Święto Policji w Lubaczowie: Awanse dla 19 funkcjonariuszy [ZDJĘCIA]

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Dzisiaj na placu apelowym Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie odbył się uroczysty apel z okazji Święta Policji. W obecności zaproszonych gości, akty mianowania na wyższe stopnie policyjne z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Lubaczowie mł. insp. Grzegorza Błaszczyka otrzymało 19 policjantów.

Tegoroczne obchody Święta Policji rozpoczęły się wczoraj uroczystą mszą świętą w intencji policjantów i pracowników policji, którą w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Lubaczowie odprawił Dziekan Dekanatu Lubaczowskiego ks. kan. Andrzej Stopyra.

Dzisiaj na placu apelowym Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie odbył się uroczysty apel, w którym uczestniczyli zaproszeni przedstawiciele parlamentarzystów, samorządowcy, służby mundurowe.

Uroczystościom przewodniczył Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie mł. insp. Grzegorz Błaszczyk, który przywitał zaproszonych gości. Następnie w swoim przemówieniu podziękował policjantom za trud, jaki wkładają w codzienną służbę. Nie zabrakło także słów uznania dla pracowników policji za ich pracę i poświęcenie. Komendant skierował również słowa podziękowania dla parlamentarzystów, władz samorządowych, przedstawicieli służb mundurowych, nadleśniczych, za wsparcie przy remoncie komendy oraz dobrą współpracę.

Życzenia i gratulacje dla awansowanych funkcjonariuszy złożyli m.in.: w imieniu poseł Teresy Pamuły asystent biura poselskiego - Piotr Cioch, Starosta Lubaczowski - Zenon Swatek, w imieniu samorządowców Zdzisław Zadworny Burmistrz Miasta i Gminy Cieszanów, a także Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie bryg Janusz Jabłoński, Stanisław Zagrobelny Nadleśniczy Nadleśnictwa Oleszyce i pozostali zaproszeni goście.

Główną częścią uroczystości było wręczenie aktów mianowania na wyższe stopnie służbowe oraz medalów Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów. Z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Lubaczowie mł. insp. Grzegorza Błaszczyka awanse na wyższe stopnie otrzymało 19 funkcjonariuszy, w tym: 2 oficerów, 8 aspirantów, 9 podoficerów.

Zdjęcia: KPP Lubaczów

303-227489.jpg303-227490.jpg303-227491.jpg303-227492.jpg303-227493.jpg303-227495.jpg303-227496.jpg303-227497.jpg303-227498.jpg303-227500.jpg303-227501.jpg303-227502.jpg

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Date
+4 # Date 2021-08-01 13:41
O...oooo nie chcę się czepiać ale nadwaga szkodzi zdrowiu no i nie bardzo wyglada w mundurze gdzie guziki ledwo wytrzymuja!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
byly niebieski
+2 # byly niebieski 2021-08-01 15:55
nie ma jak stare dobre czasy kiedy jeden z naszych strozy poszedl do kosciola i wlaczyla mu sie "petka"-radiostacja,
wtajemniczeni wiedza o co chodzi,
teraz-niebiesko w kosciele,ten gosciu by zemdlal z wtazenia jak by to widzial,
a moze byl tam z przyzwyczanieni a.....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

No result...

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.