Znamy wyniki egzaminu ósmoklasisty w powiecie lubaczowskim [ZESTAWIENIE]

Najlepszy średni wynik z trzech przedmiotów (język polski, matematyka i jeżyk angielski) osiągnęli uczniowie "lubaczowskiej jedynki".Najlepszy średni wynik z trzech przedmiotów (język polski, matematyka i jeżyk angielski) osiągnęli uczniowie "lubaczowskiej jedynki".

Znamy wyniki egzaminu ósmoklasisty.  Do egzaminu przystąpiło 645 uczniów klas ósmych. Spośród wszystkich szkół najlepszy średni wynik osiągnęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaczowie.

Biorąc pod uwagę trzy obowiązkowe przedmioty (język polski, matematyka i język obcy - do zestawienia wzięliśmy język angielski) wyniki, jakie osiągnęli ośmioklasiści z powiatu lubaczowskiego są "przeciętne", bowiem zajmujemy czwarte miejsce od końca. Słabsze rezultaty są tylko w powiatach leskim, bieszczadzkim i przemyskim.

W rozbiciu na gminy najlepiej wypadli uczniowie z gminy Horyniec-Zdrój ze średnim wynikiem 63%. Na drugim końcu zestawieniu jest gmina Cieszanów, gdzie średni wynik to 53%. 

Spośród wszystkich szkół, najlepszy wynik osiągnęli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaczowie - 64,23%, a najgorszy ośmioklasiści ze szkoły w Lisich Jamach - 46,13%

Średni wynik egzaminu ósmoklasisty w województwie podkarpackim

Średni wynik egzaminu ósmoklasisty w gminach powiatu lubaczowskiego

Średni wynik egzaminu ósmoklasisty w szkołach powiatu lubaczowskiego

 

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.