Round 1 | |||||||||
LKS Mołodycz | 4 : 0 | Błękitni Zalesie | |||||||
28 Sie 22:56 | |||||||||
Walter Opaka | 2 : 2 | Unia Łukawiec | |||||||
28 Sie 22:56 | |||||||||
Tanew Wola Wielka | 6 : 0 | Roz. Ruda Różaniecka | |||||||
28 Sie 22:56 | |||||||||
LKS Miękisz Nowy | 6 : 1 | Leśnik Płazów | |||||||
28 Sie 22:56 | |||||||||
Legia Oleszyce | 1 : 1 | Piast Antoniki | |||||||
28 Sie 22:56 | |||||||||
Round 2 | |||||||||
Unia Łukawiec | 0 : 5 | LKS Miękisz Nowy | |||||||
4 Wrz 22:57 | |||||||||
Leśnik Płazów | 0 : 2 | Zdrój II Horyniec | |||||||
4 Wrz 22:57 | |||||||||
Piast Antoniki | 2 : 5 | LKS Mołodycz | |||||||
4 Wrz 22:57 | |||||||||
Błękitni Zalesie | 1 : 3 | Walter Opaka | |||||||
4 Wrz 22:57 | |||||||||
Tanew Wola Wielka | 3 : 1 | Legia Oleszyce | |||||||
4 Wrz 22:57 | |||||||||
Roz. Ruda Różaniecka | 6 : 2 | Zdrój II Horyniec | |||||||
18 Cze 18:00 | |||||||||
Round 3 | |||||||||
LKS Mołodycz | 2 : 0 | Tanew Wola Wielka | |||||||
11 Wrz 22:43 | |||||||||
Walter Opaka | 0 : 2 | Piast Antoniki | |||||||
11 Wrz 22:43 | |||||||||
LKS Miękisz Nowy | 3 : 0 walkover | Błękitni Zalesie | |||||||
11 Wrz 22:43 | |||||||||
Legia Oleszyce | 5 : 3 | Roz. Ruda Różaniecka | |||||||
11 Wrz 22:43 | |||||||||
Zdrój II Horyniec | 2 : 4 | Unia Łukawiec | |||||||
11 Wrz 22:43 | |||||||||
Round 4 | |||||||||
Roz. Ruda Różaniecka | 7 : 0 | Leśnik Płazów | |||||||
18 Wrz 21:05 | |||||||||
Piast Antoniki | 0 : 7 | LKS Miękisz Nowy | |||||||
18 Wrz 21:05 | |||||||||
Błękitni Zalesie | 0 : 6 | Zdrój II Horyniec | |||||||
18 Wrz 21:05 | |||||||||
Tanew Wola Wielka | 5 : 1 | Walter Opaka | |||||||
18 Wrz 21:05 | |||||||||
Legia Oleszyce | 2 : 2 | LKS Mołodycz | |||||||
18 Wrz 21:05 | |||||||||
Round 5 | |||||||||
Leśnik Płazów | 2 : 8 | Unia Łukawiec | |||||||
25 Wrz 20:30 | |||||||||
Piast Antoniki | 4 : 1 | Zdrój II Horyniec | |||||||
25 Wrz 20:30 | |||||||||
LKS Mołodycz | 1 : 1 | Roz. Ruda Różaniecka | |||||||
25 Wrz 20:30 | |||||||||
Walter Opaka | 1 : 0 | Legia Oleszyce | |||||||
25 Wrz 20:30 | |||||||||
LKS Miękisz Nowy | 1 : 1 | Tanew Wola Wielka | |||||||
25 Wrz 20:30 | |||||||||
Round 6 | |||||||||
Roz. Ruda Różaniecka | 0 : 1 | Unia Łukawiec | |||||||
2 Paź 20:32 | |||||||||
Błękitni Zalesie | 1 : 2 | Leśnik Płazów | |||||||
2 Paź 20:32 | |||||||||
LKS Mołodycz | 1 : 1 | Walter Opaka | |||||||
2 Paź 20:32 | |||||||||
Tanew Wola Wielka | 4 : 1 | Zdrój II Horyniec | |||||||
2 Paź 20:32 | |||||||||
Legia Oleszyce | 0 : 9 | LKS Miękisz Nowy | |||||||
2 Paź 20:32 | |||||||||
Round 7 | |||||||||
Unia Łukawiec | 4 : 1 | Błękitni Zalesie | |||||||
9 Paź 22:56 | |||||||||
Leśnik Płazów | 1 : 2 | Piast Antoniki | |||||||
9 Paź 22:56 | |||||||||
Walter Opaka | 2 : 1 | Roz. Ruda Różaniecka | |||||||
9 Paź 22:56 | |||||||||
LKS Miękisz Nowy | 6 : 1 | LKS Mołodycz | |||||||
9 Paź 22:56 | |||||||||
Zdrój II Horyniec | 0 : 3 | Legia Oleszyce | |||||||
9 Paź 22:56 | |||||||||
Round 8 | |||||||||
Roz. Ruda Różaniecka | 10 : 2 | Błękitni Zalesie | |||||||
16 Paź 22:07 | |||||||||
Piast Antoniki | 4 : 5 | Unia Łukawiec | |||||||
16 Paź 22:07 | |||||||||
LKS Mołodycz | 7 : 1 | Zdrój II Horyniec | |||||||
16 Paź 22:07 | |||||||||
Walter Opaka | 1 : 5 | LKS Miękisz Nowy | |||||||
16 Paź 22:07 | |||||||||
Tanew Wola Wielka | 3 : 4 | Leśnik Płazów | |||||||
16 Paź 22:07 | |||||||||
Round 9 | |||||||||
Unia Łukawiec | 4 : 3 | Tanew Wola Wielka | |||||||
23 Paź 22:46 | |||||||||
Leśnik Płazów | 0 : 0 | Legia Oleszyce | |||||||
23 Paź 22:46 | |||||||||
Błękitni Zalesie | 0 : 5 | Piast Antoniki | |||||||
23 Paź 22:46 | |||||||||
LKS Miękisz Nowy | 8 : 0 | Roz. Ruda Różaniecka | |||||||
23 Paź 22:46 | |||||||||
Zdrój II Horyniec | 0 : 7 | Walter Opaka | |||||||
23 Paź 22:46 | |||||||||
Round 10 | |||||||||
Roz. Ruda Różaniecka | 2 : 2 | Piast Antoniki | |||||||
30 Paź 21:01 | |||||||||
LKS Mołodycz | 3 : 1 | Leśnik Płazów | |||||||
30 Paź 21:01 | |||||||||
Tanew Wola Wielka | 7 : 0 | Błękitni Zalesie | |||||||
30 Paź 21:01 | |||||||||
LKS Miękisz Nowy | 4 : 0 | Zdrój II Horyniec | |||||||
30 Paź 21:01 | |||||||||
Legia Oleszyce | 3 : 7 | Unia Łukawiec | |||||||
30 Paź 21:01 | |||||||||
Round 11 | |||||||||
Leśnik Płazów | 2 : 2 | Walter Opaka | |||||||
5 Lis 16:12 | |||||||||
Piast Antoniki | 1 : 1 | Tanew Wola Wielka | |||||||
5 Lis 16:12 | |||||||||
Unia Łukawiec | 4 : 2 | LKS Mołodycz | |||||||
6 Lis 16:12 | |||||||||
Błękitni Zalesie | 1 : 2 | Legia Oleszyce | |||||||
6 Lis 16:12 | |||||||||
Zdrój II Horyniec | 1 : 2 | Roz. Ruda Różaniecka | |||||||
6 Lis 16:12 | |||||||||
Round 12 | |||||||||
Unia Łukawiec | 2 : 0 | Walter Opaka | |||||||
16 Kwi 13:00 | |||||||||
Leśnik Płazów | 0 : 9 | LKS Miękisz Nowy | |||||||
16 Kwi 13:00 | |||||||||
Roz. Ruda Różaniecka | 1 : 5 | Tanew Wola Wielka | |||||||
16 Kwi 13:00 | |||||||||
Piast Antoniki | 1 : 3 | Legia Oleszyce | |||||||
16 Kwi 13:00 | |||||||||
Błękitni Zalesie | 0 : 4 | LKS Mołodycz | |||||||
16 Kwi 13:00 | |||||||||
Round 13 | |||||||||
LKS Mołodycz | 1 : 2 | Piast Antoniki | |||||||
23 Kwi 13:00 | |||||||||
Walter Opaka | 3 : 1 | Błękitni Zalesie | |||||||
23 Kwi 13:00 | |||||||||
LKS Miękisz Nowy | 8 : 1 | Unia Łukawiec | |||||||
23 Kwi 13:00 | |||||||||
Zdrój II Horyniec | 2 : 3 | Leśnik Płazów | |||||||
23 Kwi 13:00 | |||||||||
Legia Oleszyce | 1 : 0 | Tanew Wola Wielka | |||||||
23 Kwi 16:00 | |||||||||
Round 14 | |||||||||
Unia Łukawiec | 3 : 0 walkover | Zdrój II Horyniec | |||||||
30 Kwi 13:00 | |||||||||
Roz. Ruda Różaniecka | 3 : 3 | Legia Oleszyce | |||||||
30 Kwi 13:00 | |||||||||
Piast Antoniki | 1 : 1 | Walter Opaka | |||||||
30 Kwi 13:00 | |||||||||
Błękitni Zalesie | 2 : 6 | LKS Miękisz Nowy | |||||||
30 Kwi 13:00 | |||||||||
Tanew Wola Wielka | 5 : 0 | LKS Mołodycz | |||||||
30 Kwi 13:15 | |||||||||
Round 15 | |||||||||
Leśnik Płazów | 1 : 2 | Roz. Ruda Różaniecka | |||||||
8 Kwi 13:00 | |||||||||
Zdrój II Horyniec | 5 : 0 | Błękitni Zalesie | |||||||
3 Maj 11:00 | |||||||||
LKS Mołodycz | 3 : 0 | Legia Oleszyce | |||||||
3 Maj 14:00 | |||||||||
Walter Opaka | 0 : 3 | Tanew Wola Wielka | |||||||
3 Maj 14:00 | |||||||||
LKS Miękisz Nowy | 9 : 0 | Piast Antoniki | |||||||
3 Maj 14:00 | |||||||||
Round 16 | |||||||||
Zdrój II Horyniec | 0 : 1 | Piast Antoniki | |||||||
7 Maj 12:00 | |||||||||
Tanew Wola Wielka | 1 : 2 | LKS Miękisz Nowy | |||||||
7 Maj 13:15 | |||||||||
Unia Łukawiec | 4 : 5 | Leśnik Płazów | |||||||
7 Maj 14:00 | |||||||||
Roz. Ruda Różaniecka | 1 : 5 | LKS Mołodycz | |||||||
7 Maj 14:00 | |||||||||
Legia Oleszyce | 1 : 1 | Walter Opaka | |||||||
7 Maj 14:00 | |||||||||
Round 17 | |||||||||
Unia Łukawiec | 4 : 1 | Roz. Ruda Różaniecka | |||||||
14 Maj 14:00 | |||||||||
Leśnik Płazów | 10 : 0 | Błękitni Zalesie | |||||||
14 Maj 14:00 | |||||||||
Walter Opaka | 0 : 2 | LKS Mołodycz | |||||||
14 Maj 14:00 | |||||||||
LKS Miękisz Nowy | 6 : 0 | Legia Oleszyce | |||||||
14 Maj 14:00 | |||||||||
Zdrój II Horyniec | 1 : 5 | Tanew Wola Wielka | |||||||
14 Maj 14:00 | |||||||||
Round 18 | |||||||||
Roz. Ruda Różaniecka | 5 : 1 | Walter Opaka | |||||||
21 Maj 11:00 | |||||||||
Legia Oleszyce | 0 : 3 | Zdrój II Horyniec | |||||||
21 Maj 11:00 | |||||||||
Piast Antoniki | 2 : 4 | Leśnik Płazów | |||||||
21 Maj 14:00 | |||||||||
Błękitni Zalesie | 4 : 6 | Unia Łukawiec | |||||||
21 Maj 14:00 | |||||||||
LKS Mołodycz | 0 : 3 | LKS Miękisz Nowy | |||||||
21 Maj 14:00 | |||||||||
Round 19 | |||||||||
Leśnik Płazów | 3 : 3 | Tanew Wola Wielka | |||||||
27 Maj 17:00 | |||||||||
Unia Łukawiec | 2 : 1 | Piast Antoniki | |||||||
28 Maj 14:00 | |||||||||
Błękitni Zalesie | 0 : 1 | Roz. Ruda Różaniecka | |||||||
28 Maj 14:00 | |||||||||
LKS Miękisz Nowy | 8 : 0 | Walter Opaka | |||||||
28 Maj 14:00 | |||||||||
Zdrój II Horyniec | 1 : 4 | LKS Mołodycz | |||||||
28 Maj 14:00 | |||||||||
Round 20 | |||||||||
Tanew Wola Wielka | 3 : 3 | Unia Łukawiec | |||||||
4 Cze 13:15 | |||||||||
Roz. Ruda Różaniecka | 0 : 5 | LKS Miękisz Nowy | |||||||
4 Cze 14:00 | |||||||||
Piast Antoniki | 4 : 0 | Błękitni Zalesie | |||||||
4 Cze 14:00 | |||||||||
Walter Opaka | 1 : 3 | Zdrój II Horyniec | |||||||
4 Cze 14:00 | |||||||||
Legia Oleszyce | 1 : 2 | Leśnik Płazów | |||||||
8 Cze 17:00 | |||||||||
Round 21 | |||||||||
Zdrój II Horyniec | 0 : 3 walkover | LKS Miękisz Nowy | |||||||
11 Cze 10:30 | |||||||||
Piast Antoniki | 0 : 3 | Roz. Ruda Różaniecka | |||||||
11 Cze 13:18 | |||||||||
Unia Łukawiec | 2 : 1 | Legia Oleszyce | |||||||
11 Cze 14:00 | |||||||||
Leśnik Płazów | 4 : 3 | LKS Mołodycz | |||||||
11 Cze 14:00 | |||||||||
Błękitni Zalesie | 0 : 9 | Tanew Wola Wielka | |||||||
11 Cze 14:00 | |||||||||
Round 22 | |||||||||
Walter Opaka | 3 : 1 | Leśnik Płazów | |||||||
2 Kwi 12:48 | |||||||||
Tanew Wola Wielka | 4 : 1 | Piast Antoniki | |||||||
17 Cze 17:00 | |||||||||
LKS Mołodycz | 4 : 0 | Unia Łukawiec | |||||||
18 Cze 14:00 | |||||||||
Legia Oleszyce | 4 : 0 | Błękitni Zalesie | |||||||
18 Cze 17:00 |