Organizacja rodzinnego wyjazdu, kilka praktycznych informacji

Zanim ruszą rodzinne potyczki i spory na temat planowanych wakacji, czy ferii dotyczące szczegółowych ustaleń, w jakim terminie i jak chcemy spędzić czas, musimy odpowiedzieć sobie przede wszystkim na pytanie, gdzie będziemy wypoczywać. Oto lista kilku najbardziej przyjemnych miejsc dla rodzin, w przepięknej, gorącej Hiszpanii.

Atrakcje plażowe i nie tylko

Stawiając na wypoczynek w Hiszpanii  możemy mieć pewność zadowolenia z urlopu. Światowe Forum Ekonomiczne nagrodziło w 2017 roku Hiszpanię przyznając tytuł najlepszej na świecie destynacji turystycznej! Niesamowite zasoby naturalne, perfekcyjnie rozwinięta infrastruktura turystyczna sprawiają, że usługi w zakresie obsługi podróżnych są tutaj na najwyższym poziomie. Świetnym miejscem na wakacje jest wybrzeże Costa Brava oprócz wspaniałych plaż i znakomitego zaplecza turystycznego, poszczycić się może przepięknymi, malowniczymi miasteczkami oraz zabytkami. Jednym z nich jest Tossa del Mar, za główną atrakcję tej miejscowości uważa się Vila Vella – średniowieczny zespół miejski otoczony murami obronnymi. Wewnątrz niego zamknięta jest niezliczona liczba brukowanych uliczek i domków w typowym śródziemnomorskim stylu. Aby poczuć zamierzchłe czasy, dawne dzieje, wystarczy przejść się uliczkami Tossa del Mar.

Panoramę okolic podziwia się z punktów widokowych, które rozmieszczone są na murach okalających miasto. Pospacerować można też po szlaku Cami de Ronda, który przebiega wzdłuż całej linii brzegowej od Tossa de Mar do Lloret de Mar. Miłośnicy dwóch kółek trasę tę mogą pokonać rowerowo.

Dokąd po rozrywkę?

O ile w ogóle dopadnie nas nuda, wybrać się możemy do parku rozrywki, który dostarczy wiele radości nie tylko dzieciom. W pobliskim mieście Lloret de Mar znajduje się np. Gnomo Park - torem przeszkód,  parkiem linowym, licznymi grami i psotnymi krasnoludkami. Również w tej miejscowości znajduje się park wodny Waterworld, zapewniający chwile wytchnienia  w upalne dni. A ciekawostką i niebywałą gratką dla wielbicieli kocich pupili jest otwarte w 2002 r. Muzeum Kotów.

A może na wyspy Kanaryjskie ?

Specjaliści z Direct Spain Tour jednym tchem potrafią wymienić co najmniej kilkanaście miejsc nadających się na rodzinny wypad wakacyjny, czy urlopowy wypoczynek. Zgodnie również wymieniają Wyspy Kanaryjskie jako modelowy wręcz przykład.

Gran Canaria, Fuerteventura, Teneryfa i pozostałe wyspy archipelagu to prawdziwa oaza spokoju, ale też doskonałe miejsce do aktywnego spędzania czasu. Jeśli uprawiasz sporty wodne, lubisz jeździć rowerem lub biegać to zdecyduj się na wyjazd na wyspy. Wulkaniczne tereny, liczne szlaki, ostępy leśne i wąwozy, a także piękne plaże zapewnią wiele przyjemnych i ekscytujących wrażeń całej rodzinie. Wszechogarniająca przyroda i naturalne piękno dostarczą za to upragnionego odprężenia” .

Hola España!

Jeśli zdecydujemy się  na wypoczynek w Hiszpanii  warto odwiedzić stronę nowoczesnego touroperatora Direct Spain Tour https://directspaintour.com/pl/. Szeroki wachlarz sprawdzonych obiektów noclegowych w najkorzystniejszych cenach pozwoli znaleźć każdemu idealne miejsce na wakacje. Możliwość rezerwacji, zakupu noclegów online usprawnia i przyspiesza cały proces związany z wymarzonym wyjazdem. Kompleksowo przeprowadzana obsługa w języku polskim sprawi, że problemem okazać się może jedynie komunikacja pomiędzy członkami rodziny.

 

Dane kontaktowe:

         E-mail:  info@directspaintour.com

         Adres: C/Ebanistas, 2. 2ª planta. Alcorcón.

   28923. Madrid.

         Tel. (+48) 223 003 810

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: