Agregat prądotwórczy - kiedy może ci się przydać?

Plan filmowy, duży event, a może dodatkowe lub awaryjne oświetlenie dla sklepu? Nie zawsze dokładnie wiadomo, kiedy przyda nam się dodatkowe źródło energii. Gdy jednak już znajdziemy się w takiej sytuacji, czasem zamiast zakupu agregatu warto go wypożyczyć - szczególnie gdy potrzebujemy go np. na jedno wydarzenie. Jak wygląda wypożyczanie urządzeń prądotwórczych? Czy jest to trudne? Co musimy podać w momencie zgłoszenia się po ofertę?

Określ dokładnie, czego potrzebujesz

Wynajem agregatów prądotwórczych jest szczególnie użyteczny w przypadku krótkich imprez, np. plenerowych, gdzie koszt zakupu takiego urządzenia byłby zupełnie nieopłacalny. Aby dostać ofertę dostosowaną do naszych potrzeb, powinniśmy podać w zgłoszeniu jak najwięcej informacji, jak zapotrzebowanie na moc, informacja, co chcemy zasilać czy czas wynajmu, jaki przewidujemy. Oczywiście niezbędne jest też określenie terminu, w jakim potrzebujemy maszyny oraz orientacyjny czas jej pracy w ciągu dnia. Dodatkowe informacje, jak np. konieczność dostarczenia dodatkowych akcesoriów, również pomoże nam w uzyskaniu precyzyjnej oferty.

Korzystaj z prądu tam, gdzie zwykle go nie ma

Aby zorganizować koncert w plenerze czy inny event w miejscu, w którym z definicji nie możemy po prostu podpiąć się do gniazdka, wynajęcie agregatu jest zdecydowanie prostsze niż jego zakup. Po pierwsze obsługa urządzenia pomoże nam dobrać odpowiednią moc, a po drugie zapłacimy tylko za to, co faktycznie wykorzystamy. Nawet w przypadku, gdy dopadnie nas awaria prądu, np. w naszym sklepie czy biurze, wynajem agregatu na kilka dni nadal może być bardziej atrakcyjny cenowo, niż zakup własnej jednostki - szczególnie, gdy nie potrzebujemy bardzo dużej ilości energii. W sytuacjach awaryjnych jest to wręcz nieocenione urządzenie, które pozwala nam normalnie funkcjonować.

Prąd jest jedną z tych rzeczy, bez której ciężko nam żyć we współczesnym świecie. Jeżeli chcemy zorganizować jakąś imprezę w przysłowiowym szczerym polu lub gdy mamy pecha doświadczać awarii sieci w miejscu pracy lub domu, warto skontaktować się z firmą wynajmującą agregaty prądotwórcze. Dzięki temu urządzeniu będziemy w stanie sprawnie zaplanować i przeprowadzić zlecone nam wydarzenie, czy po prostu przetrwamy te kilka trudnych dni do czasu, aż dostawca prądu nie usunie usterki. W takich wypadkach wynajem zwykle okazuje się być dużo tańszy, niż zakup własnego agregatu, a także prostszy pod względem doboru odpowiedniej mocy maszyny oraz jej przetransportowaniu w wymagane miejsce.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: