Round 26 | |||||||||
Biało-Czerwoni Kaszyce | - : - | LKS Skołoszów | |||||||
25 Maj 17:00 | |||||||||
Orkan Zapałów | - : - | Promyk Urzejowice | |||||||
25 Maj 17:00 | |||||||||
Orzeł Przeworsk | - : - | Czuwaj Przemyśl | |||||||
25 Maj 17:00 | |||||||||
San Gorzyce | - : - | Start Pruchnik | |||||||
25 Maj 17:00 | |||||||||
Santos Piwoda | - : - | Wólczanka Wólka Pełkińska | |||||||
25 Maj 17:00 | |||||||||
Gorliczanka Gorliczyna | - : - | Start Lisie Jamy | |||||||
25 Maj 17:00 | |||||||||
Dąb Dobkowice | - : - | Płomień Morawsko | |||||||
25 Maj 17:00 | Dobkowice | ||||||||
Wisełka Siennów | - : - | Piast Tuczempy | |||||||
25 Maj 17:00 | Siennów | ||||||||
Round 27 | |||||||||
Start Pruchnik | - : - | Biało-Czerwoni Kaszyce | |||||||
29 Maj 17:30 | |||||||||
LKS Skołoszów | - : - | Santos Piwoda | |||||||
29 Maj 17:30 | |||||||||
Płomień Morawsko | - : - | Orkan Zapałów | |||||||
29 Maj 17:30 | |||||||||
Czuwaj Przemyśl | - : - | Wisełka Siennów | |||||||
29 Maj 17:30 | |||||||||
San Gorzyce | - : - | Gorliczanka Gorliczyna | |||||||
29 Maj 17:30 | |||||||||
Promyk Urzejowice | - : - | Orzeł Przeworsk | |||||||
29 Maj 17:30 | |||||||||
Piast Tuczempy | - : - | Start Lisie Jamy | |||||||
29 Maj 17:30 | |||||||||
Wólczanka Wólka Pełkińska | - : - | Dąb Dobkowice | |||||||
29 Maj 17:30 | Wólka Pełkińska | ||||||||
Round 28 | |||||||||
Start Lisie Jamy | - : - | Czuwaj Przemyśl | |||||||
1 Cze 17:00 | |||||||||
Biało-Czerwoni Kaszyce | - : - | San Gorzyce | |||||||
1 Cze 17:00 | |||||||||
Orkan Zapałów | - : - | Wólczanka Wólka Pełkińska | |||||||
1 Cze 17:00 | |||||||||
Orzeł Przeworsk | - : - | Płomień Morawsko | |||||||
1 Cze 17:00 | |||||||||
Santos Piwoda | - : - | Start Pruchnik | |||||||
1 Cze 17:00 | |||||||||
Gorliczanka Gorliczyna | - : - | Piast Tuczempy | |||||||
1 Cze 17:00 | |||||||||
Dąb Dobkowice | - : - | LKS Skołoszów | |||||||
1 Cze 17:00 | Dobkowice | ||||||||
Wisełka Siennów | - : - | Promyk Urzejowice | |||||||
1 Cze 17:00 | Siennów | ||||||||
Round 29 | |||||||||
Start Pruchnik | - : - | Dąb Dobkowice | |||||||
8 Cze 17:00 | |||||||||
LKS Skołoszów | - : - | Orkan Zapałów | |||||||
8 Cze 17:00 | |||||||||
Płomień Morawsko | - : - | Wisełka Siennów | |||||||
8 Cze 17:00 | |||||||||
Czuwaj Przemyśl | - : - | Piast Tuczempy | |||||||
8 Cze 17:00 | |||||||||
Biało-Czerwoni Kaszyce | - : - | Gorliczanka Gorliczyna | |||||||
8 Cze 17:00 | |||||||||
San Gorzyce | - : - | Santos Piwoda | |||||||
8 Cze 17:00 | |||||||||
Promyk Urzejowice | - : - | Start Lisie Jamy | |||||||
8 Cze 17:00 | |||||||||
Wólczanka Wólka Pełkińska | - : - | Orzeł Przeworsk | |||||||
8 Cze 17:00 | Wólka Pełkińska | ||||||||
Round 30 | |||||||||
Start Lisie Jamy | - : - | Płomień Morawsko | |||||||
15 Cze 17:00 | |||||||||
Orkan Zapałów | - : - | Start Pruchnik | |||||||
15 Cze 17:00 | |||||||||
Orzeł Przeworsk | - : - | LKS Skołoszów | |||||||
15 Cze 17:00 | |||||||||
Santos Piwoda | - : - | Biało-Czerwoni Kaszyce | |||||||
15 Cze 17:00 | |||||||||
Piast Tuczempy | - : - | Promyk Urzejowice | |||||||
15 Cze 17:00 | |||||||||
Gorliczanka Gorliczyna | - : - | Czuwaj Przemyśl | |||||||
15 Cze 17:00 | |||||||||
Dąb Dobkowice | - : - | San Gorzyce | |||||||
15 Cze 17:00 | Dobkowice | ||||||||
Wisełka Siennów | - : - | Wólczanka Wólka Pełkińska | |||||||
15 Cze 17:00 | Siennów |
- start
- Poprzedni artykuł
- 1
- 2
- Następny artykuł
- koniec