Co zrobi Rada Powiatu Lubaczowskiego z deklaracją przeciw wdrażaniu ideologii LGBT?


W czwartek (30.09) na sesji Rady Powiatu Lubaczowskiego przez ponad godzinę dyskutowano na temat uchylenia deklaracji przeciw wdrażaniu ideologii LGBT w życiu społecznym. Jednak głównym tematem dyskusji była kwestia czy prace nad uchyleniem uchwalonego w 2019 roku dokumentu można rozpocząć dzisiaj. Ostatecznie zdecydowano, że radni sprawą zajmą się na kolejnej sesji rady.

Dyskusję na temat uchwalonej w 2019 roku deklaracji przeciw wdrażaniu ideologii LGBT w życiu społecznym rozpoczął Marcin Piotrowski. Radny zwrócił się z wnioskiem o zmianę porządku obrad i zaproponował, aby Rada Powiatu głosowała nad uchyleniem deklaracji z 2019 roku i uchwalaniem nowej deklaracji Tolerancji Rady Powiatu Lubaczowskiego. Warto nadmienić, że pod tym wnioskiem podpisali się Dorota Wróbel, Dorota Rachwalik, Paweł Głaz i Kazimierz Rymarowicz.

Tutaj zaczęły się problemy. M. Piotrowski projekt nowej uchwały wysłał przed rozpoczęciem Sesji Rady, przez co część radnych nie zdążyła się zapoznać z proponowanym dokumentem. W trakcie dyskusji nad prawidłowością procesu stwierdzono również, że projektem uchwały wcześniej powinien zająć się Zarząd Powiatu oraz poszczególne komisje.  Dlatego też m.in. Przewodnicząca Rady Powiatu Marta Tabaczek apelowała, aby pracę nad propozycją Marcina Piotrowskiego przesunąć na najbliższą sesję. W trakcie dyskusji pomysł przewodniczącej popierało większość radnych. Ostatecznie M. Piotrowski wycofał wniosek o zmianę porządku obrad, a Marta Tabaczek zadeklarowała, że radni będą pracować nad projektem uchwały na kolejnej sesji, która odbędzie się za miesiąc.

Do tematu na pewno powrócimy.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

aa
-17 # aa 2021-09-30 16:43
Deklaracja przeciw wdrażaniu ideologii LGBT z 2019 r kto ją podpisał? Można poznać listę?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mateusz
+2 # Mateusz 2021-09-30 17:04
A ja chciałbym poznać listę tych, którym ta deklaracja przeszkadza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
0 # lewak 2021-09-30 17:17
Raczej kto jak głosował. Oto artykuł zlubaczowa o przyjęciu tej deklaracji: zlubaczowa.pl/.../...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
aa
-4 # aa 2021-09-30 18:05
"Niech Powiat Lubaczowski będzie wolny od ideologii LGBT”

Jak to dumnie brzmi.....hipok ryci
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
JanuszW
+17 # JanuszW 2021-09-30 17:41
Zamiast pozostać neutralnym i poszanować prawa i wybory osób o odmiennym zdaniu to Rada Powiatu (PiS) przepchnęła uchwałę w 2019 roku. Zupełnie niepotrzebnie. Teraz na własne życzenie absorbują czasu Komisji na zajmowanie się takimi sprawami. Naprawdę nie ma ważniejszych spraw dla mieszkańców powiatu? Ci sami ludzie stoją na wszelkich uroczystościach w pierwszych ławkach w kościele, a nie potrafią uszanować (wyborów ludzi) bliźniego swego, jak siebie samego - fundamentu w kościele katolickim. To jest wstyd.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Nbd
-5 # Nbd 2021-10-03 15:23
Cytuję JanuszW:
Zamiast pozostać neutralnym i poszanować prawa i wybory osób o odmiennym zdaniu (>>>>>) nie potrafią uszanować (wyborów ludzi) bliźniego swego, jak siebie samego - fundamentu w kościele katolickim. To jest wstyd.
- WSTYDEM to jest , że ktoś uprawia Sodomię i jeszcze się z tym obnosi po ulicach i nachalnie próbuje narzucać swe zachowania innym, deprawować dzieci !! Takich powinno się zamykać w klatkach w ZOO - razem z bezwstydnymi pawianami
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
0 # lewak 2021-10-03 15:44
Co Ci pawiany zawiniły? To nie ich wina, że natura ich takimi stworzyła. Podobnie jest z uprawiającymi sodomię. Dla Ciebie ich orientacja seksualna to zapewne świadomy wybór.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Antywoźny
+6 # Antywoźny 2021-09-30 17:56
I tak to jest z dzisiejszą władza. Najpierw coś spieprza, potem siedzą i myślą jak poprawić albo przynajmniej wrócić do stanu początkowego i na koniec ogłaszają wielki sukces władzy że naprawili to co spartaczyli
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Antywoźny
-7 # Antywoźny 2021-09-30 17:56
I tak to jest z dzisiejszą władza. Najpierw coś spieprza, potem siedzą i myślą jak poprawić albo przynajmniej wrócić do stanu początkowego i na koniec ogłaszają wielki sukces władzy że naprawili to co spartaczyli
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
-5 # Dmw 2021-09-30 18:07
PiS ,jak chcecie stracić cześć elektoratu to proszę bardzo. Wtedy trzeba na inne partie prawicowe głosować. I to nie tylko moje zdanie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2021-09-30 19:01
Rada Powiatu w której większość ma PiS zrobi to co im ,,góra" każe. A będzie im kazała ,,góra", żeby się wycofali bo fundusze z UE zamrażają z tego powodu. Pytanie tylko po co w ogóle temat takich stanowisk jest poruszany i jeszcze uchwalany. Jest to tylko szkoda wizerunkowa i tyle, która nie niesie za sobą jakichś czynności prawnych. Jedynie po raz kolejny podzieliło to społeczeństwo. Masę strat i zero korzyści.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Arch Enemy
+4 # Arch Enemy 2021-09-30 20:07
Kompromitacja Tow. Piotrowskiego, nawet nie umie napisać projektu uchwały kompatybilnego z wnioskiem, inny wniosek inna uchwała, zero pojęcia o zasadach przyjmowania aktów prawnych przez Radę Powiatu. Frazesy o utrwalaniu władzy ludowej UPS przepraszam utrwalaniu tolerancji czytane z laptopa. Jednym słowem wiocha tak wielka jak chutor.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wujek Adi
+6 # Wujek Adi 2021-09-30 21:35
Pan Marcinek to do gumofilców i głupiego kasku był nadaje ale Rada Powiatu to go wyraźnie przerasta. Na Nb plus zaliczam, że nie darł pyska i nie rzucał mięsem jak na marszu gniewnych aborcjonistek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
rad
+10 # rad 2021-09-30 20:14
Powiat lubaczowski nie da się wciągnąć w chore poglądy ideologii LBGT. Do Marcina rada niech weźmie się jakąś robotę a nie pcha nosa do wszystkiego i psuje atmosferę chorymi poglądami LGBT. Niech idzie na rykowisko do lasu i nasłu[wulgaryzm ]e głosu jeleni bo to chyba najbardziej mu wychodzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
-5 # Ciekawy 2021-09-30 20:32
Cytuję rad:
Powiat lubaczowski nie da się wciągnąć w chore poglądy ideologii LBGT. Do Marcina rada niech weźmie się jakąś robotę a nie pcha nosa do wszystkiego i psuje atmosferę chorymi poglądami LGBT. Niech idzie na rykowisko do lasu i nasłu[wulgaryzm]e głosu jeleni bo to chyba najbardziej mu wychodzi.

Do takich jak ty kierują komunikat: w d... byłeś g...... widziałeś.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wujek Adi
+13 # Wujek Adi 2021-09-30 21:21
Używanie słowa na literę d. w komentowaniu tematu homoseksualistó w brzmi h...wo .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+6 # Ciekawy 2021-10-04 16:05
Cytuję Wujek Adi:
Używanie słowa na literę d. w komentowaniu tematu homoseksualistów brzmi h...wo .

A wiesz, przyznam ci rację. Można było inaczej skomentować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Błękitna Ostryga
+13 # Błękitna Ostryga 2021-09-30 22:48
Piotrowski miał załatwić temat LGBT na tej sesji i dał ciała to teraz LGBT, a szczególnie G dobiorą mu się do doopy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jaco
+12 # Jaco 2021-10-01 07:22
Wczoraj żulia z peło i hołota z pzpsl-u oraz bydło z lewuchy wyły przeciwko wydłużeniu stanu wojennego na wschodzie Polski. Co tam zagrożenie, co tam terroryści, trzeba zrobić na złość pis-owi i tyle.
Te szumowiny nie miałyby nic przeciwko temu żeby w Polsce rządził szkop albo moskal, byle nie rządził pis. Takie szumowiny w przeszłości już nie raz Polskę sprzedawały.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
-12 # lewak 2021-10-01 08:09
Na ludzi z PiS nie masz jakiegoś adekwatnego Twoim zdaniem określenia? Opozycja wyje jak to w polityce. Gdyby rządziła opozycja, a opozycją była Zjednoczona Prawica, robiłaby rządzącym dokładnie tak samo na złość. A rządzący dokładnie tak samo obsadzaliby spółki państwowe (dla narodu, bo przecież do polityki nie idzie się dla pieniędzy) i traktowali państwo jako partyjny łup. Tak samo spieraliby się między sobą w mediach, a poza kamerami tak samo piliby ze sobą wódkę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
-3 # AntyPiS 2021-10-01 11:36
Cytuję Jaco:
Wczoraj żulia z peło i hołota z pzpsl-u oraz bydło z lewuchy wyły przeciwko wydłużeniu stanu wojennego na wschodzie Polski. Co tam zagrożenie, co tam terroryści, trzeba zrobić na złość pis-owi i tyle.
Te szumowiny nie miałyby nic przeciwko temu żeby w Polsce rządził szkop albo moskal, byle nie rządził pis. Takie szumowiny w przeszłości już nie raz Polskę sprzedawały.

Cytuję lewak:
Na ludzi z PiS nie masz jakiegoś adekwatnego Twoim zdaniem określenia? Opozycja wyje jak to w polityce. Gdyby rządziła opozycja, a opozycją była Zjednoczona Prawica, robiłaby rządzącym dokładnie tak samo na złość. A rządzący dokładnie tak samo obsadzaliby spółki państwowe (dla narodu, bo przecież do polityki nie idzie się dla pieniędzy) i traktowali państwo jako partyjny łup. Tak samo spieraliby się między sobą w mediach, a poza kamerami tak samo piliby ze sobą wódkę.


Otóż to lewak. PiS jakby było w opozycji też by jak to określiłeś Jaco ,,wyło". No i gdzie widziałeś, żeby PSL coś krzyczał. Lewica krzyczała bo chociażby głos Schuring-Wielgu s można było usłyszeć. Polityka nie była i nigdy nie jest szlachetna. Widzę, że jednak PiS traktujesz jako ideał szlachetności. To jest najbardziej zdeprawowana władza jaką widziała III RP. Takich jak Ty PiS traktuje jako mięso wyborcze. PiS robił uchwałę o nepotyzmie. I ile osób straciło robotę bo po znajomości. Praktycznie nikt ważny. W dwa lata zrobili taki poziom nepotyzmu jak PO przez 8 lat. Teraz to nawet ich przebili. I mają Twoje zdanie za nic jak się im sprzeciwisz. A po ostatniej konferencji związanej z arabem i krową aż nasuwa się tylko cytat z Bartoszewskiego : ,,Nie wierzcie dewiantom" ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Arch Enemy
-4 # Arch Enemy 2021-10-01 13:50
Ten Bartoszewski, który opuścił Obóz w Oświęcimiu że względu na stan zdrowia? Ten Bartoszewski, który blokował przyznanie pośmiertnie rtm. Pileckiemu Order Orła Białego? Fajne masz wzorce takie kolaboranckie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
-4 # AntyPiS 2021-10-01 16:29
Cytuję Arch Enemy:
Ten Bartoszewski, który opuścił Obóz w Oświęcimiu że względu na stan zdrowia? Ten Bartoszewski, który blokował przyznanie pośmiertnie rtm. Pileckiemu Order Orła Białego? Fajne masz wzorce takie kolaboranckie.


Aleś uczepił się tego Bartoszewskiego . Ciekaw jest Twoich wzorców ze świata polityki. Też możemy sobie o nich podyskutować ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
acaba
-3 # acaba 2021-10-01 17:50
... albo twórca SOLIDARNOŚCI, którego 13.12.1981 junta nie internowała...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
+15 # Dmw 2021-10-01 20:03
Bolek i Lolek to koledzy dwaj,Bolek wciąż donosi a Lolek nie ma...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
-7 # AntyPiS 2021-10-01 20:20
Cytuję Dmw:
Bolek i Lolek to koledzy dwaj,Bolek wciąż donosi a Lolek nie ma...


Rajmund Kaczyński ojciec Jarosława i Lecha ponoć też donosił ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
+9 # Dmw 2021-10-01 20:14
Ja pierwszy raz słyszę że więzień został wypuszczony z obozu koncentracyjneg o i na dodatek SS mann go odprowadzał go na dworzec kolejowy. A Witold Pilecki? Bohater Polski i Świata
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Nbd
+2 # Nbd 2021-10-03 15:16
Niestety tu jest błąd. Czasem niemcy kogoś zwalniali z obozów - zwłaszcza na początku ich istnienia. Jest na to świadek - wystarczy przeczytać ....Raport Pileckiego, który wymienia kilka takich przypadków !! Raport Pileckiego polecam, bardzo ciekawa lektura. Nie podobało mi się co Bartoszewski robił pod koniec swego żywota ale prawda jest prawdą. Choć wygląda na to, że oszacowania liczby ofiar podane w raporcie są zawyżone, względem późniejszych ustaleń.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
dziadek 1932
+1 # dziadek 1932 2021-10-07 07:27
Tak, tak. I jeszcze odprawę 3-miesięczna dawali. Skończ synu bredzić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
demos
+1 # demos 2021-10-02 22:32
juz dawno chamie sprzedałes ta Polske...bohate r sie znalazł!!...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
-3 # Dmw 2021-10-02 22:51
Kogo masz na myśli?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-15 # polak2010 2021-10-01 21:04
Zauważcie, że przez ostatnie lata w Lubaczowie dużo się zmieniło, remontowane są główne drogi i to z wymianą wszystkich instalacji (to nie tylko kosmetyka jak było kiedyś). Budowane są ronda, obwodnice, droga do lipiny i do Baszni.
Nie żałuje tego, że oddałem swój głos na rządzącą obecnie partie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+3 # polak2010* 2021-10-01 21:25
Cytuję polak2010:
Zauważcie, że przez ostatnie lata w Lubaczowie dużo się zmieniło, remontowane są główne drogi i to z wymianą wszystkich instalacji (to nie tylko kosmetyka jak było kiedyś). Budowane są ronda, obwodnice, droga do lipiny i do Baszni.
Nie żałuje tego, że oddałem swój głos na rządzącą obecnie partie.


P(artia) i S(półki) dobry wybór, oczywiście dla beneficjentów ze spółek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
123
+2 # 123 2021-10-01 21:40
Cytuję polak2010:
Zauważcie, że przez ostatnie lata w Lubaczowie dużo się zmieniło, remontowane są główne drogi i to z wymianą wszystkich instalacji (to nie tylko kosmetyka jak było kiedyś). Budowane są ronda, obwodnice, droga do lipiny i do Baszni.
Nie żałuje tego, że oddałem swój głos na rządzącą obecnie partie.


Nie przeszkadza ci ból nadgarstka po każdym wpisie twojego autorstwa?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+8 # Ciekawy 2021-10-01 22:05
Cytuję polak2010:
Zauważcie, że przez ostatnie lata w Lubaczowie dużo się zmieniło, remontowane są główne drogi i to z wymianą wszystkich instalacji (to nie tylko kosmetyka jak było kiedyś). Budowane są ronda, obwodnice, droga do lipiny i do Baszni.
Nie żałuje tego, że oddałem swój głos na rządzącą obecnie partie.

A ja żałuję, bardzo żałuję. Wtedy wydawało mi się, że oni chcą dobrze. Albo wtedy byli inni, albo u mnie nie było świadomości, jacy są szkodliwi w każdej dziedzinie. Teraz wiem, że nigdy więcej ma nich nie zagłosuję. Nigdy. Wstyd mi za nich, za to co bezczelnie robią.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
-3 # AntyPiS 2021-10-01 23:16
Cytuję polak2010:
Zauważcie, że przez ostatnie lata w Lubaczowie dużo się zmieniło, remontowane są główne drogi i to z wymianą wszystkich instalacji (to nie tylko kosmetyka jak było kiedyś). Budowane są ronda, obwodnice, droga do lipiny i do Baszni.
Nie żałuje tego, że oddałem swój głos na rządzącą obecnie partie.


Jakimś dziwnym trafem jak PiS przejęło władzę w powiecie to dopiero kasa na drogi się znalazła. Od 2006 roku w województwie większość ma PiS. Czego dla PiS-u wcześniej był ważniejszy polityczny interes od interesu obywateli. Za PSL proszono o kasę na drogi i wszystko odbijało się od województwa rządzonego przez PiS. To jest wielka hipokryzja i polityczny cynizm nastawiony na polityczny interes. Te rzeczy jakby tylko województwo wyraziło zgodę mogły powstać o wiele wcześniej. Ale u Nas był PSL, więc województwo Nas za to karało, że na PiS nie głosujemy. Nie żałujesz swojego głosu na PiS. Proszę bardzo. Na tym forum już wiele razy widziałem zdania, że ludzie żałowali tego głosu i się PiS-em rozczarowali i to mocno. Twoje bezgraniczne poparcie dla PiS mnie nie dziwi. Jakby Ci kazali skakać z mostu to byś skoczył.. Ja też nie żałuję swojego głosu oddanego nie na PiS.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
demos
+7 # demos 2021-10-02 22:37
idioto....ile cie kosztuje inflacja??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Nie
+8 # Nie 2021-10-03 17:57
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
demos
+1 # demos 2021-10-02 22:34
tylko idiota widzi co sie naprawde dzieje...gratul acje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
+4 # Dmw 2021-10-02 03:17 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zorro
+9 # Zorro 2021-10-02 07:57
Oglądałem sesję i jestem nieco rozczarowany, do tej pory myślałem, że Pan mieszkający w Gorajcu a wcześniej gdzieś po Tomaszowem Lubelskim wyrasta na lokalnego lidera politycznego i społecznego folkowisko, rock festiwal, promowanie ukraińskiej kultury itd. A tu zobaczyłem człowieka, który nie ma pojęcia o pracy samorządu, zacietrzewioneg o, nie rozumiejącego jak pracuje rada powiatu, rzucającego hasła bez sensu. Teraz już do mnie dotarło, że to nie jest żaden lider społeczny tylko wioskowy słupek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Tom
+5 # Tom 2021-10-02 17:39
Wiele jest ważniejszych spraw na sesji a pan radny z Gorajca chce wprowadzać ideologie LGBT niezgodne z nauczaniem kościoła, tradycjami, kulturą. Komu to jest potrzebne. Na sesji zacietrzewiony i zgorzkniały robi z siebie pośmiewisko. Może lepiej zająłby się wulgarnym napisem na partię rządzącą na przystanku w Dachnowie. Również w Cieszanowie obok hali sportowej w Nowym Siole jest wulgarne słowo przy nazwie Cieszanów i codziennie uczniowie to czytają w drodze do szkoły. Czy nie wstyd jako radnemu powiatowemu, a może powie że to do niego nie należy. Przy promocji festiwalu CieszFanów nagrywał filmik przy tym wulgarnym napisie Cieszanów ch*** i taka to jego promocja miasta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
+2 # lewak 2021-10-02 19:42
To coś, "niezgodne z nauczaniem kościoła, tradycjami, kulturą", istnieje odkąd istnieją ludzie, dłużej niż jakikolwiek Kościół, tyle że dzisiaj z tych trochę innych ludzi, chcących żyć tak samo i mieć takie same prawa jak każdy człowiek, robi się jakieś ideologie, żeby ich łatwiej można było usunąć w cień, bo rażą tzw. normalnych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
bolo
+1 # bolo 2021-10-03 13:35
Cytuję lewak:
To coś, "niezgodne z nauczaniem kościoła, tradycjami, kulturą", istnieje odkąd istnieją ludzie, dłużej niż jakikolwiek Kościół, tyle że dzisiaj z tych trochę innych ludzi, chcących żyć tak samo i mieć takie same prawa jak każdy człowiek, robi się jakieś ideologie, żeby ich łatwiej można było usunąć w cień, bo rażą tzw. normalnych.

Prawa takie same - ale nie większe. Tymczasem tzw. mniejszości chcą swoje dewiacyjne poglądy narzucić większości. Mamy najgorszy ustrój - demokrację - a w tym systemie rządzi większość, z poszanowaniem praw mniejszości. Poszanowanie praw nie oznacza zgody na narzucanie większości przez ową mniejszość swojego punktu widzenia. Większość drażni obnoszenie się przez mniejszość ze swoją odmiennością. Marsz narodowców określany jest marszem nacjonalistów, kiboli, bandytów itp, ale już marsz tęczowych dewiantów jest ok. Ot taki punkt widzenia Kalego. Kali ukraść - to dobrze, ale Kalemu ukraść - to już źle.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
+3 # lewak 2021-10-03 16:18
Obejrzałeś filmik zapodany przez Dmw, na którym Wałęsa mówi gdzie w Sejmie powinni siedzieć homoseksualni posłowie? I jak oni mają nie walczyć o swoje prawa? Walczą o prawo do zawierania małżeństw i posiadania dzieci. To chyba takie same, nie większe prawa, jakie mają ludzie heteroseksualni . Ja nie widzę, żeby walczyli o coś więcej czy próbowali komukolwiek coś narzucać. Na zachodzie być może jest jakaś karykaturalna obyczajowa poprawność, przez którą przykładowo zwolnienie z pracy homoseksualisty to dyskryminacja, a zwolnienie z pracy takiego samego pracownika hetero - kiepski pracownik był. Jest taki francuski film komediowy Plotka z 2001 r. o księgowym, który ma zostać zwolniony, ale za namową sąsiada rozpuszcza plotkę, że jest gejem i to ratuje mu posadę. Ale tej poprawności chyba nie wymyślili ci co byli dyskryminowani. To narzucanie to propaganda konserwatystów. Obnoszenie się drażni, to fakt, tak samo jak publiczne obściskiwanie się przez pary hetero, tu mogliby trochę się hamować, obnosić się w domu. Narodowcy niech nie rzucają rac do mieszkań i kamieni w policję to może nikt nie będzie miał do nich pretensji, oprócz radykałów, tacy zawsze się znajdą, na lewicy i na prawicy, i psują opinię umiarkowanej większości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
aa
+1 # aa 2021-10-02 19:49
W punkt! Popisałeś sie gościu! To jest kwintesencja lubaczowskiego myslenia. Typowe pisiorowe tylko k... my! Reszta sie nie liczy... żalosny jesteś
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-8 # polak2010 2021-10-02 23:20
Pozwolę sobie zacytować fragment wiersza pewnego wielkiego Polskiego Patrioty, jakże adekwatny do obecnych czasów cyt. ,,Kiedy od ludzi wiara i wolność uciecze,
Kiedy ziemię despotyzm i dumą szalona
Obleją, jak moskale Redutę Ordona- karząc plemię zwycięzców zbrodniami zatrute,
Bóg wysadzi te ziemie, jak on swą redutę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+5 # AntyPiS 2021-10-03 00:12
Cytuję polak2010:
Pozwolę sobie zacytować fragment wiersza pewnego wielkiego Polskiego Patrioty, jakże adekwatny do obecnych czasów cyt. ,,Kiedy od ludzi wiara i wolność uciecze,
Kiedy ziemię despotyzm i dumą szalona
Obleją, jak moskale Redutę Ordona- karząc plemię zwycięzców zbrodniami zatrute,
Bóg wysadzi te ziemie, jak on swą redutę.


Wiesz co byłem dziś w Kościele i było o biblijnym stworzeniu człowieka i świata. Patrząc na Twoje komentarze Bóg chyba się zastanawia się co po drodze się spieprzyło.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
+2 # lewak 2021-10-03 00:15
Gdzie dzisiaj ta reduta? Na granicy z Białorusią? A Ordonem pan Kamiński, może pan Kaczyński albo Ziobro? Oni Ordonowi nie dorastają do pięt i cokolwiek jeszcze zrobią, nigdy nie dorosną, panie polaku przez małe p.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
123
+6 # 123 2021-10-03 00:43
Ppor. Ordon nie wysadził reduty nr 54 w 1831 roku. Życie zakończył samobójczym strzałem we Florencji w 1887 roku Jest zatem szansa, że "tę ziemię" Bóg ocali. I ciebie oczywiście - byś wszystkich patriotycznie uświadamiał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
+1 # Dmw 2021-10-03 14:35
youtu.be/BsNqORI78JU

Chyba była Wigilia,przegap iłem,bo pierwszy raz Bolek mówi ludzkim głosem. To było wprawdzie kilka lat temu,ale raz coś mądrego to i głupiemu się zdarza powiedzieć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
nowy
0 # nowy 2021-10-04 18:01
Oto jak radny z Gorajca robi antyreklamę w mieście Cieszanów robiąc filmik przy wulgarnym napisie.
elubaczow.com/.../...
Tak radny promuje LGBT na korowodzie dziwolągów na rozpoczęcie CieszFanów od 39 minuty filmu:
www.youtube.com/.../
Co oznacza skrót LGBT oto: Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender (lesbijki, geje, osoby biseksualne i transpłciowe) - wstyd że takie tematy porusza jeden z radnych i robi zamęt na sesji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Stary
+3 # Stary 2021-10-04 20:47
Pragnę pana nowego poinformować, że tematu LGBT nie byłoby na forum publicznym w powiecie lubaczowskim, gdyby nie matoły z PiS. Sami nakręcili tę falę nienawiści, uchwalając bzdurne i niezgodne z prawem uchwały. Głosują, a nawet nie wiedzą za czym. Jak jeden baran powie "A", tak wszystkie owieczki podnoszą rękę i głosują "za". Ktoś już tutaj wyżej napisał - trzeba było pozostać neutralnym w tym temacie i nie byłoby szumu.

Co do "Pana z Gorajca" - jak niektórzy go tutaj określają - lub innymi epitetami (chętnie poczytałbym przeprosiny w boksie reklamowym podpisane imieniem i nazwiskiem autorów), jeżeli ktoś uważa, że narusza prawa, przypominam, że ma OBOWIĄZEK zgłosić takie zachowanie do odpowiednich służb. Także obrońcy krzyża, Matki Boskiej Powiatowej i inni zwolennicy PiS - do dzieła! Niech Zbyszek 0 będzie z wami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Prawy i Święty
+3 # Prawy i Święty 2021-10-05 21:51
Co zrobi prokuratura Ziobry?

To jest niebywałe co ci nieudacznicy z PiS robią na oczach suwerena. A suweren ma to w dudzie!

Najlepszy fragment: ""Wiele firm i kolegów z różnych fundacji obiecało pomóc przy jego wydaniu, I jak to w naszym PRAWICOWANYM ŚRODOWISKU jest w zwyczaju nikt nie dotrzymał słowa""

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
nowy
+2 # nowy 2021-10-08 21:58
Oto lider (przywódca) ideologii LGBT w powiecie lubaczowskim. Dlaczego mu zależy tak na odmiennym myśleniu i zmianie tradycji?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |