ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

W Lubaczowie będą fotografować groby

fot. archiwum zlubaczowa.pl
fot. archiwum zlubaczowa.pl

fot. archiwum zlubaczowa.pl

Około 15 września rozpoczną się prace inwentaryzacyjne na terenie cmentarza komunalnego przy ul. Tadeusza Kościuszki. Jednym z etapów prac będzie fotografowanie grobów. W związku z tym urzędnicy proszą o przeprowadzenia prac porządkowych wokół nagrobków.

Inwentaryzacja grobów przy ul. Kościuszki ma związek z nowo-powstałym wirtualnym cmentarzem. Nowa strona internetowa umożliwia odnaleźć dokładne położenie grobu zmarłego i zapalenie wirtualnego znicza.

Chcąc odnaleźć dokładne miejsce pochówku krewnego na „Nowym” cmentarzu wystarczy tylko wejść na stronę www.cmentarze.lubaczow.pl, w zakładce „Szukaj grobu” wpisać frazę wyszukiwania, np. imię lub nazwisko zmarłego. System pokaże w jakim punkcie cmentarza został pochowany i jak wygląda jego nagrobek. Pomników można szukać także klikając w zakładkę „Mapa”, ale wtedy trzeba znać dokładne jego położenie.

Efekt prac inwentaryzacyjnych na cmentarzu przy ul. Tadeusza Kościuszki powinien pojawić się jeszcze w tym roku na stronie internetowej – czytamy na stronie Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Lubaczowie

Źródło: mzgkim.lubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Hal
0 # Hal 2017-08-28 12:35
Już widzę jak nagle pojawia się mnóstwo zniczy i kwiatów :D
Zgłoś administratorowi
bywalec
0 # bywalec 2017-08-28 14:07
brawo zmobilizuje ludzi do sprzątania a nie tylko wyrwania chwastów i ich podrzucenia a osługge cmetazaza prace na zecz cmentza a nie dla pieniedzy
Zgłoś administratorowi

Trwa cisza wyborcza, która obowiązuje także w Internecie. W związku z tym z portalu ZLUBACZOWA.PL od soboty do niedzieli do godz. 21:00 została wyłączona możliwość dodawania komentarzy pod wszystkimi artykułami.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.