ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Na lubaczowskim rynku będzie zabawa sylwestrowa

fot. archiwum zlubaczowa.pl
fot. archiwum zlubaczowa.pl

fot. archiwum zlubaczowa.pl

Po raz kolejny na rynku w Lubaczowie odbędzie się zabawa sylwestrowa. Impreza ma się rozpocząć o godzinie 22:30. Muzykę serwować ma DJ UNGER G. Na 10 minut przed godziną 24:00 życzenia mieszkańcom złoży burmistrz Krzysztof Szpyt.

Nie zabraknie oczywiście pokazu sztucznych ogni.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

katalina
+5 # katalina 2017-12-28 15:23
Brakuje tylko ,żeby na rynku pan burmistrz zrobił stoisko z jedzeniem i zaprosił zespół muzyczny np: Boys..
Wtedy było by więcej ludzi,a tak będzie mało....
Zgłoś administratorowi
mieszkaniec
+14 # mieszkaniec 2017-12-28 15:26
ja tak na zaś już życzę wszystkim mieszkańcom Lubaczowa wszystkiego najlepszego na ten wyjątkowy bo w 100-lecie odzyskania Niepodległości rok.
Jednakże taka prośba do radnych.. Gdyby w przyszłości jakaś ulica w Lubaczowie potrzebowała nazwy ,to proponuję dwie-Honorowego Obywatela Lubaczowa Kazimierza Górskiego i rtm. Witolda Pileckiego. Zamiast następnych kwiatowych,drze wnych,deszczowy ch, itp itp...
Zgłoś administratorowi
Ulicznik
+4 # Ulicznik 2017-12-28 17:03
Kwiatowe, drzewne itp. to zwykle mało znaczące, często osiedlowe albo peryferyjne uliczki. Ludzie, których wymieniłeś zasługują na ważniejsze ulice, może np. przyszła obwodnica albo ronda, które może powstaną razem z nią albo koło dawnego kina i biblioteki albo na skrzyżowaniu Konopnickiej z Unii Lubelskiej.
Zgłoś administratorowi
Aka
+2 # Aka 2017-12-30 07:12
Ja tez juz dzis zycze wszystkiego najlepszego bo w sylwestra moge nie doczekac godziny 24
Zgłoś administratorowi
pano
-9 # pano 2017-12-28 16:52
jaki burmistrz taki zespół czy dj unger he he
Zgłoś administratorowi
...
+7 # ... 2017-12-29 01:18
Jaki komentarz, taki komentator ;)
Zgłoś administratorowi
koko
+5 # koko 2017-12-28 21:42
,,mieszkaniec'' zapytaj dzisiejszej młodzieży kto to był rtm W.Pilecki,napew no nie będą wiedzieć
Zgłoś administratorowi
qw
-10 # qw 2017-12-29 11:06
Co za atrakcje przygotowal nam Pan Burmistrz w ta wyjatkowa noc sylwestrowa...i le to atrakcji jakie gwiazdy..w du..sobie wsadz zyczenia kur wybory ida trzeeba popierdol.ludzi om farmazony....
Zgłoś administratorowi
Ja
+4 # Ja 2017-12-29 12:18
Spieprzaj dziadu. W d.. to ciebie by trzeba nakopać tłuku!
Zgłoś administratorowi
Benek
+6 # Benek 2017-12-29 12:22
Cytuję qw:
Co za atrakcje przygotowal nam Pan Burmistrz w ta wyjatkowa noc sylwestrowa...ile to atrakcji jakie gwiazdy..w du..sobie wsadz zyczenia kur wybory ida trzeeba popierdol.ludziom farmazony....

no pewnie atrakcje by się chciało na krzywy ryj za friko. kup se jabola i uwal się w krzaki jak co roku :)
Zgłoś administratorowi
Sylwek
0 # Sylwek 2017-12-29 18:16
Na krzywy ryj, czyli za pieniądze publiczne, także tych co mieszkają w pobliżu rynku i nie chcą żadnych atrakcji pod swoimi oknami. I jeszcze za te pieniądze trzeba potem posprzątać to co po sobie pozostawiają tacy jak #qw.
Zgłoś administratorowi
Benek
+5 # Benek 2017-12-29 19:42
no wiesz wszędzie takie imprezy odbywają się na centralnych placach. Sylwester ma swoje prawa. a że takie buraki jak ten #qw narobią gnoju to pewne
Zgłoś administratorowi
Ama
+5 # Ama 2017-12-29 12:53
Niektóre komentarze świadczą o was ,może się impreza na rynku , ale można to tez przekazać innymi słowami, coraz bardziej brakuje kultury w naszym życiu.
Zgłoś administratorowi
Ama
+8 # Ama 2017-12-29 12:54
.... może się impreza na rynku nie podobać...
Zgłoś administratorowi
qw
-14 # qw 2017-12-30 11:12
Dalej kurw....Yyy kasac dalej buraki buehehebeh ebac eiecej hejtu Biedaki z Wiochy...ja sie bawie w Mediolanie pozdro....
Zgłoś administratorowi
Sylwek
+9 # Sylwek 2017-12-30 11:45
Sam zacząłeś hejt panie światowiec.
Zgłoś administratorowi
qw
-4 # qw 2017-12-30 13:35
Sylwestra spedze myjac gary u Turka.Ale za to w Mediolanie błachachacha
Zgłoś administratorowi
boo
+18 # boo 2017-12-30 15:14
hahahahahahahah ahahahaha następnym etapem kariery będzie wywożenie szamba ale za to w Paryżu :)))
Zgłoś administratorowi