Zwycięstwo Pogoni-Sokoła Lubaczów, wysoka wygrana Czerwonych Cewków [WYNIKI][TABELA]

To były niezwykle emocjonujące mecze, zarówno w okręgówce jak i w „A klasie”. Piłkarze z Lubaczowa wygrali z Błękitnymi Grzęska, a Gwiazda Wielkie Oczy została rozgromiona przez MKS Radymno. Z kolei w niższej klasie rozgrywkowej drużyny na szczycie zremisowały, a zawodnicy z Cewkowa w Łukawcu urządzili sobie festiwal strzelecki.

A KLASA - WYNIKI

niedziela, 19 czerwiec 2022
Victoria Stary Dzików 0 : 1 Zryw Młodów
Czerwoni Cewków 6 : 1 Graniczni Krowica
Roz. Ruda Różaniecka 4 : 4 LKS Korzenica
sobota, 18 czerwiec 2022
Gwiazda Wielkie Oczy 0 : 4 Zdrój Horyniec
Rolnik Wólka Krowicka 2 : 5 Czarni Oleszyce
Zalew Stary Lubliniec 0 : 1 Juwenia Cieszanów
Orkan Zapałów 3 : 3 Błękitni Futory

A KLASA - TABELA

Zespół M Pkt Z
1. Zdrój Horyniec 26 65 21
2. Błękitni Futory 26 52 15
3. Graniczni Krowica 26 48 15
4. Zryw Młodów 26 46 14
5. Czerwoni Cewków 26 46 13
6. Gwiazda Wielkie Oczy 26 44 14
7. Zalew Stary Lubliniec 26 39 12
8. Orkan Zapałów 26 36 11
9. Czarni Oleszyce 26 33 10
10. Rolnik Wólka Krowicka 26 30 8
11. LKS Korzenica 26 25 6
12. Juwenia Cieszanów 26 24 7
13. Victoria Stary Dzików 26 22 6
14. Roz. Ruda Różaniecka 26 8 2

OKRĘGÓWKA - WYNIKI

niedziela, 14 sierpień 2022
Zdrój Horyniec 3 : 0 Piast Tuczempy
Płomień Morawsko 1 : 2 Orzeł Przeworsk
Hetman Laszki 2 : 2 Huragan Gniewczyna
Santos Piwoda 1 : 2 Gorliczanka Gorliczyna
sobota, 13 sierpień 2022
Start Lisie Jamy 3 : 1 MKS Kańczuga
Biało-Czerwoni Kaszyce 1 : 2 San Gorzyce
Promyk Urzejowice 2 : 4 Pogoń-Sokół Lubaczów
piątek, 12 sierpień 2022
Start Pruchnik 0 : 1 Orzeł Torki

OKRĘGÓWKA - TABELA

Zespół M Pkt Z R P Bz Bs Bb
1. Zdrój Horyniec 1 3 1 0 0 3 0 +3
2. Pogoń-Sokół Lubaczów 1 3 1 0 0 4 2 +2
3. Start Lisie Jamy 1 3 1 0 0 3 1 +2
4. San Gorzyce 1 3 1 0 0 2 1 +1
5. Orzeł Przeworsk 1 3 1 0 0 2 1 +1
6. Gorliczanka Gorliczyna 1 3 1 0 0 2 1 +1
7. Orzeł Torki 1 3 1 0 0 1 0 +1
8. Huragan Gniewczyna 1 1 0 1 0 2 2 0
9. Hetman Laszki 1 1 0 1 0 2 2 0
10. Santos Piwoda 1 0 0 0 1 1 2 -1
11. Biało-Czerwoni Kaszyce 1 0 0 0 1 1 2 -1
12. Płomień Morawsko 1 0 0 0 1 1 2 -1
13. Start Pruchnik 1 0 0 0 1 0 1 -1
14. Promyk Urzejowice 1 0 0 0 1 2 4 -2
15. MKS Kańczuga 1 0 0 0 1 1 3 -2
16. Piast Tuczempy 1 0 0 0 1 0 3 -3

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: