Dobre informacje dla kandydatów do Służby Celno-Skarbowej. Większa liczba wolnych etatów.

fot. KAS
fot. KAS

fot. KAS

Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie zwiększyła liczbę wolnych etatów do Służby Celno- Skarbowej w Podkarpackim Urzędzie Celno- Skarbowym w Przemyślu. To dobre informacje dla kandydatów, którzy złożyli podania w prowadzonym obecnie postępowaniu kwalifikacyjnym.

Na ogłoszenie, które dotyczyło 50 wolnych stanowisk służbowych wpłynęło ponad 900 ofert. Dzięki zwiększonej liczbie wolnych etatów mundurowych w strukturach podkarpackiej KAS, więcej osób, które złożyły podania w ramach tego naboru ma szansę założyć mundur funkcjonariusza.

Aktualnie na kandydatów czeka 70 stanowisk służbowych, ponieważ liczba etatów zwiększyła się o kolejnych 20 wolnych miejsc.
Kolejny etap postępowania tj. test wiedzy odbędzie się już 28 sierpnia br.

Kandydaci, którzy pozytywnie zakończą cały proces postępowania rekrutacyjnego trafią do służby w jednostkach Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu w: Medyce, Korczowej, Budomierzu, Przemyślu (łącznie 50 etatów), Rzeszowie ( 12 etatów) a także Krośnie (8 etatów).

Źródło: KAS Przemyśl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.