ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Dzień dziecka z lubaczowskimi policjantami [ZDJĘCIA]


W związku z obchodami „Dnia Dziecka”, policjanci wzięli udział w piknikach zorganizowanych z tej okazji. Na dzieci czekało dużo atrakcji. Oprócz pokazów policyjnego sprzętu i radiowozu, dużą niespodzianką dla najmłodszych była zabawa z policyjnym misiem.

Po raz kolejny policjanci z powiatu lubaczowskiego, aktywnie włączyli się w organizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, działania dla najmłodszych. Podczas pikników w Łukawcu, Wólce Horynieckiej i Starym Dzikowie funkcjonariusze prezentowali jego uczestnikom sprzęt, który na co dzień wykorzystują w służbie. Dzieci mogły z bliska oglądać policyjny radiowóz i wyposażenie oraz usiąść za jego kierownicą. Wszyscy mogli przymierzyć elementy umundurowania funkcjonariuszy. Najwięcej radości najmłodszym sprawiła zabawa z policyjnym misiem, który chętnie pozował do zdjęć. - informuje Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie

W ramach ogólnopolskiej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą” policjanci odpowiadali dzieciom na wiele pytań oraz przypominali o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w kontekście zbliżających się wakacji. Podczas imprez, dzieci miały okazję dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat pracy policjanta. Najmłodsi uczestnicy pikniku otrzymali od funkcjonariuszy opaski odblaskowe i ulotki promujące kampanię.

303-161456.jpg303-161458.jpg303-161459.jpg303-161461.jpg303-161462.jpg303-161463.jpg

Źródło/zdjęcia: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.