Zbiórka odzieży w Narolu. Ubrania odbierze sam Michał Wiśniewski


Kasia Kośmider to 6-letnia dziewczynka z Będzina, która urodziła się z bardzo rzadką chorobą genetyczną – dysplazją diastroficzną. Dziewczynka przeszła już 9 operacji, ale są potrzebne kolejne. Dlatego też w Narolu 28 września odbędzie się specjalna akcja zbiórki ubrań, kocy, pościeli czy firanek. Odbierze je sam Michał Wiśniewski.

Kasia urodziła się 20 października 2014 r. z bardzo rzadką chorobą genetyczną – dysplazją diastroficzną (charakteryzującą się: skróceniem kończyn, łokciowym ustawieniem rąk z odstającymi kciukami, przykurczami w stawach, obrzękiem chrząstek małżowin usznych). Zaburza ona rozwój chrząstki i kości, co powoduje zniekształcenia stawów, które utrudniają poruszanie się. Do tej pory dziewczynka przeszła 9 bolesnych operacji, które łącznie z niezbęną rehabilitacją kosztowały 1,3 mln złotych. Teraz córkę czeka operacja stóp, którą przeprowadzi dr Feldman w Paley European Institute. Jej koszt to 159 180,80 zł. Mama dziewczynki prosi o pomoc darczyńców.

Choć nie znacie mojej Kasi, prosimy pomóż mi w walce o jej normalność! Tak bardzo się boję, aby nie stracić tego, co udało jej się osiągnąć! Proszę o pomoc, aby to całe jej cierpienie nie poszło na marne! Za wszystko już dziś z całego serca najmocniej dziękuję! - apeluje mama Kasi Zdzisława Kośmider

Link do zbiórki pieniędzy znajdziecie tutaj.

Posprzątaj szafę, pomóż Kasi i spotkaj się z Michałem Wiśniewskim

Fundacja Po Pierwsze Katowic organizuje wyjątkową akcję zbiórki odzieży. 28 września do Narola przyjdzie specjalny samochód, do którego będzie ładowana odzież. Możemy oddać używane spodnie, swetry, kurtki, odzież dziecięcą bądź każdą inną. Jeśli chcemy oddać obrusy czy firanki, to również będziemy mogli to zrobić. Każdy kilogram będzie na wagę złota.

Ubrania osobiście odbierać będzie Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje, który wspiera Fundacje.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: