Gminy Lubaczów i Narol z dofinansowaniem z programu „Sportowa Polska”

Zdjęcie ilustracyjne fot. archiwum wielkieoczy.info.pl
Zdjęcie ilustracyjne fot. archiwum wielkieoczy.info.pl

Zdjęcie ilustracyjne fot. archiwum wielkieoczy.info.pl

Dzięki dofinansowaniu z programu "Sportowa Polska" w Wólce Krowickiej powstanie nowa szatnia, a w Lipsku boisko wielofunkcyjne wraz z lodowiskiem sezonowym.

Dzięki staraniom Poseł Teresy Pamuły w ramach programu „Sportowa Polska” Gmina Lubaczów otrzyma dofinansowanie w kwocie na 269 tys. zł na budowę zaplecza szatniowo-sanitarnego na boisku sportowym w Wólce Krowickiej, natomiast Gmina Narol 601 tys. złotych na budowę boiska wielofunkcyjnego wraz z lodowiskiem sezonowym w miejscowości Lipsko.

Poseł Teresa Pamuła dziękuje Ministrowi Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu Piotrowi Glińskiemu za wsparcie dla powiatu lubaczowskiego.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

polak2010*
+7 # polak2010* 2021-09-28 16:31
Pani poseł Pamuła wybrana z okregu krośnieńsko-prz emyskiego nie widzi dalej niż czubek wlasnego nosa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
antywoźny
0 # antywoźny 2021-09-30 19:33
fajnie Ze niektóre gminy z naszego powiatu potrafią napisać wniosek i postarać sie o kasę na między innymi na zbudowanie boiska które służyć będzie mieszkańcom czy dzieciom. Poleca artykuł radnym i władzom gminu Oleszyce bo to co tam mają za niezłą halą sportową to raczej średniowiecze niż boisko dla dzieci i szkoły. Kto tam był to miał wątpliwy zaszczyt obejrzenia " pięknej bieżni" po której biegają nasze dzieci. cud że jeszcze nikt tam nogi nie złamał do tej pory. Całkowity brak zaplecza lekkoatletyczne go a i samo boisko wymaga remontu. A WŁADZE NIE MAJĄ KASY....dla własnych dzieci??? No cóż miło ze co miesiąc dieta na konto wpływa, a jak zapytać radnego któregokolwiek to odpowiedź jest jedna JA NIC NIE MOGE.- to po co tam siedzisz?? pewnie jak Leo Beenhakker -for money
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.