Round 23 | |||||||||
Pogoń-Sokół Lubaczów | 8 : 0 | MKS Radymno | |||||||
23 Kwi 21:42 | |||||||||
GKS Orły | 0 : 2 | KS Szówsko | |||||||
23 Kwi 21:42 | |||||||||
San Gorzyce | 5 : 4 | Sanoczanka Święte | |||||||
23 Kwi 21:42 | |||||||||
Łęk Ostrów | 0 : 1 | Czuwaj Przemyśl | |||||||
24 Kwi 21:42 | |||||||||
Czarni Pawłosiów | 6 : 0 | Huragan Gniewczyna | |||||||
24 Kwi 21:42 | |||||||||
Santos Piwoda | 2 : 5 | Orzeł Torki | |||||||
24 Kwi 21:42 | |||||||||
Promyk Urzejowice | 2 : 0 | Granica Stubno | |||||||
24 Kwi 21:42 | |||||||||
Round 24 | |||||||||
LKS Skołoszów | 3 : 0 | San Gorzyce | |||||||
30 Kwi 21:44 | |||||||||
MKS Radymno | 1 : 1 | Łęk Ostrów | |||||||
30 Kwi 21:44 | |||||||||
Huragan Gniewczyna | 3 : 1 | Start Lisie Jamy | |||||||
30 Kwi 21:44 | |||||||||
Czuwaj Przemyśl | 0 : 0 | GKS Orły | |||||||
30 Kwi 21:44 | |||||||||
KS Szówsko | 0 : 1 | Santos Piwoda | |||||||
30 Kwi 21:44 | |||||||||
Orzeł Torki | 3 : 1 | Start Pruchnik | |||||||
30 Kwi 21:44 | |||||||||
Sanoczanka Święte | 1 : 5 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |||||||
1 Maj 21:44 | |||||||||
Płomień Morawsko | 1 : 1 | Promyk Urzejowice | |||||||
1 Maj 21:44 | |||||||||
Granica Stubno | 2 : 1 | Czarni Pawłosiów | |||||||
1 Maj 21:45 | |||||||||
Round 25 | |||||||||
Start Lisie Jamy | 2 : 1 | Granica Stubno | |||||||
3 Maj 21:45 | |||||||||
Łęk Ostrów | 2 : 2 | Sanoczanka Święte | |||||||
3 Maj 21:45 | |||||||||
Start Pruchnik | 3 : 1 | Santos Piwoda | |||||||
3 Maj 21:45 | |||||||||
Pogoń-Sokół Lubaczów | 0 : 0 | LKS Skołoszów | |||||||
3 Maj 21:45 | |||||||||
Czuwaj Przemyśl | 0 : 1 | KS Szówsko | |||||||
3 Maj 21:45 | |||||||||
GKS Orły | 1 : 0 | MKS Radymno | |||||||
3 Maj 21:45 | |||||||||
Czarni Pawłosiów | 1 : 3 | Płomień Morawsko | |||||||
3 Maj 21:45 | |||||||||
San Gorzyce | 1 : 0 | Huragan Gniewczyna | |||||||
3 Maj 21:45 | |||||||||
Promyk Urzejowice | 3 : 1 | Orzeł Torki | |||||||
3 Maj 21:45 | |||||||||
Round 26 | |||||||||
Sanoczanka Święte | 0 : 3 | GKS Orły | |||||||
7 Maj 21:47 | |||||||||
LKS Skołoszów | 2 : 0 | Łęk Ostrów | |||||||
7 Maj 21:47 | |||||||||
MKS Radymno | 1 : 2 | Czuwaj Przemyśl | |||||||
7 Maj 21:47 | |||||||||
Płomień Morawsko | 0 : 2 | Start Lisie Jamy | |||||||
7 Maj 21:47 | |||||||||
Huragan Gniewczyna | 3 : 4 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |||||||
7 Maj 21:47 | |||||||||
Granica Stubno | 2 : 3 | San Gorzyce | |||||||
7 Maj 21:47 | |||||||||
KS Szówsko | 1 : 3 | Start Pruchnik | |||||||
7 Maj 21:47 | |||||||||
Santos Piwoda | 4 : 0 | Promyk Urzejowice | |||||||
7 Maj 21:47 | |||||||||
Orzeł Torki | 1 : 1 | Czarni Pawłosiów | |||||||
8 Maj 21:47 | |||||||||
Round 27 | |||||||||
Start Lisie Jamy | 3 : 1 | Orzeł Torki | |||||||
14 Maj 21:49 | |||||||||
Pogoń-Sokół Lubaczów | 2 : 0 | Granica Stubno | |||||||
14 Maj 21:49 | |||||||||
GKS Orły | 0 : 3 | LKS Skołoszów | |||||||
14 Maj 21:49 | |||||||||
Promyk Urzejowice | 1 : 2 | Start Pruchnik | |||||||
14 Maj 21:49 | |||||||||
Łęk Ostrów | 3 : 5 | Huragan Gniewczyna | |||||||
15 Maj 21:49 | |||||||||
MKS Radymno | 3 : 3 | KS Szówsko | |||||||
15 Maj 21:49 | |||||||||
Czuwaj Przemyśl | 3 : 2 | Sanoczanka Święte | |||||||
15 Maj 21:49 | |||||||||
Czarni Pawłosiów | 3 : 4 | Santos Piwoda | |||||||
15 Maj 21:49 | |||||||||
San Gorzyce | 0 : 1 | Płomień Morawsko | |||||||
15 Maj 21:49 | |||||||||
Round 28 | |||||||||
Start Pruchnik | 3 : 1 | Czarni Pawłosiów | |||||||
21 Maj 21:50 | |||||||||
Sanoczanka Święte | 3 : 3 | MKS Radymno | |||||||
21 Maj 21:50 | |||||||||
Płomień Morawsko | 0 : 2 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |||||||
21 Maj 21:50 | |||||||||
Huragan Gniewczyna | 1 : 2 | GKS Orły | |||||||
21 Maj 21:50 | |||||||||
KS Szówsko | 2 : 2 | Promyk Urzejowice | |||||||
21 Maj 21:50 | |||||||||
LKS Skołoszów | 4 : 1 | Czuwaj Przemyśl | |||||||
22 Maj 21:50 | |||||||||
Granica Stubno | 1 : 0 | Łęk Ostrów | |||||||
22 Maj 21:50 | |||||||||
Orzeł Torki | 4 : 1 | San Gorzyce | |||||||
22 Maj 21:50 | |||||||||
Santos Piwoda | 1 : 4 | Start Lisie Jamy | |||||||
22 Maj 21:50 | |||||||||
Round 29 | |||||||||
GKS Orły | 1 : 0 | Granica Stubno | |||||||
25 Maj 21:23 | |||||||||
Start Lisie Jamy | 1 : 1 | Start Pruchnik | |||||||
25 Maj 21:53 | |||||||||
Łęk Ostrów | 0 : 2 | Płomień Morawsko | |||||||
25 Maj 21:53 | |||||||||
Sanoczanka Święte | 2 : 2 | KS Szówsko | |||||||
25 Maj 21:53 | |||||||||
Pogoń-Sokół Lubaczów | 2 : 1 | Orzeł Torki | |||||||
25 Maj 21:53 | |||||||||
MKS Radymno | 0 : 1 | LKS Skołoszów | |||||||
25 Maj 21:53 | |||||||||
Czuwaj Przemyśl | 1 : 3 | Huragan Gniewczyna | |||||||
25 Maj 21:53 | |||||||||
Czarni Pawłosiów | 0 : 3 | Promyk Urzejowice | |||||||
25 Maj 21:53 | |||||||||
San Gorzyce | 5 : 2 | Santos Piwoda | |||||||
25 Maj 21:53 | |||||||||
Round 30 | |||||||||
LKS Skołoszów | 2 : 0 | Sanoczanka Święte | |||||||
28 Maj 21:55 | |||||||||
Płomień Morawsko | 1 : 0 | GKS Orły | |||||||
28 Maj 21:55 | |||||||||
Huragan Gniewczyna | 2 : 2 | MKS Radymno | |||||||
28 Maj 21:55 | |||||||||
Promyk Urzejowice | 5 : 0 | Start Lisie Jamy | |||||||
28 Maj 21:55 | |||||||||
Start Pruchnik | 6 : 2 | San Gorzyce | |||||||
29 Maj 21:55 | |||||||||
KS Szówsko | 2 : 2 | Czarni Pawłosiów | |||||||
29 Maj 21:55 | |||||||||
Orzeł Torki | 1 : 0 | Łęk Ostrów | |||||||
29 Maj 21:55 | |||||||||
Granica Stubno | 2 : 0 | Czuwaj Przemyśl | |||||||
29 Maj 21:56 | |||||||||
Santos Piwoda | 1 : 3 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |||||||
29 Maj 21:56 | |||||||||
Round 31 | |||||||||
Start Lisie Jamy | 4 : 1 | Czarni Pawłosiów | |||||||
4 Cze 21:57 | |||||||||
Sanoczanka Święte | 4 : 1 | Huragan Gniewczyna | |||||||
4 Cze 21:57 | |||||||||
Czuwaj Przemyśl | 1 : 2 | Płomień Morawsko | |||||||
4 Cze 21:57 | |||||||||
GKS Orły | 3 : 0 | Orzeł Torki | |||||||
4 Cze 21:57 | |||||||||
Łęk Ostrów | 1 : 6 | Santos Piwoda | |||||||
5 Cze 21:57 | |||||||||
Pogoń-Sokół Lubaczów | 1 : 1 | Start Pruchnik | |||||||
5 Cze 21:57 | |||||||||
LKS Skołoszów | 2 : 0 | KS Szówsko | |||||||
5 Cze 21:57 | |||||||||
MKS Radymno | 0 : 0 | Granica Stubno | |||||||
5 Cze 21:57 | |||||||||
San Gorzyce | 2 : 0 | Promyk Urzejowice | |||||||
5 Cze 21:57 | |||||||||
Round 32 | |||||||||
Start Pruchnik | 3 : 0 | Łęk Ostrów | |||||||
8 Cze 21:58 | |||||||||
Płomień Morawsko | 4 : 2 | MKS Radymno | |||||||
8 Cze 21:58 | |||||||||
Huragan Gniewczyna | 0 : 1 | LKS Skołoszów | |||||||
8 Cze 21:58 | |||||||||
Granica Stubno | 0 : 1 | Sanoczanka Święte | |||||||
8 Cze 21:58 | |||||||||
Czarni Pawłosiów | 1 : 3 | San Gorzyce | |||||||
8 Cze 21:58 | |||||||||
KS Szówsko | 1 : 1 | Start Lisie Jamy | |||||||
8 Cze 21:58 | |||||||||
Orzeł Torki | 6 : 0 | Czuwaj Przemyśl | |||||||
8 Cze 21:58 | |||||||||
Santos Piwoda | 6 : 2 | GKS Orły | |||||||
8 Cze 21:58 | |||||||||
Promyk Urzejowice | 4 : 2 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |||||||
8 Cze 21:58 | |||||||||
Round 33 | |||||||||
Sanoczanka Święte | 1 : 3 | Płomień Morawsko | |||||||
11 Cze 21:59 | |||||||||
Pogoń-Sokół Lubaczów | 2 : 0 | Czarni Pawłosiów | |||||||
11 Cze 21:59 | |||||||||
LKS Skołoszów | 2 : 0 | Granica Stubno | |||||||
11 Cze 21:59 | |||||||||
MKS Radymno | 1 : 3 | Orzeł Torki | |||||||
11 Cze 21:59 | |||||||||
Czuwaj Przemyśl | 2 : 2 | Santos Piwoda | |||||||
11 Cze 21:59 | |||||||||
San Gorzyce | 4 : 2 | Start Lisie Jamy | |||||||
11 Cze 21:59 | |||||||||
Łęk Ostrów | 2 : 2 | Promyk Urzejowice | |||||||
12 Cze 21:59 | |||||||||
Huragan Gniewczyna | 4 : 0 | KS Szówsko | |||||||
12 Cze 21:59 | |||||||||
GKS Orły | 1 : 0 | Start Pruchnik | |||||||
12 Cze 21:59 | |||||||||
Round 34 | |||||||||
Start Pruchnik | 3 : 0 | Czuwaj Przemyśl | |||||||
15 Cze 22:01 | |||||||||
Start Lisie Jamy | 0 : 5 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |||||||
18 Cze 22:01 | |||||||||
Płomień Morawsko | 5 : 3 | LKS Skołoszów | |||||||
18 Cze 22:01 | |||||||||
Granica Stubno | 2 : 3 | Huragan Gniewczyna | |||||||
18 Cze 22:01 | |||||||||
Czarni Pawłosiów | 1 : 0 | Łęk Ostrów | |||||||
18 Cze 22:01 | |||||||||
KS Szówsko | 1 : 2 | San Gorzyce | |||||||
18 Cze 22:01 | |||||||||
Orzeł Torki | 4 : 0 | Sanoczanka Święte | |||||||
18 Cze 22:01 | |||||||||
Promyk Urzejowice | 1 : 2 | GKS Orły | |||||||
18 Cze 22:01 | |||||||||
Santos Piwoda | 2 : 2 | MKS Radymno | |||||||
19 Cze 22:01 |
- start
- Poprzedni artykuł
- 1
- 2
- Następny artykuł
- koniec