Czasu jest coraz mniej, a koszty leczenia rosną. Pomóżmy Stasiowi!


Trwa zbiórka pieniędzy na operację Stasia Szklannego. Niestety wzrosły koszty leczenia. Okazało się, że dziecko musi być przetransportowane specjalistycznym samolotem, co jest bardzo kosztowne.

Jak już informowaliśmy Staś urodził się niespełna dwa miesiące temu. Chłopczyk zmaga się z poważną wadą serca. Rodzice walcząc o jego życie i dowiedzieli się, że operację serca może wykonać profesor del Nido z amerykańskiego Bostonu. Niestety, koszt zabiegu jest ogromny – to aż 800 tys. złotych.

To jednak nie wszystko. Lekarze stwierdzili, że Staszek nie może lecieć zwykłym samolotem rejsowym ze względu na niedostateczne zabezpieczenie medyczne podczas lotu oraz zbyt niskie ciśnienie powietrza w kabinie na wysokości przelotowej. W związku z tym konieczny jest specjalistyczny transport lotniczy, który kosztuje  prawie 200 tys. złotych. Dlatego też rodzice zmuszeni byli do podniesienia kwoty zbiórki do 1 mln złotych.

Pani Katarzyna i Pan Marcin prowadzą jeszcze rozmowy z Ministerstwem Obrony Narodowej, czy użyczyliby jeden z samolotów Wojska Polskiego.

Jeśli dostaniemy zgodę lub stan Staszka poprawi się na tyle, że będzie mógł lecieć samolotem rejsowym - kwota zostanie oczywiście obniżona. Chcemy być uczciwi wobec Was, naszych Dobroczyńców. – mówią rodzice

Rodzice dziękują za okazane wsparcie:

Chcemy bardzo gorąco podziękować za okazane nam wsparcie, czujemy się onieśmieleni dobrymi sercami ludzi. Jesteśmy i zawsze będziemy Waszymi dłużnikami.

Zbiórka pieniędzy cały czas prowadzona jest poprzez portal siepomaga.pl. Czasu jest coraz mniej, a więc pomóżmy!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.