Przed nami kolejna ligowa kolejka w lubaczowskiej B klasie

Po tygodniowej przerwie do gry wracają zawodnicy lubaczowskiej B klasy. W XIII kolejce na pierwszy plan wysuwa się spotkanie pomiędzy Piastem Antoniki, a liderem – Czerwonymi Cewków. Emocji nie powinno zabraknąć w meczach drużyn, które są niżej w tabeli.

Dla piłkarzy Piasta Antoniki ostatnie tygodnie są dość intensywne. Po raz trzeci z rzędu zmierzą się oni z drużyną z samego czuba ligowej tabeli. Po meczach z Leśnikiem Płazów oraz Roztoczem, przyszedł czas na najtrudniejszy mecz z liderem, Czerwonymi Cewków. Kibice mogą spodziewać się w tym spotkaniu kilku bramek, ponieważ Piast w rundzie wiosennej strzelił oraz stracił przynajmniej 2 bramki w każdym spotkaniu. A przecież zmierzą się z najskuteczniejszą drużyną w lidze. Gospodarze tego meczu wiosenny  bilans z mocnymi drużynami mają dobry, wygrana 5:2 z Płazowem oraz remis 2:2 z Roztoczem. W dodatku na własnym boisku tylko raz stracili punkty, porażka 1:5 z Rudą Różaniecką jeszcze w 3 kolejce. Mimo to, faworytem meczu jest Cewków i możemy się spodziewać, że cewkowski walec „rozjedzie” kolejnego rywala.

Początek spotkania niedziela 06.05 o godzinie 14:00 w Antonikach.

Ciekawe widowisko mogą zobaczyć kibice w Cetuli, gdzie miejscowy Dąb zmierzy się z Walterem Opaka. Obie ekipy w ostatnich kolejkach mile zaskoczyły swoich kibiców zdobywając punkty. Szczególnie Dąb Cetula, który najpierw na inaugurację wiosny urwał punkt drużynie Piasta Antoniki, a później po meczu pełnym walki wygrali z Zjednoczonymi Zabiała. Z  kolei Walter sprawił niespodziankę wygrywając w zeszłym tygodniu z drużyną z Zalesia. Obie drużyny zapewne będą chciały kontynuować swoją dobrą passę i zdobyć kolejne punkty, także szykuję się mecz pełen walki.

Mecz rozpocznie się w niedziele 06.05 o godzinie 17:00 w Cetuli.

W innym meczu zespołów z dolnych lokat tabeli zmierzą się drużyny, które nie zdobyły jeszcze ani jednego punktu w rundzie wiosennej. LKS Mołodycz u siebie podejmie Błękitnych Zalesie. Te dwie drużyny łączy wspólny mianownik, grali otóż z drużynami ze ścisłej czołówki i o owe punkty było bardzo ciężko. Trudniejsze zadanie mieli piłkarze z Mołodycza, którzy w 3 meczach grali odpowiednio z Leśnikiem, Roztoczem oraz Czerwonymi. Nieco łatwiejsze zadanie miało Zalesie, które po porażkach z Rudą Rożaniecką oraz Cewkowem czekał mecz z niżej notowanym Walterem, lecz jednak i w tym meczu musieli przełknąć gorycz porażki. Zapowiada się więc spotkanie o przełamanie złej serii dla jednego z tych zespołów, no chyba, że obie drużyny solidarnie podzielą się punktami w tym meczu.

Start meczu niedziele 06.05 godzina 14:00 w Mołodyczu.

W kończącym tę serię gier LKS Zjednoczeni Zabiała na własnym boisku podejmą drużynę Roztocza Rudy Różanieckiej. Na gospodarzy czeka kolejna trudna przeprawa w walce o pierwsze „wiosenne” punkty. Jednak już tydzień temu pokazali się z dobrej strony grając z innym mocnym zespołem – Leśnikiem, tracąc zwycięstwo w doliczonym czasie gry. Tym razem zagrają przed własną publicznością i również spróbują postraszyć rywala. Zawodnicy z Rudy Różanieckiej nie mogą sobie pozwolić na jakiekolwiek lekceważenie rywala, jeżeli chcą walczyć drugie miejsce w ligowej tabeli.

Początek meczu niedziela 06.05 godzina 14:00 w Starym Siole.

W tej kolejce pauzuje Leśnik Płazów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane

W kinie

No result...