Oświadczenie dowództwa Jednostki Strzeleckiej 2033 w Lubaczowie w sprawie grupy "Wataha"


Dowództwo Jednostki Strzeleckiej 2033 w Lubaczowie wydało oświadczenie w sprawie nowo powstałej nieformalnej grupy "Wataha", która działa na terenie powiatu lubaczowskiego.

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Ubywatel
0 # Ubywatel 2021-07-16 10:48
nie rozumiem tego oświadczenia....
Czyli nie przeszkadzają i pozwalają działać, ale jednocześnie nie pozwalają. Czy tylko ja to źle zrozumiałem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ja
+8 # Ja 2021-07-16 11:37
Cytuję Ubywatel:
nie rozumiem tego oświadczenia....
Czyli nie przeszkadzają i pozwalają działać, ale jednocześnie nie pozwalają. Czy tylko ja to źle zrozumiałem?

A co tu nie rozumieć. Jednostka Strzelec to Strzelec. Druga grupa Wataha to Wataha. Więc Wataha jak chce niech działa, choć nie ma uregulowań prawnych, ale niech nie ma nic wspólnego ze Strzelcami i niech się na Strzelców nie powołuje, Strzelcami nie zasłania, bo nie ma z nimi nic wspólnego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ubywatel
-10 # Ubywatel 2021-07-16 12:05
Ta watacha to są w końcu strzelcy czy nie strzelcy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ja
+11 # Ja 2021-07-16 13:45
Cytuję Ubywatel:
Ta watacha to są w końcu strzelcy czy nie strzelcy?

Wataha ze Związkiem Strzeleckim Strzelec nie ma nic wspólnego. To odrębne, niezależne od siebie związki. Każdy sobie rzepkę skrobie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wojciech_prawnik
+5 # Wojciech_prawnik 2021-07-17 08:02
W prawodawstwie polskim nie ma pojęcia organizacja nielegalna. Organizacja III sektora może działać bez uregulowań prawnych. Jest wtedy organizacją nieformalną. W myśl praktyki NGO taka forma nieformalna jest dopuszczalna, i co najważniejsze coraz popularna. Odchodzą wtedy obowiązki księgowe czy RODO.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wojtek.A
+4 # Wojtek.A 2021-07-16 10:50
Ooo coś się w Strzelcu dzieje, dawno ich było widać u mnie na Antonikach i baszni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Robercik
-3 # Robercik 2021-07-16 11:05
czy ja dobrze rozumiem że w strukturach strzelców są osoby zajmujące się zbieraniem "haków" i prowadzące działania nazwijmy to "wywiadowcze"? Mnie insp. Kantor czegoś innego uczył...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Witt,ek
-2 # Witt,ek 2021-07-16 16:50
Nie rozumiem jak to nielegalnymi??? A dowództwo to pod listem powinno mieć imię i nazwisko!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Witt,ek
-3 # Witt,ek 2021-07-16 16:50
Nie rozumiem jak to nielegalnymi??? A dowództwo to pod listem powinno mieć imię i nazwisko!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Hkj
+2 # Hkj 2021-07-16 21:55
A kto miał podpisać jak dowódca chory albo na rybach żenada
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mateusz
+2 # Mateusz 2021-07-16 22:34
Chory to sam jesteś gamoniu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Rafcio
+4 # Rafcio 2021-07-16 22:28
Zaczyna robić się poważnie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
krzysiekk