Zegarek do zadań specjalnych: Citizen Eco Drive

Seria Citizen Eco-Drive to dość już rozbudowana linia zegarków tej znanej marki. Pierwsze modele tego typu powstały w 2007 roku, ale do dziś lista znacząco się wydłużyła. Są na niej klasyczne zegarki dla osób, które poszukują prostych, trwałych i niezawodnych rozwiązań, ale są też modele dla tych, którzy mają wobec zegarka bardzo szczególne wymagania.

Dla tych, którzy podróżują

Pełna gama zegarków męskich Eco-Drive dostępna jest między innymi pod adresem https://www.czaszegarkow.pl/citizen-eco-drive-180-c-41_230.html, którego doradcy zwracają uwagę na kilka ciekawych cech tej serii. Linia Eco Drive obejmuje bowiem parę modeli szczególnie przydatnych osobom, które często odbywają długie podróże i minuty przekładają się w ich przypadku na złotówki. I tak na przykład Radio Controlled Titanium pobiera czas ze stacji czasu, którą jest najbliższy zegar atomowy – najbardziej precyzyjne źródło pomiaru czasu, jakim dysponujemy.

Z kolei Promaster Satellite Wave aktualizuje dane o czasie an podstawie danych satelitarnych, więc automatycznie wykrywa zmiany stref czasowych i jest w stanie błyskawicznie zaktualizować swoje wskazania. Trudno o lepsze rozwiązania.

Dla tych, którzy wędrują

Spędzanie czasu na świeżym powietrzu to zawsze dobry pomysł. I wcale nie trzeba do tego bardzo nietypowych zegarków „smart” czy innych zabawek zbierających mnóstwo danych, a niespełniających swoich podstawowych zadań. Spora liczba zegarków Eco Drive wyposażona jest w dodatkowe chronografy, więc można z powodzeniem wykorzystać je jako zdecydowanie bardziej eleganckie zegarki w czasie długich wędrówek.

Sama technologia Eco Drive pozwalająca po jednym naładowaniu przez ukryte panele słoneczne korzystać z zegarka przez ponad pół roku wydaje się wręcz stworzona dla tych, którzy nie spędzają całych dni za biurkiem (choć sztuczne światło też dość dobrze ładuje akumulatory zegarków Citizen). Nareszcie jednak na wyprawę czy wycieczkę nie trzeba rezygnować z klasycznego zegarka na rzecz plastikowej, tandetnej opaski.

Dla tych, którzy cenią swój czas

Zegarki Eco Drive od Citizen mają tę wspólną cechę, że znakomicie sprawdzają się w każdych warunkach. Są wyśmienitym wyborem dla każdego: wszystkie mają trwałe koperty, odporne na uszkodzenia i zarysowania szkiełka, wszystkie są wyposażone w ultraprecyzyjny mechanizm i bardzo wygodne paski lub bransolety. Stosowanie ukrytych paneli słonecznych dało też możliwość zupełnie dowolnego wykończenia estetycznego tarczy, więc efekt jest taki, że któryś z licznych zegarków Eco Drive będzie pasował każdemu mężczyźnie bez względu na jego styl, pasje i typ pracy.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: