Nagrody od wójta Gminy Lubaczów z okazji Dnia Edukacji Narodowej

fot. gminalubaczow.plfot. gminalubaczow.pl

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, 14 października w Urzędzie Gminy w Lubaczowie odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego zaproszeni Nauczyciele oraz Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych zostali uhonorowani Nagrodami Wójta Gminy Lubaczów.

To szczególne wyróżnienie z rąk Wójta Gminy Wiesława Kapla odebrali pedagodzy, którzy mają szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Podczas spotkania nie zabrakło również życzeń i gratulacji.

Wójt Gminy podziękował Nauczycielom za wysiłek, który wkładają w nauczanie i wychowywanie kolejnych pokoleń. Podkreślił, że zawód nauczyciela jest nie tylko pracą, ale również pasją i misją oraz wielką odpowiedzialnością za kształtowanie młodych umysłów. Wójt pogratulował nagrodzonym, a wszystkim pracownikom oświaty życzył satysfakcji z podejmowanych działań,  wielu sukcesów w pacy zawodowej i spełnienia marzeń. - informuje Urząd Gminy Lubaczow

Uroczystość była także dobrą okazją do wymiany doświadczeń oraz rozmów, w trakcie których podkreślono dobrą współpracę placówek oświatowych z samorządem.

Nagrody Wójta Gminy Lubaczów otrzymali:

Nauczyciele:

 1. Tamara Głaz,
 2. Marta Polak,
 3. Jadwiga Wacnik,
 4. Edyta Hass,
 5. Joanna Tkacz,
 6. Elżbieta Oleszycka,
 7. Jan Kudyba,

Dyrektorzy:

 1. Halina Sioma,
 2. Bolesław Dydyk,
 3. Jolanta Włoch
 4. Jadwiga Chomyszyn,
 5. Barbara Jaremkiewicz,
 6. Anna Pelc

Zdjęcia: gminalubaczow.pl

IMG_2968.jpgIMG_2973.jpgIMG_2980.jpgIMG_2985.jpgIMG_2990.jpgIMG_2994.jpgIMG_2999.jpgIMG_3004.jpgIMG_3008.jpgIMG_3012.jpgIMG_3017.jpgIMG_3023.jpgIMG_3033.jpg

Źródło: gminalubaczow.pl


AdmirorGallery 5.0.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Secured & Audited by: Security Audit Systems

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: