Round 13
Czarni Pawłosiów 0 : 0 KS Szówsko
24 Paź 20:24
Pogoń-Sokół Lubaczów 2 : 2 Santos Piwoda
24 Paź 20:25
San Gorzyce 5 : 0 Start Pruchnik
24 Paź 20:25
Łęk Ostrów 2 : 0 Orzeł Torki
24 Paź 20:26
Sanoczanka Święte 0 : 0 LKS Skołoszów
24 Paź 20:26
Round 14
Granica Stubno 1 : 1 MKS Radymno
30 Paź 21:01
KS Szówsko 0 : 0 LKS Skołoszów
30 Paź 21:01
Start Pruchnik 0 : 2 Pogoń-Sokół Lubaczów
30 Paź 21:02
Santos Piwoda 2 : 1 Łęk Ostrów
30 Paź 21:02
Promyk Urzejowice 3 : 2 San Gorzyce
30 Paź 21:03
Huragan Gniewczyna 1 : 3 Sanoczanka Święte
31 Paź 21:01
Płomień Morawsko 5 : 0 Czuwaj-Wiaro Przemyśl
31 Paź 21:02
Orzeł Torki 2 : 1 GKS Orły
31 Paź 21:02
Czarni Pawłosiów 3 : 0 Start Lisie Jamy
31 Paź 21:03
Round 15
Start Lisie Jamy 1 : 0 KS Szówsko
6 Lis 21:16
Pogoń-Sokół Lubaczów 3 : 1 Promyk Urzejowice
6 Lis 21:16
MKS Radymno 0 : 2 Płomień Morawsko
6 Lis 21:16
Czuwaj-Wiaro Przemyśl 2 : 3 Orzeł Torki
6 Lis 21:16
GKS Orły 0 : 2 Santos Piwoda
6 Lis 21:24
Łęk Ostrów 3 : 1 Start Pruchnik
7 Lis 21:16
Sanoczanka Święte 3 : 0 Granica Stubno
7 Lis 21:16
LKS Skołoszów 6 : 0 Huragan Gniewczyna
7 Lis 21:16
San Gorzyce 4 : 3 Czarni Pawłosiów
7 Lis 21:16
Round 16
Start Lisie Jamy 0 : 0 San Gorzyce
11 Lis 23:04
Start Pruchnik 2 : 2 GKS Orły
11 Lis 23:04
Płomień Morawsko 4 : 1 Sanoczanka Święte
11 Lis 23:04
Granica Stubno 1 : 5 LKS Skołoszów
11 Lis 23:04
Czarni Pawłosiów 0 : 3 Pogoń-Sokół Lubaczów
11 Lis 23:04
KS Szówsko 1 : 3 Huragan Gniewczyna
11 Lis 23:04
Orzeł Torki 1 : 0 MKS Radymno
11 Lis 23:04
Santos Piwoda 4 : 1 Czuwaj-Wiaro Przemyśl
11 Lis 23:04
Promyk Urzejowice 1 : 0 Łęk Ostrów
11 Lis 23:04
Round 17
Łęk Ostrów 1 : 0 Czarni Pawłosiów
13 Lis 23:11
Sanoczanka Święte 1 : 1 Orzeł Torki
13 Lis 23:11
Pogoń-Sokół Lubaczów 2 : 0 Start Lisie Jamy
13 Lis 23:11
LKS Skołoszów 2 : 0 Płomień Morawsko
13 Lis 23:11
MKS Radymno 1 : 1 Santos Piwoda
13 Lis 23:11
Huragan Gniewczyna 2 : 0 Granica Stubno
13 Lis 23:11
Czuwaj-Wiaro Przemyśl 1 : 1 Start Pruchnik
13 Lis 23:11
GKS Orły 0 : 0 Promyk Urzejowice
13 Lis 23:11
San Gorzyce 2 : 0 KS Szówsko
13 Lis 23:11
Round 18
Huragan Gniewczyna 1 : 2 Płomień Morawsko
19 Mar 14:00
KS Szówsko 2 : 0 Granica Stubno
19 Mar 14:00
Sanoczanka Święte 1 : 1 Santos Piwoda
19 Mar 14:01
LKS Skołoszów 3 : 0 Orzeł Torki
19 Mar 14:01
MKS Radymno 1 : 0 Start Pruchnik
19 Mar 14:01
Czuwaj-Wiaro Przemyśl 2 : 2 Promyk Urzejowice
19 Mar 14:01
Pogoń-Sokół Lubaczów 2 : 0 San Gorzyce
19 Mar 14:02
GKS Orły 0 : 0 Czarni Pawłosiów
19 Mar 14:02
Łęk Ostrów 1 : 2 Start Lisie Jamy
20 Mar 14:02
Round 19
Santos Piwoda 1 : 2 LKS Skołoszów
26 Mar 14:12
Promyk Urzejowice 4 : 1 MKS Radymno
26 Mar 14:12
Start Lisie Jamy 2 : 0 GKS Orły
26 Mar 14:13
Pogoń-Sokół Lubaczów 2 : 1 KS Szówsko
26 Mar 14:13
Start Pruchnik 2 : 1 Sanoczanka Święte
27 Mar 14:13
San Gorzyce 0 : 0 Łęk Ostrów
27 Mar 14:13
Orzeł Torki 1 : 2 Huragan Gniewczyna
27 Mar 14:13
Płomień Morawsko 0 : 0 Granica Stubno
27 Mar 14:14
Czarni Pawłosiów 1 : 0 Czuwaj-Wiaro Przemyśl
27 Mar 14:14
Round 20
LKS Skołoszów 0 : 2 Start Pruchnik
2 Kwi 22:15
MKS Radymno 0 : 0 Czarni Pawłosiów
2 Kwi 22:15
Czuwaj-Wiaro Przemyśl 0 : 0 Start Lisie Jamy
2 Kwi 22:15
GKS Orły 0 : 1 San Gorzyce
2 Kwi 22:15
KS Szówsko 1 : 4 Płomień Morawsko
2 Kwi 22:15
Sanoczanka Święte 2 : 6 Promyk Urzejowice
3 Kwi 22:15
Granica Stubno 0 : 0 Orzeł Torki
3 Kwi 22:15
Łęk Ostrów 0 : 3 Pogoń-Sokół Lubaczów
13 Kwi 22:15
Huragan Gniewczyna 2 : 3 Santos Piwoda
13 Kwi 22:15
Round 21
Start Lisie Jamy 3 : 2 MKS Radymno
9 Kwi 21:37
Start Pruchnik 4 : 1 Huragan Gniewczyna
9 Kwi 21:37
Orzeł Torki 2 : 1 Płomień Morawsko
9 Kwi 21:37
Promyk Urzejowice 2 : 2 LKS Skołoszów
9 Kwi 21:37
Łęk Ostrów 0 : 2 KS Szówsko
10 Kwi 21:37
Pogoń-Sokół Lubaczów 1 : 0 GKS Orły
10 Kwi 21:37
Czarni Pawłosiów 1 : 1 Sanoczanka Święte
10 Kwi 21:37
Santos Piwoda 2 : 1 Granica Stubno
10 Kwi 21:37
San Gorzyce 2 : 1 Czuwaj-Wiaro Przemyśl
20 Kwi 21:37
Round 22
Sanoczanka Święte 1 : 2 Start Lisie Jamy
16 Kwi 21:39
LKS Skołoszów 2 : 2 Czarni Pawłosiów
16 Kwi 21:39
MKS Radymno 0 : 1 San Gorzyce
16 Kwi 21:39
Płomień Morawsko 0 : 2 Santos Piwoda
16 Kwi 21:39
Huragan Gniewczyna 5 : 1 Promyk Urzejowice
16 Kwi 21:39
Czuwaj-Wiaro Przemyśl 0 : 4 Pogoń-Sokół Lubaczów
16 Kwi 21:39
Granica Stubno 0 : 2 Start Pruchnik
16 Kwi 21:39
GKS Orły 4 : 1 Łęk Ostrów
16 Kwi 21:39
KS Szówsko 3 : 5 Orzeł Torki
16 Kwi 21:39
Round 23
Start Lisie Jamy 0 : 0 LKS Skołoszów
23 Kwi 21:42
Start Pruchnik 1 : 4 Płomień Morawsko
23 Kwi 21:42
Pogoń-Sokół Lubaczów 8 : 0 MKS Radymno
23 Kwi 21:42
GKS Orły 0 : 2 KS Szówsko
23 Kwi 21:42
San Gorzyce 5 : 4 Sanoczanka Święte
23 Kwi 21:42
Łęk Ostrów 0 : 1 Czuwaj-Wiaro Przemyśl
24 Kwi 21:42
Czarni Pawłosiów 6 : 0 Huragan Gniewczyna
24 Kwi 21:42
Santos Piwoda 2 : 5 Orzeł Torki
24 Kwi 21:42
Promyk Urzejowice 2 : 0 Granica Stubno
24 Kwi 21:42
Round 24
LKS Skołoszów 3 : 0 San Gorzyce
30 Kwi 21:44
MKS Radymno 1 : 1 Łęk Ostrów
30 Kwi 21:44
Huragan Gniewczyna 3 : 1 Start Lisie Jamy
30 Kwi 21:44
Czuwaj-Wiaro Przemyśl 0 : 0 GKS Orły
30 Kwi 21:44
KS Szówsko 0 : 1 Santos Piwoda
30 Kwi 21:44

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.