Stypendia dla uzdolnionych uczniów z powiatu lubaczowskiego. Rusza X edycja

Przed nami 10 edycja Programu Stypendialnego organizowanego przez Fundację Banku Spółdzielczego. W tym roku przyznane zostaną 4 stypendia dla zdolnych uczniów szkół podstawowych i średnich z powiatu lubaczowskiego. Ruszył właśnie nabór.

Celem Programu Stypendialnego organizowanego przez Fundacją Banku Spółdzielczego jest wspieranie rozwoju uzdolnień uczniów powiatu lubaczowskiego, promowanie wartości edukacji oraz inicjowanie współpracy środowiska lokalnego w tym zakresie.

W tym roku przyznane zostaną 4 stypendia dla zdolnych uczniów. O stypendium mogą starać się uczniowie klas siódmych i ósmych szkół podstawowych (w roku szkolnym 2021/22) oraz szkół ponadpodstawowych (liceów ogólnokształcących i techników) z terenu powiatu lubaczowskiego. Natomiast każda szkoła może wytypować maksymalnie trzech kandydatów do stypendium naukowego tj.
dla uczniów o szczególnych zdolnościach matematyczno – ekonomicznych.

Na stronie internetowej Fundacji Banku Spółdzielczego (kliknij, aby przejść) znajdziecie regulamin oraz wniosek wraz załącznikami. Dokumenty dotyczące X edycji Programu stypendialnego można składać od 10.11.2021 do 30.11.2021, od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 15:00, w Banku Spółdzielczym w Lubaczowie, ul. Rynek 28.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: