HLPN, ALPS i III liga mężczyzn ? czyli sportowy weekend

Za nami kolejne spotkania w ALPS, HLPN oraz III ligi mężczyzn w siatkówce. Mamy wyniki wszystkich spotkań, aktualną tabelę oraz kilka zdjęć. Zobaczcie!

Niestety jedyny zespół w profesjonalnej lidze siatkówki - SSPS PBS Czarni Oleszyce ponownie przegrywa. Tym razem ekipa z Głogowa bez żadnych problemów pokonała drużynę reprezentującą nasz powiat. Glogovia w każdym secie bezapelacyjne dominowała, o czym może świadczyć pierwszy set, w którym Czarni zdobyli tylko 14 punktów. Porażka Czarnych sprawiła, że plasują oni się na dziewiątej, przedostatniej pozycji, a tuż za nimi tylko ze stratą jednego punktu jest MOSiR Jasło -zespół, który w ostatnim czasie dobrze sprawuje się na siatkarskich parkietach.

LKS Głogovia Głogów Młp. - SSPS PBS Czarni Oleszyce 3:0 (25:14, 25:20, 25:21)

Wyniki tabela tutaj (kliknij aby przejść)

ALPS Lubaczów
Wczoraj (08.12) siatkarze amatorzy z naszego powiatu rozegrali mecze 6 kolejki Amatorskiej Ligii Piłki Siatkowej, które odbywają się na hali ZS w Lubaczowie. Na początku warto wspomnieć o meczu na szczycie ? Sanitex ? Dąbrowa, który skończył się niespodziewanym rezultatem 3:0 dla Sanitexu. Porażka ta sprawiła że drużyna, która przegrała spadła z pierwszego na 3 miejsce, a Sanitex z 3 na 2. Pierwsze miejsce w tych rozgrywkach dzięki zwycięstwu  nad ZS Lubaczów 1:3 zapewnił sobie Auto Ekspert Dachnów. Bez niespodzianki zakończył się mecz PBS Delicja Cieszanów ? TiS Stare Oleszyce 3:0. SKR Czarni II Oleszyce bez problemu pokonali ekipę o nazwie Pro-gress.

HLPN Cieszanów
W piątek została rozegrana 4 kolejki Halowej Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej w Cieszanowie. Drużyny z Lubaczowa ZOZ R-36 Lubaczów, Kormed Lubaczów, Traper Lubaczów oraz Kozak Squad Lubaczów bezapelacyjne wiodą prym w tych rozgrywkach. ZOZ póki co ma 12 punktów i znajduje się na pierwszym miejscu, dwie drużyny tuż za nimi mają po 9 punktów, ale mają rozegrany o jeden mecz mniej. Bez punktów ciągle pozostają Roztocze Narol, Effatha Team Cieszanów oraz Leśnik Płazów.

P1080740.JPGP1080741.JPGP1080744.JPGP1080746.JPGP1080747.JPGP1080749.JPGP1080750.JPGP1080756.JPGP1080759.JPGP1080761.JPGP1080763.JPG

Źródło/fot: zlubaczowa.pl