Szpital w Lubaczowie ponownie wstrzymuje odwiedziny pacjentów


Jak informuje dyrekcja lubaczowskiego szpitala, w związku ze zwiększającą się ilością pacjentów zakażonych Covid-19 od 22 września wstrzymane zostały odwiedziny pacjentów.

Odwiedziny dla ciężko chorych pacjentów będą się odbywać tylko po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu z kierownikiem (ordynatorem) danego oddziału.

Mając na uwadze bezpieczeństwo innych pacjentów w oddziale, osoby odwiedzające nie mogą mieć objawów infekcji (kaszel, katar, temperatura  biegunka). Odwiedzający powinni okazać dokument potwierdzający szczepienie. Jeżeli te osoby nie są zaszczepione, niezbędne jest zrobienie wymazu antygenowego  w kierunku Covid-19. - informuje Szpital w Lubaczowie

Ograniczenia nie dotyczą organizacji odwiedzin w szczególnych przypadkach, takich jak wizyta pożegnalna u pacjenta ciężko chorego (terminalnie).

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Ob
+13 # Ob 2021-09-28 07:39
Proponowalbym wstrzymać tam wszystko
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010.
+6 # polak2010. 2021-09-28 16:59
Wstrzymać ich i wytrzymać to co robią z ludźmi co do nich trafiają wcale nie leczą tylko trzymają ludzi na środkach ogłupiających. A potem czekają...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pacjent 1992
+16 # Pacjent 1992 2021-09-28 08:11
Paranoja.... Przecież byłem ostatnio u lekarza nie będę pisał imienia bo rodo. Ale byłem prywatnie. Lakrz był bez maski, ja wszedłem bez nie było mowy o żadnym wirusie. Pytał cze jestem zaszczepiony na tego "świrusa", tak właśnie na świrusa nie wirusa. Był taki serial Daleko od noszy, mógł być nagrywany w lubaczowskim szpitalu, bo serial odzwierciedlal pracę lubaczowiskch lekarzy... Nie ma się co okłamywać, taka prawda....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pitt
+2 # Pitt 2021-09-28 11:54
Zgadzam się.
Chociaż aż takich zastrzeżeń do tego szpitala nie mam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ola82
0 # ola82 2021-09-28 12:54
b. mądry lekarz-choć 1 normalny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ola82
0 # ola82 2021-09-28 12:56
w sensie nie sieje paniki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
TenCoWieWszystko
0 # TenCoWieWszystko 2021-09-28 09:50
BLOKADA?
ZA CO?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pitt
+10 # Pitt 2021-09-28 11:49
Zamknąć całkowicie i oddać nienależnie pobrane składki.
Cała służba zdrowia to studnia bez dna...
I zwiększanie wydatków z budżetu nic tu nie pomoże, zawsze będzie mało...
Tu potrzebna jest całkowita reforma ochrony zdrowia.
Taki paradoks ale służbę zdrowia trzeba uzdrowić ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pitt
+14 # Pitt 2021-09-28 12:07
Abstrahując od tematu szpitala, jak i wszystkich szpitali.
Czy był ktoś ostatnio w Kościele albo chociaż w znanym dyskoncie spożywczym?
Przecież tam nie ma żadnego dystansu i masek i jest wszystko jak za starych pięknych czasów.
I jakimś dziwnym trafem w naszym wspaniałym powiecie, który jest tak słabo wyszczepiony podobno... Nikt nie choruje i nie umiera, trupy nie leżą na ulicach i wszyscy próbują żyć normalnie [patrz wyżej].
I teraz naskoczą na mnie wyznawcy eliksiru i ministra i premiera, że tu ciemnogród i zaraz mnie zminusują....
Ale wnioski można wyciągnąć samemu.
Pozdrawiam wszystkich.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Rolnik
-1 # Rolnik 2021-09-28 12:11
Sprzedam cebulie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Rolnik