Uroczyste poświęcenie samochodu strażackiego OSP Ułazów [ZDJĘCIA]

fot. GOK Stary Dzików
fot. GOK Stary Dzików

fot. GOK Stary Dzików

W niedzielę w Ułazowie odbyło się uroczyste poświęcenie nowego samochodu strażackiego tamtejszej OSP.

Przypomnijmy, że pod koniec 2020 roku odbyło się oficjalne przekazanie samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Ułazowie.  Zakup samochodu dla OSP Ułazów został współfinansowany z Funduszu Sprawiedliwości. 

Natomiast w niedzielę (18.07) odbyło się oficjalne poświęcenie nowego wozu strazaków-ochotników. W uroczystości wzięli udział: Marcin Warchoł - Wiceminister Sprawiedliwości, Mieczysław Golba - Senator RP, Teresa Pamuła - Poseł na Sejm RP, Barbara Broź - Wicestarosta Powiatu Lubaczowskiego, Józef Ozimek - Członek Zarządu Powiatu Lubaczowskiego, Tomasz Jabłoński - Wójt Gminy Stary Dzików. Samochód został poświęcony przez Księdza Piotra Ciećkiewicza- kapelana strażaków.

Strażakom z Ułazowa życzymy aby Wasza służba była źródłem satysfakcji i powodem do dumy, a społeczne uznanie niech Wam towarzyszy w codziennej działalności.

Zdjęcia: Gminny Ośrodek Kultury w Starym Dzikowie

216664300_4146431908778786_4899849526630150946_n.jpg217015768_4146428802112430_2525569132430842229_n.jpg217046891_4146423112112999_35969559818362292_n.jpg217108138_4146422885446355_4455278127931651251_n.jpg217224244_4146433028778674_7518559391218842488_n.jpg217249823_4146422178779759_6757217125204012494_n.jpg217289210_4146428842112426_4094278913321213393_n.jpg217377969_4146425645446079_7891406836360228114_n.jpg218111158_4146428008779176_6438784850326133215_n.jpg218351845_4146425612112749_4249773448822525963_n.jpg218609235_4146431562112154_5171787904695828247_n.jpg218622142_4146425535446090_7373433361394232092_n.jpg218653672_4146427418779235_7850054704615331128_n.jpg218665015_4146426162112694_2225179753181388027_n.jpg218864683_4146425615446082_8763187199641098812_n.jpg218928278_4146433352111975_3638352365139230430_n.jpg218940895_4146422738779703_8691702899532053710_n.jpg218979942_4146426445445999_8056184283134061432_n.jpg219021503_4146422548779722_5983998406691740292_n.jpg219155342_4146428998779077_24348342020421779_n.jpg219399892_4146425718779405_1342382899332989380_n.jpg219428343_4146432292112081_8805080780503019656_n.jpg219514760_4146426608779316_3886252896983893048_n.jpg220359768_4146433715445272_6765291305339123483_n.jpg

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Papież
+18 # Papież 2021-07-19 13:39
bezczelność i pogarda...
PiS rozdaje ludziom świadczenia, żeby nie krzyczeli na PiS. Czyli przekupuje ich naszymi pieniędzmi, żeby w spokoju brać coraz więcej dla siebie. Potwierdziła to marszałek Sejmu. PiS objeżdża Polskę, głosząc słowo o "Polskim ładzie". W grupie objaśniaczy, co to takiego ten "ład", znalazła się też marszałek Sejmu Elżbieta Witek. W sobotę w Otyniu (lubuskie) na jej spotkaniu z mieszkańcami zjawiła się grupa protestująca przeciw PiS. Witek była bardzo rozsierdzona, że ktoś jej przerywa okrzykami: "konstytucja!", "wolne sądy!", "Gdzie jest prawo?!". Że za jej plecami kołysał się transparent „TVP łże".
I w końcu nie wytrzymała, wykrzyczała do tłumu: "Jestem bardzo ciekawa, czy któryś z nich nie korzysta z emerytury w wieku 60 albo 65 lat? Albo może ktoś nie bierze 500 plus? Albo może zrezygnował z 300 plus albo z darmowych leków dla seniorów? No nie, proszę państwa, biorą, bo mówią, że jak dają, to się bierze! A ja myślę, że warto by się było unieść honorem i od tego wrednego rządu PiS-u tego nie brać! A bierzecie, bierzecie! Bez żadnych skrupułów bierzecie i narzekacie! To jest mało honorowe, bo ja, gdybym się z takim rządem nie zgadzała, to nigdy bym nic od niego nie wzięła!".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Papież
+11 # Papież 2021-07-19 20:47
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-28 # polak2010 2021-07-19 14:18
Polska wspaniale się rozwija dzięki wielkim polskim patriotom.
Na wszystko są pieniądze i te pieniądze nie kradną oligarchowie i burżuazja z Platformy Obywatelskiej
w końcu rząd PiS robi coś dla obywateli.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+17 # Ciekawy 2021-07-19 14:29
Cytuję polak2010:
Polska wspaniale się rozwija dzięki wielkim polskim patriotom.
Na wszystko są pieniądze i te pieniądze nie kradną oligarchowie i burżuazja z Platformy Obywatelskiej
w końcu rząd PiS robi coś dla obywateli.

Szkoda tylko, że taki osobnik jak ty robi im taką krecią robotę. Bo ty bardzo skutecznie zniechęcasz do PiS, ale wiem, że takie twoje partyjne zadanie. Niby chwalisz, ale tak naprawdę chodzi ci o to, aby posypała się lawina negatywnych komentarzy na PiS. To zapytam na marginesie, z jakiej opcji politycznej jesteś naprawdę, PSL? Po? Lewica? Konferencja? Bo Hołownia raczej nie. Niby tak gorąco zachwalasz PiS ale specjalnie wbijasz szpilę, by sprowokować ludzi do negatywnych komentarzy na temat PiS. Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Papież
+17 # Papież 2021-07-19 15:30

Jak to było? Posłanka PiS: "Niech jadą"?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Xxxxx
+16 # Xxxxx 2021-07-19 18:06
Cytuję polak2010:
Polska wspaniale się rozwija dzięki wielkim polskim patriotom.
Na wszystko są pieniądze i te pieniądze nie kradną oligarchowie i burżuazja z Platformy Obywatelskiej
w końcu rząd PiS robi coś dla obywateli.

Tylko mam takie pytanie skąd się biorą te pieniądze?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+14 # polak2010* 2021-07-19 18:28
Jak to skąd?! Oddają część swoich apanaży, premie (te co im się należały), pomnażający Obajtek odpala, pociotki z rad nadzorczych (Sobolewska bywała 5 radach - więc miała z czego). A ty marny forumowiczu sie pytasz skąd, Prezes i jego poddani diela sie z suwerenem ochlapami, ale sie dzielą! Za chwile bedziemy pragnąć za "WOLNĄ EUROPĄ", bo media będą promować jedną wspólną partyjną linię, linię prezesa promowaną przez Kueskiego. PRL bis to widać i czuć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mouse
+9 # Mouse 2021-07-19 20:19
Cytuję polak2010:
Polska wspaniale się rozwija dzięki wielkim polskim patriotom.
Na wszystko są pieniądze i te pieniądze nie kradną oligarchowie i burżuazja z Platformy Obywatelskiej
w końcu rząd PiS robi coś dla obywateli.

Jakich to wjelkih patriotów macie towarzyszu na myśli
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+11 # AntyPiS 2021-07-19 22:10
Cytuję polak2010:
Polska wspaniale się rozwija dzięki wielkim polskim patriotom.
Na wszystko są pieniądze i te pieniądze nie kradną oligarchowie i burżuazja z Platformy Obywatelskiej
w końcu rząd PiS robi coś dla obywateli.


Jakby to za poprzedniej władzy nie dawano tak samo auta były rozdawane je tylko nie robiono z tego takiej wielkiej pompy. Dwa przykłady elubaczow.com/.../... OSP Załuże i elubaczow.com/.../... OSP Łukawiec. I gdzie w tych artykułach taka pompa, ze nagle tak wiele osób ,,przykleja" się do tego wozu, że szok. Zresztą samo przeznaczenie Funduszu Sprawiedliwości . Fundusz stworzony dla ofiar przestępstw i przemocy. Nie mieli gdzie dać dotacji dla OSP to dali do tego. Tylko dziwnie to wygląda. Ciekaw jestem tylko jak będzie ze wsparciem jeśli chodzi o paliwo dla takiego auta. Bo co raz się słyszy, że nowy pojazd jest, ale nie jeździ bo OSP na paliwo nie stać. Samochody na wodę jeszcze nie jeżdżą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+10 # AntyPiS 2021-07-19 22:12
Cytuję AntyPiS:
Cytuję polak2010:
Polska wspaniale się rozwija dzięki wielkim polskim patriotom.
Na wszystko są pieniądze i te pieniądze nie kradną oligarchowie i burżuazja z Platformy Obywatelskiej
w końcu rząd PiS robi coś dla obywateli.


Jakby to za poprzedniej władzy nie dawano tak samo auta były rozdawane je tylko nie robiono z tego takiej wielkiej pompy. Dwa przykłady elubaczow.com/.../... OSP Załuże i elubaczow.com/.../... OSP Łukawiec. I gdzie w tych artykułach taka pompa, ze nagle tak wiele osób ,,przykleja" się do tego wozu, że szok. Zresztą samo przeznaczenie Funduszu Sprawiedliwości. Fundusz stworzony dla ofiar przestępstw i przemocy. Nie mieli gdzie dać dotacji dla OSP to dali do tego. Tylko dziwnie to wygląda. Ciekaw jestem tylko jak będzie ze wsparciem jeśli chodzi o paliwo dla takiego auta. Bo co raz się słyszy, że nowy pojazd jest, ale nie jeździ bo OSP na paliwo nie stać. Samochody na wodę jeszcze nie jeżdżą.


A i nazywanie PiS-u patriotami. Lepiej wypluj te słowo bo bluźnisz. Chyba, że są jak rakiety Patriot oderwani od ziemi. Nie odróżniasz polaku2010 partiotyzmu od szowinizmu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-23 # polak2010 2021-07-19 18:31
Program Platformy Obywatelskiej to:
-likwidacja IPN
-likwidacja ABW
-likwidacja CBA
-likwidacja TVP
I co my mamy przez to rozumieć, że jak Platforma Ubywatelska wróci do władzy to będzie mogła kraść bez ograniczeń bo kto ich będzie rozliczał?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+15 # polak2010* 2021-07-19 18:51
... i rzecz najwazniejsza - likwidacja PiS
Poczekamy na rozliczenie prawych i sprawiedliwych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
NowyJacekObserwator1
+19 # NowyJacekObserwator1 2021-07-19 19:04
Cytuję polak2010:
Program Platformy Obywatelskiej to:
-likwidacja IPN
-likwidacja ABW
-likwidacja CBA
-likwidacja TVP
I co my mamy przez to rozumieć, że jak Platforma Ubywatelska wróci do władzy to będzie mogła kraść bez ograniczeń bo kto ich będzie rozliczał?

Może to i dobrze, że chcieli zlikwidować ABW. Czy to nie ci, którzy co chwilę rozbijają te limuzyny służbowe jak z Szydło w Oświęcimiu? Po co CBA? I tak nic nie zrobili ani Banasiowi, ani nawet Tuskowi młodemu nie staremu. To po co to trzymać? I jeszcze to TVP prywatny folwark PiSu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Polak2010@
+22 # Polak2010@ 2021-07-19 19:21
Cytuję polak2010:
Program Platformy Obywatelskiej to:
-likwidacja IPN
-likwidacja ABW
-likwidacja CBA
-likwidacja TVP
I co my mamy przez to rozumieć, że jak Platforma Ubywatelska wróci do władzy to będzie mogła kraść bez ograniczeń bo kto ich będzie rozliczał?

Nie mogę się doczekać !!!!!!
Dzisiaj rządzą rodzinne klany !!!!!
Wasza era się kończy!!!!!
Nadzieja w młodych to ich przyszłość!!!!! !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
NOWY
+17 # NOWY 2021-07-19 20:15
Cytuję polak2010:
Program Platformy Obywatelskiej to:
-likwidacja IPN
-likwidacja ABW
-likwidacja CBA
-likwidacja TVP
I co my mamy przez to rozumieć, że jak Platforma Ubywatelska wróci do władzy to będzie mogła kraść bez ograniczeń bo kto ich będzie rozliczał?

Jestem za likwidacją tego wszystkiego i jeszcze PiSu w trybie natychmiastowym . Zostawić jedynie IPN bo to instytucja w porządku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+16 # AntyPiS 2021-07-19 22:32
Cytuję polak2010:
Program Platformy Obywatelskiej to:
-likwidacja IPN
-likwidacja ABW
-likwidacja CBA
-likwidacja TVP
I co my mamy przez to rozumieć, że jak Platforma Ubywatelska wróci do władzy to będzie mogła kraść bez ograniczeń bo kto ich będzie rozliczał?


IPN nie należy usuwać, ale przekształcić, żeby jego działalność skupiała się na tym co potrzeba. Czyli na opiece nad źródłami, które można wykorzystać w sferze naukowej opisując czasy minione oraz według tych źródeł odnajdywać osoby mające na sumieniu cierpienia innych ludzi. PiS IPN wykorzystuje jedynie do wojny rzekomymi teczkami powołując się na IPN, który traci poprzez takie gierki na swoim wizerunku.
- Likwidacja ABW. ABW jak TK stało się po prostu za PiS niewydolne. Stało się po prostu czymś na kształt takiego ,,Gestapo", które musi słuchać swojego wodza w tym przypadku Jarosława Kaczyńskiego inaczej Ci ludzie jak się postawią stracą po prostu tę pracę za poglądy polityczne.
- Likwidacja CBA. CBA okazało się jednostką niewydolną od początku mocno przez PiS upolitycznioną. Mariusz Kamiński zresztą jak był szefem CBA przekroczył swoje kompetencje i dostał prawomocny wyrok a potem jak gdyby nigdy nic został ułaskawiony przez Dudę. Ludzie po wyroku mają problem ze znalezieniem pracy a Kamiński został ministrem bez teki w rządzie Szydło i Morawieckiego. I jak tutaj nie mówić, że osoby skazane są w rządzie PIS.
- Likwidacja TVPiS Info. Nazywaj polaku2010 rzeczy po imieniu. CO mamy od 5 lat na TVPiS. Szczujnię, która nastawia Polaków przeciw sobie. Najświeższy przykład. Tusk wrócił co zrobiło TVPiS. W głównym wydaniu ,,WIadomości" padło w jednym programie 41 razy ,,Tusk", dzień później 35 razy. POlecam na fb stronę ,,Oglądam ''Wiadomości'' bo nie stać mnie na dopalacze gdzie codziennie można obejrzeć dlaczego TVPiS jest tubą propagandową PiS a nie telewizją publiczną i dlaczego należy się zastanowić czy nie zacząć wszystkiego od nowa. www.facebook.com/.../
PiS sobie załatwił możliwość kradzenia bez ograniczeń. Wymiana sędziów w sądach czy w TK. Nepotyzm i wiele innych A może niewydolny Prezydent? Wiele tego jest do wymieniania. Jakbym miał pisać ile PiS rzeczy likwiduje to by mi miejsca zabrakło.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-33 # polak2010 2021-07-19 19:32
Wow dowiedziałem się właśnie na tym forum, że program 500+ 300+ jest finansowany z naszych podatków hahaha :lol: :lol: :lol: a z czego ma być finansowany bar......ny.hah aha :lol: :lol: :lol:

Na program 500+ poszło już 114 mld. złotych.
Czyli mam rozumieć, że za rządów Platformy Ubywatelskiej te pieniądze po prostu były rozkradane przez burżuazję Platformy ubywatelskiej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
NowyJacekObserwator1
+17 # NowyJacekObserwator1 2021-07-19 19:46
Cytuję polak2010:
Wow dowiedziałem się właśnie na tym forum, że program 500+ 300+ jest finansowany z naszych podatków hahaha :lol: :lol: :lol: a z czego ma być finansowany bar......ny.hahaha :lol: :lol: :lol:

Na program 500+ poszło już 114 mld. złotych.
Czyli mam rozumieć, że za rządów Platformy Ubywatelskiej te pieniądze po prostu były rozkradane przez burżuazję Platformy ubywatelskiej.

Daruj sobie i przestań się produkować. Żałosne te twoje wypociny. Buhaha buhaha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
elo
+17 # elo 2021-07-19 19:58
Cytuję polak2010:
Wow dowiedziałem się właśnie na tym forum, że program 500+ 300+ jest finansowany z naszych podatków hahaha :lol: :lol: :lol: a z czego ma być finansowany bar......ny.hahaha :lol: :lol: :lol:

Na program 500+ poszło już 114 mld. złotych.
Czyli mam rozumieć, że za rządów Platformy Ubywatelskiej te pieniądze po prostu były rozkradane przez burżuazję Platformy ubywatelskiej.

Jak PO rządziła to choć kraj reprezentowała na poziomie bodaj w Europie. A teraz obciach na cały świat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jacek
-18 # Jacek 2021-07-19 20:04
Cytuję polak2010:
Wow dowiedziałem się właśnie na tym forum, że program 500+ 300+ jest finansowany z naszych podatków hahaha :lol: :lol: :lol: a z czego ma być finansowany bar......ny.hahaha :lol: :lol: :lol:

Na program 500+ poszło już 114 mld. złotych.
Czyli mam rozumieć, że za rządów Platformy Ubywatelskiej te pieniądze po prostu były rozkradane przez burżuazję Platformy ubywatelskiej.

A co mnie obchodzi skąd biorą i ile już wydali. Ja mogę policzyć ile dla mnie wydają miesięcznie czy rocznie . Czy masz mnie za barana czy kozła i tak biorę co miesiąc i jeszcze będę brał przez długie lata. Od stycznia nie tylko 500+ na dziecko a po 900 na dwoje i po 500+ na troje. A czy z podatku, czy z tego co by PO kradła wszystko jedno. Grunt, że płacą regularnie na konto. Nawet listonosz nie musi się fatygować ani ja do kasy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Obserwator1
+7 # Obserwator1 2021-07-19 20:11
Cytuję polak2010:
Wow dowiedziałem się właśnie na tym forum, że program 500+ 300+ jest finansowany z naszych podatków hahaha :lol: :lol: :lol: a z czego ma być finansowany bar......ny.hahaha :lol: :lol: :lol:

Na program 500+ poszło już 114 mld. złotych.
Czyli mam rozumieć, że za rządów Platformy Ubywatelskiej te pieniądze po prostu były rozkradane przez burżuazję Platformy ubywatelskiej.

Wg ciebie to z jakich pieniędzy jest finansowane 500+ a potem 900+, a po 3 latach dzieci urosną i rób co chcesz bo po dojściu do władzy inni to zlikwidują?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Papież
+21 # Papież 2021-07-19 20:44
Komu wy chcecie przemówić do rozsądku? Polakowi2010, który uważa się za wielkiego katolika i patriotę, a nie potrafi złożyć poprawnie jednego, prostego zdania? O gramatyce jego "mondrości" nawet nie wspominam.

Nawet komuniści z PiS wiedzą, że ich poplecznicy to ćwierćinteligen ci. Margines społeczny, taki jak polak2010.

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+15 # AntyPiS 2021-07-19 22:48
Cytuję polak2010:
Wow dowiedziałem się właśnie na tym forum, że program 500+ 300+ jest finansowany z naszych podatków hahaha :lol: :lol: :lol: a z czego ma być finansowany bar......ny.hahaha :lol: :lol: :lol:

Na program 500+ poszło już 114 mld. złotych.
Czyli mam rozumieć, że za rządów Platformy Ubywatelskiej te pieniądze po prostu były rozkradane przez burżuazję Platformy ubywatelskiej.


Tak budżet Państwa to nasze podatki. Do przeciwników PiS mówi się skoro nie są za PiS to czego biorą programy socjalne jak ,,500+" czy ,,300+". Po pierwsze jak dają to trzeba brać. Proszę bardzo można zrezygnować z ,,500+" czy ,,300+" na które idzie kasa z osób pracujących. Proszę bardzo można zrezygnować z programów, ale za to nie płaci się podatków bo przecież z tych pieniędzy. I jak teraz brzmi zarzut ludzi będących za PiS. A ja tylko zmieniłem stronę o 180 stopni tak samo jak tamtą. Te pieniądze o których wspominasz one znajdowały się u ludzi na kontach bankowych. Ale PiS im wydarł. Zobacz ile ludzi teraz oszczędza w bankach . Prawie nikt bo Polaków na to nie stać. Takie pyrrusowe to bogactwo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-22 # polak2010 2021-07-20 10:29
Czyli idąc dalej tym tokiem myślenia, Platforma Ubywatelska ukradła naszym polskim dzieciom około 300 miliardów złotych.
A oszczędności obywateli zabezpieczył syn tuska w Amber Gold hahaha :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+12 # AntyPiS 2021-07-20 10:50
Cytuję polak2010:
Czyli idąc dalej tym tokiem myślenia, Platforma Ubywatelska ukradła naszym polskim dzieciom około 300 miliardów złotych.
A oszczędności obywateli zabezpieczył syn tuska w Amber Gold hahaha :lol: :lol: :lol:


Żałosny jesteś wplątując w tę dyskusję dzieci. Jak CI nie wstyd. Co jak co, ale dzieci zostaw w spokoju. Zresztą od kiedy to dzieci płacą podatki. To rodzice płacą i muszą płacić więcej. Rząd PiS zabrał Polakom oszczędności. Ile dziś polskich rodzin ma jakieś większe oszczędności w banku? Na pewno nie jest to duży odsetek bo drożyzna wokół sprawia, że ludzie żyją z miesiąca na miesiąc jeśli chcą w miarę normalnego standardu życia czyli gdzieś sobie pojechać czy pójść np. do kina na film. Za PO-PSL ludzie trzymali swoje pieniądze w bankach. Teraz przy tak dużej inflacji jaka jest obecnie nie opłaca się trzymać kasy w bankach. Do tego to PiS malwersuje publiczne pieniądze. Wybory, respiratory, Antonow z przeterminowany mi medykamentami czy 2 mld rocznie na wzajemne szczucie w TVPiS. Ludzie bez matury tam dostają fuchę po znajomości za kilkanaście tysięcy złotych a magistrzy czy lekarze ,,Niech jadą" według PiS za granicę. I to robią niestety. Wielu fachowców widzi, że w Polsce własny interes to ciężki kawałek chleba bo trzeba znać się nie tylko na swojej robocie, ale również na prawie i księgowości i to na zaawansowanym poziomie bo inaczej się straci np. Tarczę Antykryzysową. I dlatego wielu z nich woli robić ,,swoje" jako pracownik za granicą i mieć realne pieniądze a nie resztki co zostają w netto po obcięciu wszystkich podatków, danin czy innych opłat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+14 # Ciekawy 2021-07-20 11:52
Cytuję polak2010:
Czyli idąc dalej tym tokiem myślenia, Platforma Ubywatelska ukradła naszym polskim dzieciom około 300 miliardów złotych.
A oszczędności obywateli zabezpieczył syn tuska w Amber Gold hahaha :lol: :lol: :lol:

Na siłę zwracasz na siebie uwagę, byle zaistnieć. Hahaha hahaha. Aleś ty biedny i nieszczęśliwy, aleś ty nieszczęśliwy. Tak szukasz zaczepki, tak się prosisz i gram uwagi, aż mi cię szkoda.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+6 # Ciekawy 2021-07-20 14:15
Cytuję polak2010:
Czyli idąc dalej tym tokiem myślenia, Platforma Ubywatelska ukradła naszym polskim dzieciom około 300 miliardów złotych.
A oszczędności obywateli zabezpieczył syn tuska w Amber Gold hahaha :lol: :lol: :lol:

Wyliczyleś sobie ile ukradła twoim dzieciom? I to cię tak cieszy? Akurat znam ludzi, którzy złożyli pieniądze w Amber gold. To ich pieniądze, ich strata i to nie jest śmieszne. Bo zostawili tam pieniądze, o których nawet nie masz wyposażenia. I szkoda mi tych ludzi a ty się z tego śmiejesz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+5 # polak2010* 2021-07-20 15:26
Cytuję polak2010:
Czyli idąc dalej tym tokiem myślenia, Platforma Ubywatelska ukradła naszym polskim dzieciom około 300 miliardów złotych.
A oszczędności obywateli zabezpieczył syn tuska w Amber Gold hahaha :lol: :lol: :lol:


Czyli idąc dalej tym tokiem myślenia ile stracą polskie dzieci ( i nie tylko one), jak zostanie zrealizowany polexit, przeciez część skłóconej prawicy usilnie do tego dąży!!! To juz nie bedzie zmarnowany miliard na elektrownie Ostrołeka, nie miliony Szumowskiego, czy propagande tvpis, nie pasanie sie pociotków w radach nadzorczych państwowych firm to 770 mld!!!! Brytyjczycy tez zaczynali od obrzydzania...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |