Teresa Pamuła miałaby się zrzec mandatu poselskiego na rzecz Stanisława Piotrowicza? To nieprawda!

fot. archiwum zlubaczowa.pl
fot. archiwum zlubaczowa.pl

fot. archiwum zlubaczowa.pl

W poniedziałek w ogólnopolskich mediach pojawiła się informacja, jakoby starosta jarosławski Tadeusz Chrzan lub Teresa Pamuła mieliby się zrzec mandatu na rzecz Stanisława Piotrowicza. Z naszych informacji wynika, że tak na 100% się nie stanie i zarówno T. Chrzan jak i przedstawicielka Ziemi Lubaczowskiej obejmą poselskie mandaty.

WP w poniedziałek poinformowało, że starosta jarosławski Tadeusz Chrzan, który zdobył mandat w naszym okręgu miałby się go zrzec. W jego miejsce do Sejmu miał wejść obecny poseł PiS Stanisław Piotrowicz, który w tegorocznych wyborach nie zdobył odpowiedniej ilości głosów, aby otrzymać mandat poselski, bowiem otrzymał o 884 głosów mniej niż T. Chrzan. Co ważne, ten ogólnopolski portal informował, że drugą osobą do oddania mandatu miałaby być Teresa Pamuła.

Jako, że sprawa wzbudza wiele emocji, dlatego też informujemy iż według naszych źródeł nie dojdzie do żadnych zmian, zarówno Tadeusz Chrzan jak i Teresa Pamuła zostaną 12 listopada zaprzysiężeni jako posłowie.

Tę informację potwierdza również szef komitetu wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Sobolewski.

Wszyscy kandydaci z okręgu nr 22 przemysko-krośnieńskiego, którzy zdobyli największą liczbę głosów i zdobyli mandaty poselskie, obejmą je - mówił K. Sobolewski

Przewodniczący Komitetu Wykonawczego PiS dodał również, że wiadomość WP poczytuje w ramach fake-newsa.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: