Round 1 | |||||||||
Start Lisie Jamy | 1 : 1 | Łęk Ostrów | |||||||
7 Sie 12:29 | |||||||||
Granica Stubno | 1 : 1 | KS Szówsko | |||||||
7 Sie 12:35 | |||||||||
Santos Piwoda | 1 : 3 | Sanoczanka Święte | |||||||
7 Sie 12:35 | |||||||||
Start Pruchnik | 0 : 1 | MKS Radymno | |||||||
7 Sie 12:36 | |||||||||
Promyk Urzejowice | 1 : 0 | Czuwaj Przemyśl | |||||||
7 Sie 12:36 | |||||||||
Orzeł Torki | 1 : 4 | LKS Skołoszów | |||||||
8 Sie 12:35 | |||||||||
Czarni Pawłosiów | 1 : 0 | GKS Orły | |||||||
8 Sie 12:36 | |||||||||
San Gorzyce | 2 : 2 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |||||||
8 Sie 12:37 | |||||||||
Płomień Morawsko | 2 : 0 | Huragan Gniewczyna | |||||||
8 Sie 21:41 | |||||||||
Round 2 | |||||||||
KS Szówsko | 1 : 1 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |||||||
13 Sie 17:51 | |||||||||
Czuwaj Przemyśl | 2 : 3 | Czarni Pawłosiów | |||||||
14 Sie 10:51 | |||||||||
GKS Orły | 0 : 1 | Start Lisie Jamy | |||||||
14 Sie 10:51 | |||||||||
MKS Radymno | 1 : 1 | Promyk Urzejowice | |||||||
14 Sie 10:52 | |||||||||
Huragan Gniewczyna | 3 : 1 | Orzeł Torki | |||||||
14 Sie 10:53 | |||||||||
Łęk Ostrów | 0 : 2 | San Gorzyce | |||||||
15 Sie 10:51 | |||||||||
Sanoczanka Święte | 2 : 2 | Start Pruchnik | |||||||
15 Sie 10:52 | |||||||||
LKS Skołoszów | 1 : 1 | Santos Piwoda | |||||||
15 Sie 10:52 | |||||||||
Granica Stubno | 2 : 3 | Płomień Morawsko | |||||||
15 Sie 10:53 | |||||||||
Round 3 | |||||||||
Santos Piwoda | 4 : 0 | Huragan Gniewczyna | |||||||
20 Sie 14:30 | |||||||||
Start Lisie Jamy | 2 : 2 | Czuwaj Przemyśl | |||||||
21 Sie 17:29 | |||||||||
Start Pruchnik | 0 : 4 | LKS Skołoszów | |||||||
21 Sie 17:29 | |||||||||
Płomień Morawsko | 1 : 2 | KS Szówsko | |||||||
21 Sie 17:29 | |||||||||
San Gorzyce | 1 : 3 | GKS Orły | |||||||
21 Sie 17:29 | |||||||||
Promyk Urzejowice | 6 : 2 | Sanoczanka Święte | |||||||
21 Sie 17:29 | |||||||||
Pogoń-Sokół Lubaczów | 0 : 2 | Łęk Ostrów | |||||||
22 Sie 17:29 | |||||||||
Czarni Pawłosiów | 0 : 3 | MKS Radymno | |||||||
22 Sie 17:29 | |||||||||
Orzeł Torki | 2 : 0 | Granica Stubno | |||||||
22 Sie 17:29 | |||||||||
Round 4 | |||||||||
Sanoczanka Święte | 1 : 2 | Czarni Pawłosiów | |||||||
1 Wrz 17:00 | |||||||||
LKS Skołoszów | 2 : 0 | Promyk Urzejowice | |||||||
1 Wrz 17:00 | |||||||||
MKS Radymno | 2 : 1 | Start Lisie Jamy | |||||||
1 Wrz 17:00 | |||||||||
Płomień Morawsko | 0 : 1 | Orzeł Torki | |||||||
1 Wrz 17:00 | |||||||||
Czuwaj Przemyśl | 2 : 2 | San Gorzyce | |||||||
1 Wrz 17:00 | |||||||||
Granica Stubno | 3 : 0 | Santos Piwoda | |||||||
1 Wrz 17:00 | |||||||||
GKS Orły | 0 : 2 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |||||||
1 Wrz 17:00 | |||||||||
KS Szówsko | 0 : 1 | Łęk Ostrów | |||||||
1 Wrz 17:00 | |||||||||
Czuwaj Przemyśl | 4 : 0 | Łęk Ostrów | |||||||
4 Wrz 19:40 | |||||||||
Huragan Gniewczyna | 4 : 1 | Start Pruchnik | |||||||
15 Wrz 17:00 | |||||||||
Round 5 | |||||||||
Orzeł Torki | 0 : 1 | KS Szówsko | |||||||
28 Sie 14:08 | |||||||||
Start Pruchnik | 1 : 0 | Granica Stubno | |||||||
28 Sie 14:10 | |||||||||
Promyk Urzejowice | 4 : 0 | Huragan Gniewczyna | |||||||
28 Sie 14:10 | |||||||||
San Gorzyce | 1 : 2 | MKS Radymno | |||||||
28 Sie 14:11 | |||||||||
Pogoń-Sokół Lubaczów | 1 : 0 | Czuwaj Przemyśl | |||||||
28 Sie 14:12 | |||||||||
Santos Piwoda | 4 : 4 | Płomień Morawsko | |||||||
29 Sie 14:09 | |||||||||
Start Lisie Jamy | 3 : 3 | Sanoczanka Święte | |||||||
29 Sie 14:11 | |||||||||
Czarni Pawłosiów | 2 : 4 | LKS Skołoszów | |||||||
29 Sie 14:11 | |||||||||
Łęk Ostrów | 1 : 1 | GKS Orły | |||||||
29 Sie 14:12 | |||||||||
Round 6 | |||||||||
MKS Radymno | 2 : 1 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |||||||
4 Wrz 19:40 | |||||||||
KS Szówsko | 4 : 0 | GKS Orły | |||||||
4 Wrz 19:40 | |||||||||
Huragan Gniewczyna | 3 : 1 | Czarni Pawłosiów | |||||||
4 Wrz 19:41 | |||||||||
Orzeł Torki | 1 : 2 | Santos Piwoda | |||||||
4 Wrz 19:42 | |||||||||
Sanoczanka Święte | 3 : 2 | San Gorzyce | |||||||
5 Wrz 19:41 | |||||||||
LKS Skołoszów | 4 : 1 | Start Lisie Jamy | |||||||
5 Wrz 19:41 | |||||||||
Granica Stubno | 1 : 2 | Promyk Urzejowice | |||||||
5 Wrz 19:41 | |||||||||
Płomień Morawsko | 1 : 1 | Start Pruchnik | |||||||
5 Wrz 19:42 | |||||||||
Santos Piwoda | 5 : 1 | KS Szówsko | |||||||
12 Wrz 20:00 | |||||||||
Round 7 | |||||||||
Start Lisie Jamy | 2 : 3 | Huragan Gniewczyna | |||||||
11 Wrz 20:01 | |||||||||
San Gorzyce | 0 : 2 | LKS Skołoszów | |||||||
11 Wrz 20:01 | |||||||||
Start Pruchnik | 1 : 1 | Orzeł Torki | |||||||
12 Wrz 20:00 | |||||||||
Pogoń-Sokół Lubaczów | 5 : 1 | Sanoczanka Święte | |||||||
12 Wrz 20:01 | |||||||||
Czarni Pawłosiów | 1 : 2 | Granica Stubno | |||||||
12 Wrz 20:01 | |||||||||
Promyk Urzejowice | 2 : 1 | Płomień Morawsko | |||||||
12 Wrz 20:01 | |||||||||
Łęk Ostrów | 0 : 2 | MKS Radymno | |||||||
12 Wrz 20:02 | |||||||||
GKS Orły | 5 : 0 | Czuwaj Przemyśl | |||||||
12 Wrz 20:02 | |||||||||
Round 8 | |||||||||
Granica Stubno | 3 : 2 | Start Lisie Jamy | |||||||
18 Wrz 18:21 | |||||||||
Santos Piwoda | 2 : 1 | Start Pruchnik | |||||||
18 Wrz 18:23 | |||||||||
LKS Skołoszów | 3 : 0 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |||||||
18 Wrz 19:20 | |||||||||
MKS Radymno | 0 : 0 | GKS Orły | |||||||
18 Wrz 19:20 | |||||||||
KS Szówsko | 3 : 1 | Czuwaj Przemyśl | |||||||
19 Wrz 18:20 | |||||||||
Orzeł Torki | 0 : 1 | Promyk Urzejowice | |||||||
19 Wrz 18:23 | |||||||||
Sanoczanka Święte | 1 : 1 | Łęk Ostrów | |||||||
19 Wrz 19:20 | |||||||||
Huragan Gniewczyna | 2 : 0 Mecz odwołany z powodu złego stanu boiska | San Gorzyce | |||||||
6 Paź 19:21 | |||||||||
Płomień Morawsko | 1 : 1 Mecz odwołany z powodu złego stanu boiska | Czarni Pawłosiów | |||||||
6 Paź 19:23 | |||||||||
Round 9 | |||||||||
Start Pruchnik | 2 : 1 | KS Szówsko | |||||||
25 Wrz 20:43 | |||||||||
Start Lisie Jamy | 1 : 1 | Płomień Morawsko | |||||||
25 Wrz 20:44 | |||||||||
Pogoń-Sokół Lubaczów | 4 : 1 | Huragan Gniewczyna | |||||||
25 Wrz 20:44 | |||||||||
GKS Orły | 0 : 0 | Sanoczanka Święte | |||||||
25 Wrz 20:45 | |||||||||
Promyk Urzejowice | 0 : 3 | Santos Piwoda | |||||||
26 Wrz 20:43 | |||||||||
Czarni Pawłosiów | 1 : 3 | Orzeł Torki | |||||||
26 Wrz 20:44 | |||||||||
San Gorzyce | 0 : 1 | Granica Stubno | |||||||
26 Wrz 20:44 | |||||||||
Łęk Ostrów | 1 : 3 | LKS Skołoszów | |||||||
26 Wrz 20:45 | |||||||||
Czuwaj Przemyśl | 2 : 1 | MKS Radymno | |||||||
26 Wrz 20:45 | |||||||||
Round 10 | |||||||||
LKS Skołoszów | 3 : 1 | GKS Orły | |||||||
2 Paź 20:56 | |||||||||
Granica Stubno | 2 : 1 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |||||||
2 Paź 20:56 | |||||||||
Santos Piwoda | 3 : 2 | Czarni Pawłosiów | |||||||
2 Paź 20:57 | |||||||||
Sanoczanka Święte | 2 : 2 | Czuwaj Przemyśl | |||||||
3 Paź 20:55 | |||||||||
KS Szówsko | 5 : 1 | MKS Radymno | |||||||
3 Paź 20:55 | |||||||||
Płomień Morawsko | 2 : 0 | San Gorzyce | |||||||
3 Paź 20:56 | |||||||||
Huragan Gniewczyna | 0 : 1 | Łęk Ostrów | |||||||
3 Paź 20:56 | |||||||||
Start Pruchnik | 0 : 2 | Promyk Urzejowice | |||||||
3 Paź 20:57 | |||||||||
Orzeł Torki | 0 : 1 | Start Lisie Jamy | |||||||
3 Paź 20:57 | |||||||||
Round 11 | |||||||||
Start Lisie Jamy | 3 : 2 | Santos Piwoda | |||||||
9 Paź 12:37 | |||||||||
Czarni Pawłosiów | 1 : 2 | Start Pruchnik | |||||||
9 Paź 12:37 | |||||||||
MKS Radymno | 1 : 0 | Sanoczanka Święte | |||||||
9 Paź 12:38 | |||||||||
Czuwaj Przemyśl | 0 : 2 | LKS Skołoszów | |||||||
9 Paź 12:38 | |||||||||
GKS Orły | 3 : 4 | Huragan Gniewczyna | |||||||
9 Paź 12:38 | |||||||||
Pogoń-Sokół Lubaczów | 3 : 0 | Płomień Morawsko | |||||||
10 Paź 12:37 | |||||||||
San Gorzyce | 2 : 2 | Orzeł Torki | |||||||
10 Paź 12:37 | |||||||||
Promyk Urzejowice | 2 : 2 | KS Szówsko | |||||||
10 Paź 12:37 | |||||||||
Łęk Ostrów | 1 : 0 | Granica Stubno | |||||||
10 Paź 12:38 | |||||||||
Round 12 | |||||||||
LKS Skołoszów | 0 : 0 | MKS Radymno | |||||||
16 Paź 20:48 | |||||||||
Huragan Gniewczyna | 3 : 0 | Czuwaj Przemyśl | |||||||
16 Paź 20:48 | |||||||||
KS Szówsko | 1 : 1 | Sanoczanka Święte | |||||||
16 Paź 20:48 | |||||||||
Granica Stubno | 0 : 0 | GKS Orły | |||||||
16 Paź 20:49 | |||||||||
Santos Piwoda | 1 : 2 | San Gorzyce | |||||||
16 Paź 20:49 | |||||||||
Promyk Urzejowice | 1 : 1 | Czarni Pawłosiów | |||||||
16 Paź 20:50 | |||||||||
Płomień Morawsko | 1 : 0 | Łęk Ostrów | |||||||
17 Paź 20:49 | |||||||||
Orzeł Torki | 0 : 3 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |||||||
17 Paź 20:49 | |||||||||
Start Pruchnik | 5 : 1 | Start Lisie Jamy | |||||||
17 Paź 20:50 | |||||||||
Round 13 | |||||||||
Start Lisie Jamy | 1 : 1 | Promyk Urzejowice | |||||||
23 Paź 20:25 | |||||||||
MKS Radymno | 2 : 1 | Huragan Gniewczyna | |||||||
23 Paź 20:26 | |||||||||
Czuwaj Przemyśl | 0 : 2 | Granica Stubno | |||||||
23 Paź 20:26 | |||||||||
GKS Orły | 0 : 1 | Płomień Morawsko | |||||||
23 Paź 20:26 | |||||||||
Czarni Pawłosiów | 0 : 0 | KS Szówsko | |||||||
24 Paź 20:24 | |||||||||
Pogoń-Sokół Lubaczów | 2 : 2 | Santos Piwoda | |||||||
24 Paź 20:25 | |||||||||
San Gorzyce | 5 : 0 | Start Pruchnik | |||||||
24 Paź 20:25 | |||||||||
Łęk Ostrów | 2 : 0 | Orzeł Torki | |||||||
24 Paź 20:26 | |||||||||
Sanoczanka Święte | 0 : 0 | LKS Skołoszów | |||||||
24 Paź 20:26 | |||||||||
Round 14 | |||||||||
Granica Stubno | 1 : 1 | MKS Radymno | |||||||
30 Paź 21:01 | |||||||||
KS Szówsko | 0 : 0 | LKS Skołoszów | |||||||
30 Paź 21:01 | |||||||||
Start Pruchnik | 0 : 2 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |||||||
30 Paź 21:02 | |||||||||
Santos Piwoda | 2 : 1 | Łęk Ostrów | |||||||
30 Paź 21:02 | |||||||||
Promyk Urzejowice | 3 : 2 | San Gorzyce | |||||||
30 Paź 21:03 | |||||||||
Huragan Gniewczyna | 1 : 3 | Sanoczanka Święte | |||||||
31 Paź 21:01 | |||||||||
Płomień Morawsko | 5 : 0 | Czuwaj Przemyśl | |||||||
31 Paź 21:02 | |||||||||
Orzeł Torki | 2 : 1 | GKS Orły | |||||||
31 Paź 21:02 | |||||||||
Czarni Pawłosiów | 3 : 0 | Start Lisie Jamy | |||||||
31 Paź 21:03 | |||||||||
Round 15 | |||||||||
Start Lisie Jamy | 1 : 0 | KS Szówsko | |||||||
6 Lis 21:16 | |||||||||
Pogoń-Sokół Lubaczów | 3 : 1 | Promyk Urzejowice | |||||||
6 Lis 21:16 | |||||||||
MKS Radymno | 0 : 2 | Płomień Morawsko | |||||||
6 Lis 21:16 | |||||||||
Czuwaj Przemyśl | 2 : 3 | Orzeł Torki | |||||||
6 Lis 21:16 | |||||||||
GKS Orły | 0 : 2 | Santos Piwoda | |||||||
6 Lis 21:24 | |||||||||
Łęk Ostrów | 3 : 1 | Start Pruchnik | |||||||
7 Lis 21:16 | |||||||||
Sanoczanka Święte | 3 : 0 | Granica Stubno | |||||||
7 Lis 21:16 | |||||||||
LKS Skołoszów | 6 : 0 | Huragan Gniewczyna | |||||||
7 Lis 21:16 | |||||||||
San Gorzyce | 4 : 3 | Czarni Pawłosiów | |||||||
7 Lis 21:16 | |||||||||
Round 16 | |||||||||
Start Lisie Jamy | 0 : 0 | San Gorzyce | |||||||
11 Lis 23:04 | |||||||||
Start Pruchnik | 2 : 2 | GKS Orły | |||||||
11 Lis 23:04 | |||||||||
Płomień Morawsko | 4 : 1 | Sanoczanka Święte | |||||||
11 Lis 23:04 | |||||||||
Granica Stubno | 1 : 5 | LKS Skołoszów | |||||||
11 Lis 23:04 | |||||||||
Czarni Pawłosiów | 0 : 3 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |||||||
11 Lis 23:04 | |||||||||
KS Szówsko | 1 : 3 | Huragan Gniewczyna | |||||||
11 Lis 23:04 | |||||||||
Orzeł Torki | 1 : 0 | MKS Radymno | |||||||
11 Lis 23:04 | |||||||||
Santos Piwoda | 4 : 1 | Czuwaj Przemyśl | |||||||
11 Lis 23:04 | |||||||||
Promyk Urzejowice | 1 : 0 | Łęk Ostrów | |||||||
11 Lis 23:04 | |||||||||
Round 17 | |||||||||
Łęk Ostrów | 1 : 0 | Czarni Pawłosiów | |||||||
13 Lis 23:11 | |||||||||
Sanoczanka Święte | 1 : 1 | Orzeł Torki | |||||||
13 Lis 23:11 | |||||||||
Pogoń-Sokół Lubaczów | 2 : 0 | Start Lisie Jamy | |||||||
13 Lis 23:11 | |||||||||
LKS Skołoszów | 2 : 0 | Płomień Morawsko | |||||||
13 Lis 23:11 | |||||||||
MKS Radymno | 1 : 1 | Santos Piwoda | |||||||
13 Lis 23:11 | |||||||||
Huragan Gniewczyna | 2 : 0 | Granica Stubno | |||||||
13 Lis 23:11 | |||||||||
Czuwaj Przemyśl | 1 : 1 | Start Pruchnik | |||||||
13 Lis 23:11 | |||||||||
GKS Orły | 0 : 0 | Promyk Urzejowice | |||||||
13 Lis 23:11 | |||||||||
San Gorzyce | 2 : 0 | KS Szówsko | |||||||
13 Lis 23:11 | |||||||||
Round 18 | |||||||||
Huragan Gniewczyna | 1 : 2 | Płomień Morawsko | |||||||
19 Mar 14:00 | |||||||||
KS Szówsko | 2 : 0 | Granica Stubno | |||||||
19 Mar 14:00 | |||||||||
Sanoczanka Święte | 1 : 1 | Santos Piwoda | |||||||
19 Mar 14:01 | |||||||||
LKS Skołoszów | 3 : 0 | Orzeł Torki | |||||||
19 Mar 14:01 | |||||||||
MKS Radymno | 1 : 0 | Start Pruchnik | |||||||
19 Mar 14:01 | |||||||||
Czuwaj Przemyśl | 2 : 2 | Promyk Urzejowice | |||||||
19 Mar 14:01 | |||||||||
Pogoń-Sokół Lubaczów | 2 : 0 | San Gorzyce | |||||||
19 Mar 14:02 | |||||||||
GKS Orły | 0 : 0 | Czarni Pawłosiów | |||||||
19 Mar 14:02 | |||||||||
Łęk Ostrów | 1 : 2 | Start Lisie Jamy | |||||||
20 Mar 14:02 | |||||||||
Round 19 | |||||||||
Santos Piwoda | 1 : 2 | LKS Skołoszów | |||||||
26 Mar 14:12 | |||||||||
Promyk Urzejowice | 4 : 1 | MKS Radymno | |||||||
26 Mar 14:12 | |||||||||
Start Lisie Jamy | 2 : 0 | GKS Orły | |||||||
26 Mar 14:13 | |||||||||
Pogoń-Sokół Lubaczów | 2 : 1 | KS Szówsko | |||||||
26 Mar 14:13 | |||||||||
Start Pruchnik | 2 : 1 | Sanoczanka Święte | |||||||
27 Mar 14:13 | |||||||||
San Gorzyce | 0 : 0 | Łęk Ostrów | |||||||
27 Mar 14:13 | |||||||||
Orzeł Torki | 1 : 2 | Huragan Gniewczyna | |||||||
27 Mar 14:13 | |||||||||
Płomień Morawsko | 0 : 0 | Granica Stubno | |||||||
27 Mar 14:14 | |||||||||
Czarni Pawłosiów | 1 : 0 | Czuwaj Przemyśl | |||||||
27 Mar 14:14 | |||||||||
Round 20 | |||||||||
LKS Skołoszów | 0 : 2 | Start Pruchnik | |||||||
2 Kwi 22:15 | |||||||||
MKS Radymno | 0 : 0 | Czarni Pawłosiów | |||||||
2 Kwi 22:15 | |||||||||
Czuwaj Przemyśl | 0 : 0 | Start Lisie Jamy | |||||||
2 Kwi 22:15 | |||||||||
GKS Orły | 0 : 1 | San Gorzyce | |||||||
2 Kwi 22:15 | |||||||||
KS Szówsko | 1 : 4 | Płomień Morawsko | |||||||
2 Kwi 22:15 | |||||||||
Sanoczanka Święte | 2 : 6 | Promyk Urzejowice | |||||||
3 Kwi 22:15 | |||||||||
Granica Stubno | 0 : 0 | Orzeł Torki | |||||||
3 Kwi 22:15 | |||||||||
Łęk Ostrów | 0 : 3 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |||||||
13 Kwi 22:15 | |||||||||
Huragan Gniewczyna | 2 : 3 | Santos Piwoda | |||||||
13 Kwi 22:15 | |||||||||
Round 21 | |||||||||
Start Lisie Jamy | 3 : 2 | MKS Radymno | |||||||
9 Kwi 21:37 | |||||||||
Start Pruchnik | 4 : 1 | Huragan Gniewczyna | |||||||
9 Kwi 21:37 | |||||||||
Orzeł Torki | 2 : 1 | Płomień Morawsko | |||||||
9 Kwi 21:37 | |||||||||
Promyk Urzejowice | 2 : 2 | LKS Skołoszów | |||||||
9 Kwi 21:37 | |||||||||
Łęk Ostrów | 0 : 2 | KS Szówsko | |||||||
10 Kwi 21:37 | |||||||||
Pogoń-Sokół Lubaczów | 1 : 0 | GKS Orły | |||||||
10 Kwi 21:37 | |||||||||
Czarni Pawłosiów | 1 : 1 | Sanoczanka Święte | |||||||
10 Kwi 21:37 | |||||||||
Santos Piwoda | 2 : 1 | Granica Stubno | |||||||
10 Kwi 21:37 | |||||||||
San Gorzyce | 2 : 1 | Czuwaj Przemyśl | |||||||
20 Kwi 21:37 | |||||||||
Round 22 | |||||||||
Sanoczanka Święte | 1 : 2 | Start Lisie Jamy | |||||||
16 Kwi 21:39 | |||||||||
LKS Skołoszów | 2 : 2 | Czarni Pawłosiów | |||||||
16 Kwi 21:39 | |||||||||
MKS Radymno | 0 : 1 | San Gorzyce | |||||||
16 Kwi 21:39 | |||||||||
Płomień Morawsko | 0 : 2 | Santos Piwoda | |||||||
16 Kwi 21:39 | |||||||||
Huragan Gniewczyna | 5 : 1 | Promyk Urzejowice | |||||||
16 Kwi 21:39 | |||||||||
Czuwaj Przemyśl | 0 : 4 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |||||||
16 Kwi 21:39 | |||||||||
Granica Stubno | 0 : 2 | Start Pruchnik | |||||||
16 Kwi 21:39 | |||||||||
GKS Orły | 4 : 1 | Łęk Ostrów | |||||||
16 Kwi 21:39 | |||||||||
KS Szówsko | 3 : 5 | Orzeł Torki | |||||||
16 Kwi 21:39 | |||||||||
Round 23 | |||||||||
Start Lisie Jamy | 0 : 0 | LKS Skołoszów | |||||||
23 Kwi 21:42 | |||||||||
Start Pruchnik | 1 : 4 | Płomień Morawsko | |||||||
23 Kwi 21:42 |
- start
- Poprzedni artykuł
- 1
- 2
- Następny artykuł
- koniec