Przed nami kolejna ligowa kolejka w lubaczowskiej B klasie

Po tygodniowej przerwie do gry wracają zawodnicy lubaczowskiej B klasy. W XIII kolejce na pierwszy plan wysuwa się spotkanie pomiędzy Piastem Antoniki, a liderem – Czerwonymi Cewków. Emocji nie powinno zabraknąć w meczach drużyn, które są niżej w tabeli.

Dla piłkarzy Piasta Antoniki ostatnie tygodnie są dość intensywne. Po raz trzeci z rzędu zmierzą się oni z drużyną z samego czuba ligowej tabeli. Po meczach z Leśnikiem Płazów oraz Roztoczem, przyszedł czas na najtrudniejszy mecz z liderem, Czerwonymi Cewków. Kibice mogą spodziewać się w tym spotkaniu kilku bramek, ponieważ Piast w rundzie wiosennej strzelił oraz stracił przynajmniej 2 bramki w każdym spotkaniu. A przecież zmierzą się z najskuteczniejszą drużyną w lidze. Gospodarze tego meczu wiosenny  bilans z mocnymi drużynami mają dobry, wygrana 5:2 z Płazowem oraz remis 2:2 z Roztoczem. W dodatku na własnym boisku tylko raz stracili punkty, porażka 1:5 z Rudą Różaniecką jeszcze w 3 kolejce. Mimo to, faworytem meczu jest Cewków i możemy się spodziewać, że cewkowski walec „rozjedzie” kolejnego rywala.

Początek spotkania niedziela 06.05 o godzinie 14:00 w Antonikach.

Ciekawe widowisko mogą zobaczyć kibice w Cetuli, gdzie miejscowy Dąb zmierzy się z Walterem Opaka. Obie ekipy w ostatnich kolejkach mile zaskoczyły swoich kibiców zdobywając punkty. Szczególnie Dąb Cetula, który najpierw na inaugurację wiosny urwał punkt drużynie Piasta Antoniki, a później po meczu pełnym walki wygrali z Zjednoczonymi Zabiała. Z  kolei Walter sprawił niespodziankę wygrywając w zeszłym tygodniu z drużyną z Zalesia. Obie drużyny zapewne będą chciały kontynuować swoją dobrą passę i zdobyć kolejne punkty, także szykuję się mecz pełen walki.

Mecz rozpocznie się w niedziele 06.05 o godzinie 17:00 w Cetuli.

W innym meczu zespołów z dolnych lokat tabeli zmierzą się drużyny, które nie zdobyły jeszcze ani jednego punktu w rundzie wiosennej. LKS Mołodycz u siebie podejmie Błękitnych Zalesie. Te dwie drużyny łączy wspólny mianownik, grali otóż z drużynami ze ścisłej czołówki i o owe punkty było bardzo ciężko. Trudniejsze zadanie mieli piłkarze z Mołodycza, którzy w 3 meczach grali odpowiednio z Leśnikiem, Roztoczem oraz Czerwonymi. Nieco łatwiejsze zadanie miało Zalesie, które po porażkach z Rudą Rożaniecką oraz Cewkowem czekał mecz z niżej notowanym Walterem, lecz jednak i w tym meczu musieli przełknąć gorycz porażki. Zapowiada się więc spotkanie o przełamanie złej serii dla jednego z tych zespołów, no chyba, że obie drużyny solidarnie podzielą się punktami w tym meczu.

Start meczu niedziele 06.05 godzina 14:00 w Mołodyczu.

W kończącym tę serię gier LKS Zjednoczeni Zabiała na własnym boisku podejmą drużynę Roztocza Rudy Różanieckiej. Na gospodarzy czeka kolejna trudna przeprawa w walce o pierwsze „wiosenne” punkty. Jednak już tydzień temu pokazali się z dobrej strony grając z innym mocnym zespołem – Leśnikiem, tracąc zwycięstwo w doliczonym czasie gry. Tym razem zagrają przed własną publicznością i również spróbują postraszyć rywala. Zawodnicy z Rudy Różanieckiej nie mogą sobie pozwolić na jakiekolwiek lekceważenie rywala, jeżeli chcą walczyć drugie miejsce w ligowej tabeli.

Początek meczu niedziela 06.05 godzina 14:00 w Starym Siole.

W tej kolejce pauzuje Leśnik Płazów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.