ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Policjanci podsumowali listopad na drogach powiatu

fot. zlubaczowa.pl
fot. zlubaczowa.pl

fot. zlubaczowa.pl

Trzy wypadki drogowe, trzy osoby ranne i jedna ofiara śmiertelna - to bilans zdarzeń na drogach powiatu lubaczowskiego w listopadzie. Policjanci wyeliminowali z jazdy 8 kierujących którzy wsiedli za kierownicę pomimo wypitego wcześniej alkoholu. Na terenie powiatu zanotowano 30 kolizji drogowych, o osiem mniej niż w ubiegłym roku.

Policjanci podsumowali stan bezpieczeństwa na drogach powiatu lubaczowskiego w listopadzie. W ubiegłym miesiącu doszło do 3 wypadków drogowych, w których trzy osoby zostały ranne a jedna zmarła (listopad 2016 r. – 1 wypadek, 1 osoba ranna).

Policjanci zanotowali 30 kolizji drogowych i wyeliminowali z jazdy 7 nietrzeźwych kierujących pojazdami, a także jednego kierowcę po użyciu alkoholu (listopad 2016 r. – 38 kolizji drogowych, 6 nietrzeźwych kierujących i 3 kierujących po użyciu alkoholu).

Do wypadku śmiertelnego doszło 25 listopada na terasie Nowy Lubliniec -Żuków. Więcej o tym zdarzeniu można przeczytać tutaj.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Xkx
0 # Xkx 2017-12-05 19:55
Niema to jak komuś stanowisko pracy w łeb uderzy i ma o sobie wielkie mniemanie dziadowka
Zgłoś administratorowi

Trwa cisza wyborcza, która obowiązuje także w Internecie. W związku z tym z portalu ZLUBACZOWA.PL od soboty do niedzieli do godz. 21:00 została wyłączona możliwość dodawania komentarzy pod wszystkimi artykułami.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.