Kolejne miliony na modernizację stadionu w Horyńcu-Zdroju


Gmina Horyniec-Zdrój otrzymała z programu Sportowa Polska 2021 kolejne wsparcie finansowe kwocie 2,5 mln złotych na kompleksową przebudowę naszego stadionu. W sumie dzięki dofinansowaniom na modernizację obiektu udało się już pozyskać 4,5 mln złotych.

Przypomnijmy, że na początku roku gmina Horyniec-Zdrój z Funduszu Inwestycji Lokalnych pozyskała 2 mln złotych na przebudowę stadionu. Teraz z rządowego programu Sportowa Polska 2021 gmina otrzyma kolejne 2,5 mln złotych dotacji. W sumie na inwestycję urzędnikom oraz działaczom udało się pozyskać 4,5 mln złotych dofinansowania.

Klub KS ZDRÓJ Horyniec dziękuje Poseł Teresie Pamule za pomoc w pozyskaniu tych środków oraz wójtowi Robertowi Serkis za okazywane wsparcie i chęć realizacji tak dużego przedsięwzięcia!

W ramach planowanej modernizacji zostanie rozbudowany budynek klubowy o szatnie z sanitariatami dla drużyn gości, gospodarzy i sędziów, pomieszczenie konferencyjne, siłownię, udogodnienia dla niepełnosprawnych, miejsca noclegowe, magazyn, kotłownię ze sterownią. Płyta boiska będzie miała automatyczne nawodnienie i drenaż. Budowa oświetlenia boiska pozwoli na rozgrywanie spotkań ligowych po zmroku. W ramach inwestycji powstanie też bieżnia na 4 tory i boisko wielofunkcyjne. Zaplanowano również budowę naturalnego biska treningowego z oświetleniem i nawodnieniem. Będą też trybuny wraz z zadaszeniem.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

abcadło
-17 # abcadło 2021-07-22 13:55
WARTO MIEĆ SWOJEGO POSŁA NA SEJM, TO PRZYNOSI WYMIERNE KORZYŚCI DLA NAS WSZYSTKICH. SZKODA, ZE PRZEZ TYLE LAT NAM SIĘ TO NIE UDAWAŁO.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
elo
+14 # elo 2021-07-22 14:28
Cytuję abcadło:
WARTO MIEĆ SWOJEGO POSŁA NA SEJM, TO PRZYNOSI WYMIERNE KORZYŚCI DLA NAS WSZYSTKICH. SZKODA, ZE PRZEZ TYLE LAT NAM SIĘ TO NIE UDAWAŁO.

Po co te duże litery polaku2010, małe też dałoby radę przeczytać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
n
+7 # n 2021-07-22 14:48
Na czym polegała pomoc posłanki w uzyskaniu środków?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawa
+13 # Ciekawa 2021-07-22 17:59
Tego nikt nie jest w stanie wyjaśnić. Może wyciągnęła ze swojej kieszeni? Nie wiemy......
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ojoj
-11 # Ojoj 2021-07-22 20:00
Oj zawistnicy szkoda ,że jej mieliście swojego zielonego posła w latach 90-tych, to nic nie uzyskaliście dla swoich miejscowości, teraz ból dupę ściska
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
+8 # lewak 2021-07-22 20:45
Za czasów zielonego posła nie było miliardów z UE, a i krajowa kasa była znacznie skromniejsza niż teraz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ta joj ta joj
-1 # Ta joj ta joj 2021-07-22 20:55
Cytuję Ojoj:
Oj zawistnicy szkoda ,że jej mieliście swojego zielonego posła w latach 90-tych, to nic nie uzyskaliście dla swoich miejscowości, teraz ból dupę ściska

No no, pod takim nickiem też można próbować. Buhaha buhaha.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-20 # polak2010 2021-07-23 10:48
Skąd rząd ma tyle pieniędzy na te projekty?

Jeżeli poprzednia władza czyli Platforma Ubywatelska nie realizowała takich projektów to po prostu te pieniądze kradła obywatelom.

Pewnie jak Nowak ukrywała w meblowych skrytkach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
+12 # lewak 2021-07-23 11:50
Akurat jeżeli o obiekty sportowe chodzi, to poprzednia władza więcej robiła niż obecna, ale kto by to chciał pamiętać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Skoka
+11 # Skoka 2021-07-23 12:15
Cytuję polak2010:
Skąd rząd ma tyle pieniędzy na te projekty?

Jeżeli poprzednia władza czyli Platforma Ubywatelska nie realizowała takich projektów to po prostu te pieniądze kradła obywatelom.

Pewnie jak Nowak ukrywała w meblowych skrytkach.

Abecadło nie wyszło, ojojoj nie wyszło to sam autor wyszedł ze starą płytą. Gdzie twoi kumple? Bo jakoś zniknęli obserwator1, Jacek, elo, NOWY, Mouse? Pozdrów ich przy okazji reaktywacji. Lemingi może biedne, ale nie głupie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+11 # AntyPiS 2021-07-23 14:47
Cytuję polak2010:
Skąd rząd ma tyle pieniędzy na te projekty?

Jeżeli poprzednia władza czyli Platforma Ubywatelska nie realizowała takich projektów to po prostu te pieniądze kradła obywatelom.

Pewnie jak Nowak ukrywała w meblowych skrytkach.


Kradzież to malwersacja pieniędzy na respiratory wybory i tubę propagandową TVPiS. Te pieniądze się rozpłynęły się nie wiadomo gdzie i tych pieniędzy już nie ma i nie będzie. Rząd ma tyle pieniędzy na projekty bo liczy na kasę z UE i zapożycza się w innych krajach. Po cichu to robi bo nie chce, żeby ten ,,twardogłowy" elektorat PiS, którego jesteś przedstawiciele m. się o tym nie dowiedział i myślał, że to rząd z własnej kieszeni daje. Może jeszcze Kaczyński ze swojej kieszeni daje. Morawiecki to pewnie w swoich działkach chowa a Obajtek po mieszakaniach. Szumowski pewnie w respiratorach a Sasin w urnach wyborczych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+6 # polak2010* 2021-07-23 16:26
Dodać trzeba ile zadłużenie wzroslo od 2015 900 mld do 1,5 bln!!! Tak sie gospodaruje, tylko ile pokoleń bedzie to spłacać, ile pokoleń bedzie cierpieć?! Ile pokoleń będzie przeklinać tych, co wybrali takich MĘDRCÓW W RZADZENIU?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+7 # polak2010* 2021-07-23 16:20
Cytuję polak2010:
Skąd rząd ma tyle pieniędzy na te projekty?

Jeżeli poprzednia władza czyli Platforma Ubywatelska nie realizowała takich projektów to po prostu te pieniądze kradła obywatelom.

Pewnie jak Nowak ukrywała w meblowych skrytkach.


Gdzie trzymają pisowscy dzialacze nieatestowane maski? Za kwote prawie 300 mln....(No tak, tego nie kumasz, tvpis nic o tym nie mowi.....Tam rzadzi TUSK,) Oni to potrafia marnować kasę, a jak im wypomni prezes NIK to całą rodzinę gotowi zaaresztować. Mściwość to pisowskie DNA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-15 # polak2010 2021-07-23 13:24
Ale idąc dalej tematem Nowaka. Nowak w 2020roku był najbardziej religijną osobą w Polsce, modlił się do wszystkich istniejących bożków na świecie o to żeby Czaskowski wygrał wybory prezydenckie.
A wtedy wszystkie grzechy zostałyby mu odpuszczone, ale jego modły nie zostały jednak wysłuchane. :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Skoka
+12 # Skoka 2021-07-23 13:31
Cytuję polak2010:
Ale idąc dalej tematem Nowaka. Nowak w 2020roku był najbardziej religijną osobą w Polsce, modlił się do wszystkich istniejących bożków na świecie o to żeby Czaskowski wygrał wybory prezydenckie.
A wtedy wszystkie grzechy zostałyby mu odpuszczone, ale jego modły nie zostały jednak wysłuchane. :lol: :lol: :lol:

Ty niidź tropem Nowaka, bo i tak nic nie wytropisz. Do swojego błota może nie pchaj modlitwy, bogów i czyjejś pobożności. Wystarczy, że włazisz ludziom pod pierzynę. Zostaw choć świętości. Swoją drogą, mógłbyś iść z czasem, postępem i osiągnięciami. Zmień płytę bo żygać się chce, bo ty tylko o jednym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+9 # AntyPiS 2021-07-23 15:01
Cytuję polak2010:
Ale idąc dalej tematem Nowaka. Nowak w 2020roku był najbardziej religijną osobą w Polsce, modlił się do wszystkich istniejących bożków na świecie o to żeby Czaskowski wygrał wybory prezydenckie.
A wtedy wszystkie grzechy zostałyby mu odpuszczone, ale jego modły nie zostały jednak wysłuchane. :lol: :lol: :lol:


Tak a z PiS to sami pobożni a tu diabeł w gaciach lub pod spódnicą. Oto siedem grzechów głównych i wszystkie je robi PiS. Przypomnijmy:
Pycha (cały PiS)
Chciwość (np. wszystkie te pociotki, działki, kasa z ,,nieba")
Nieczystość (np. zdrady Pięty, zdrady Kurskiego)
Zazdrość (Między sobą nawet pisiory zazdroszczą co było widać w aferach w śląskim PIS gdzie jeden drugiego w szklance wody by utopił za stanowisko
Łakomstwo (waga rządu poszła w górę. Tylko w kg wagi ciała.
Gniew. (Ten lejaćy się jad do wszystkiego wokół co nie za PiS. Do sąsiednich państw i ludzi niewierzących w PiS)
Lenistwo lub znużenie duchowe.(Polska Fundacja Narodowa, komisja ds. Pedofilii czy CPK gdzie kasa leci a nic nie ma.

PiS niszczy społeczeństwo, polskie rodziny i niszczy Kościół jaki dotąd znaliśmy. Wprowadza politykę do kościołów, Nie ma co się, więc dziwić, ze ludzie odchodzą od wiary. Nie z powodu dogmatów religijnych, a właśnie z powodu polityki. To właśnie powoduje, że masowo uczniowie rezygnują z religii. PiS może sobie pogratulować, ze tak pokoleniu średniemu i zwłaszcza młodemu obrzydził Kościół. Ten skutek władzy PiS będziemy odczuwać latami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-14 # polak2010 2021-07-23 15:50
Chciałbym zobaczyć minę Nowaka jak ogłaszano wyniki wyborów prezydenckich hahaha :lol: :-) :lol:
Ciekawe co wtedy pomyślał ? może coś takiego ,, chyba mnie zamknął " hahaha :lol: :lol: :lol:

Ale najlepsze jest to, że dwieście osób z Platformy Ubywatelskiej składało się na jego poręczenie sądowe"
Prostymi słowami można to nazwać ,,.mafia"
Albo ,,zorganizowana grupa przestępcza" :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+5 # polak2010* 2021-07-23 16:29
Chciałbym zobaczyć twoją mine (czyt. mordę), jak nastepne wybory PiS przegra z kretesem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+4 # Ciekawy 2021-07-23 18:25
Cytuję polak2010:
Chciałbym zobaczyć minę Nowaka jak ogłaszano wyniki wyborów prezydenckich hahaha :lol: :-) :lol:
Ciekawe co wtedy pomyślał ? może coś takiego ,, chyba mnie zamknął " hahaha :lol: :lol: :lol:

Ale najlepsze jest to, że dwieście osób z Platformy Ubywatelskiej składało się na jego poręczenie sądowe"
Prostymi słowami można to nazwać ,,.mafia"
Albo ,,zorganizowana grupa przestępcza" :lol:

To ma być śmieszne czy traktować jako przestrogę?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Polak2010@
+8 # Polak2010@ 2021-07-23 20:16
Cytuję polak2010:
Skąd rząd ma tyle pieniędzy na te projekty?

Jeżeli poprzednia władza czyli Platforma Ubywatelska nie realizowała takich projektów to po prostu te pieniądze kradła obywatelom.

Pewnie jak Nowak ukrywała w meblowych skrytkach.
Skąd rząd ma tyle pieniędzy na te proCytuję polak2010:
Chciałbym zobaczyć minę Nowaka jak ogłaszano wyniki wyborów prezydenckich hahaha :lol: :-) :lol:
Ciekawe co wtedy pomyślał ? może coś takiego ,, chyba mnie zamknął " hahaha :lol: :lol: :lol:

Ale najlepsze jest to, że dwieście osób z Platformy Ubywatelskiej składało się na jego poręczenie sądowe"
Prostymi słowami można to nazwać ,,.mafia"
Albo ,,zorganizowana grupa przestępcza" :lol:

ERA PISU SIĘ KOŃCZY !!!!
MŁODZI INTELIGENTNI LUDZIE OTWORZĄ OCZY I NIE DADZĄ SIĘ PRZEKUPIĆ KILKOMA SREBRNIKAMI !!!!!!!
KIEŁBASĄ WYBORCZĄ !!!!!!
TAKIEJ MAFI JAK JEST DZISIAJ TO JESZCZE NIE BYŁO !!!!!!
RODZINNE KLANY !!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+5 # AntyPiS 2021-07-23 20:52
Cytuję polak2010:
Chciałbym zobaczyć minę Nowaka jak ogłaszano wyniki wyborów prezydenckich hahaha :lol: :-) :lol:
Ciekawe co wtedy pomyślał ? może coś takiego ,, chyba mnie zamknął " hahaha :lol: :lol: :lol:

Ale najlepsze jest to, że dwieście osób z Platformy Ubywatelskiej składało się na jego poręczenie sądowe"
Prostymi słowami można to nazwać ,,.mafia"
Albo ,,zorganizowana grupa przestępcza" :lol:


Powiem w skrócie. W mafię to Ty wierzysz. Zresztą w nieudolną mafię. Mają swojego Ojca Chrzestnego Kaczyńskiego i Ojca Dyrektora Rydzyka. Tyle pieniędzy co PiS przepuścił przez palce to szokująca liczba. Dorobiły się ,,tłuste koty" z PIS w tej Polsce. Nikt z poprzedniej władzy nie dorobił się na ludzkiej tragedii najpierw a teraz na malwersacji pieniędzy. Gdzie pieniądze za wybory, respiratory, Antonowa i tak dalej. Znikły i ich nie ma i nie poszły one na ludzi. One jak nagrody z 2016 w rządzie PiS. Wyparowały. Mafia pierze pieniądze właśnie przez podobne akcje za co PiS jest atakowany. A potem te pieniądze wykorzystuje na swoje cele. Typowa mafia, która dorabia się na ludziach a jak jesteś niewygodny to Cię sprzątnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-8 # polak2010 2021-07-23 16:54
Pewnie na te dwieście osób jest adnotacja w notatniku Nowaka hahaha :lol: :lol: :lol:
I ślad genetyczny na mamonie hahaha :lol: :lol: :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+3 # polak2010* 2021-07-23 18:09
Nowak pokazał zegarek i z Nowakiem robią to co zrobili z Blida i Adamowiczem, Szumowina zakupiła respiratory i to dla naszego dobra i mu chwale ojczyzny. Sasin z Mochawiecki zorganizowali wybory kopertowe dla porządku prawnego w kraju a kierowca ojca pinokio dostal 300 mln na upadajacy zakład krawiecki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+7 # Ciekawy 2021-07-23 18:35
Cytuję polak2010:
Pewnie na te dwieście osób jest adnotacja w notatniku Nowaka hahaha :lol: :lol: :lol:
I ślad genetyczny na mamonie hahaha :lol: :lol: :-)

Weź się zastanów czego ty chcesz. Czy ciebie to bawi, że gość narobił przekrętów i jeszcze nie poniósł konsekwencji? Zobaczymy jak sobie poradzi Ziobro, na ile i czy w ogóle go wsadzi. Czemu ten twój wspaniały Ziobro nie zakończył afery Amber gold? Czemu nie posadził za kratki księży pedofilii?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2021-07-23 21:07
Cytuję polak2010:
Pewnie na te dwieście osób jest adnotacja w notatniku Nowaka hahaha :lol: :lol: :lol:
I ślad genetyczny na mamonie hahaha :lol: :lol: :-)


Czy jakiś neurolog jest na sali. Ma ktoś aparat ;-) do badania ciśnienia bo polakowi2010. Bo cały czas sączy jad i wariuje i ma szmyrgla na jednym punkcie. Dziś widzę dzień z Nowakiem. Poziom Twojego humoru jest żałosny co widać po ocenach Twoich komentarzy. A kartkę na kogoś to ma Kaczyński, który grozi swoim bo ma listę ,,Tłustych Kotów" zawsze przy sobie. To musi być jakaś naprawdę głęboka kieszeń bo 400 nazwisk to nie jest tak łatwo zmieścić na kartkach papieru co pokazuje poseł PSL Krzysztof Paszyk z PSL
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+7 # Ciekawy 2021-07-23 22:41
osobnikowi polak2010 nawet pijawki nie pomogą, to gangrena, ma w sobie tyle jadu, że cały PiS by otruł, gdyby go tylko do siebie dopuścili dopuścili. Dlatego trzymają go na dystans i on nie może tego strawić. To osobnik bardzo nieszczęśliwy, to jedna wielka czara goryczy. Nie ma się do kogo przytulić, dlatego taką zieje nienawiścią do wszystkich, bo sam siebie nienawidzi. Nieudacznik życiowy, nic mu nie wyszło to wyżywa się na innych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+4 # polak2010* 2021-07-23 20:48
Była kasa do wyprowadzenia. Wszystko sprokurowane pod defraudacje finansowe. Ustawy covidowe miały to tylko ułatwić i zdiąć finansową i karną odpowiedzialność.
Handlarz bronią, instruktor narciarstwa, kierowca ojca....
Kto następny?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawa
+7 # Ciekawa 2021-07-23 20:50
Skąd oni biorą tych idiotów w PiS?

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |