynika z niego że droga ma mieć lepsze parametry niż drogi wojewódzkie. Więc nie bardzo rozumiem dla czego nie mają po niej jeździć auta ciężarowe?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
bolo
+2 # bolo 2019-02-21 20:00
od trzech lat rządzi PIS i mamy masakrę. i gdzież te obiecanki w bastionie pisowskim w Polsce?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
a
+6 # a 2019-02-18 18:25
gmina cieszanow- drogi powiatowe w nalezytym stanie. W przeciwienstwie do wojewodzkich
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
xxXXxx
+5 # xxXXxx 2019-02-18 19:27
Droga przez Stare Sioło - tragedia na odcinku około 200m. Co roku na przełomie maja/czerwca droga jest remontowana i po około 3 miesiącach dziury powracają. Tak więc 9 miesięcy w roku jeździmy po dziurach a 3 po wybojach po byle jakim załataniu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Cozzy
+6 # Cozzy 2019-02-18 21:53
Po 3 miesiącach starosta uroczyście otworzy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi